Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Bednářová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér: Suchá Eva
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.6 Jihlava 16.05.2019
60 m 09.94 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 09.65 Jihlava 04.05.2019
100 m 14.57 Třebíč 30.04.2022
150 m 22.56 h Praha - Strahov 26.01.2020
150 m 22.29 Pacov 26.06.2021
300 m 47.72 Pacov 04.09.2021
500 m 1:45.8 Jihlava 16.05.2019
800 m 3:05.32 h Praha - Strahov 20.01.2019
800 m 2:53.83 Třebíč 21.09.2019
1500 m 6:31.10 Pacov 07.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.08 Jihlava 10.10.2019
skok vysoký 1.49 h Jablonec nad Nisou 20.02.2022
skok vysoký 1.55 Znojmo 12.06.2022
skok daleký 4.30 Jihlava 01.06.2020
vrh koulí 2kg 06.76 Humpolec 15.09.2019
vrh koulí 3kg 06.29 h Praha - Strahov 26.01.2020
vrh koulí 4kg 06.26 Znojmo 12.06.2022
hod oštěpem 400g 17.84 Pacov 10.06.2018
hod oštěpem 500g 13.38 Pacov 08.09.2018
hod kriketovým míčkem 28.49 Třebíč 21.09.2019
pohár rozhlasu 0867 Jihlava 05.05.2022
hod plným míčem 1kg 06.40 Jihlava 16.05.2019
pětiboj 1541 Třebíč 21.09.2019
čtyřboj 0945 Humpolec 23.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 14.57 Třebíč 30.04.2022
skok vysoký 1.49 h Jablonec nad Nisou 20.02.2022
skok vysoký 1.55 Znojmo 12.06.2022
skok daleký 4.24 Třebíč 30.04.2022
vrh koulí 4kg 06.26 Znojmo 12.06.2022
pohár rozhlasu 0867 Jihlava 05.05.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.06.2022 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Dky Pacov 1.55
12.06.2022 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 12 Znojmo 06.26
12.06.2022 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok vysoký/Ž Znojmo 1.55
05.06.2022 M MaS družstev dorosteneckých a juniorských kategorií - 2. kolo (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Dky 4 Ostrava - Vítkovice 1.52
29.05.2022 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Ž/F 13 Otrokovice 3.97
29.05.2022 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Ž/F Otrokovice 1.51
15.05.2022 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/Ž 4 Vyškov 1.50
15.05.2022 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Ž 14 Vyškov 4.24
08.05.2022 Mistrovství Kraje Vysočina mužů, žen, juniorů a dorostu (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Dky Třebíč 1.48
07.05.2022 Mistrovství MaS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/Dky 5 Vyškov 1.45
05.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV.- Jihlava (Atletika Jihlava) pohár rozhlasu/Žky 20 Jihlava 0867
05.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV.- Jihlava (Atletika Jihlava) skok daleký/Žky 10 Jihlava 4.29
05.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV.- Jihlava (Atletika Jihlava) skok vysoký/Žky 4 Jihlava 1.38
03.05.2022 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Mix/F Jihlava 1.47
03.05.2022 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Mix/F 6 Jihlava 4.13
30.04.2022 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Dky 5 Třebíč 1.47
30.04.2022 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dky 8 Třebíč 4.24
30.04.2022 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dky/B02 7 Třebíč 14.57
20.02.2022 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Ž MS Jablonec nad Nisou 1.49