Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Strnad
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér: Pischnothová Andrea, Pšenička Tomáš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.10 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
60 m 07.92 Kladno 26.08.2022
60 m 07.48 h Praha - Strahov 17.12.2022
100 m 12.34 Roztoky 11.09.2022
150 m 23.09 h Praha - Strahov 26.01.2019
150 m 18.88 Beroun 27.06.2021
200 m 28.5 Líbeznice 04.10.2020
300 m 47.11 h Praha - Stromovka 15.01.2020
300 m 38.27 Jablonec nad Nisou 17.09.2022
400 m 54.20 h Praha - Strahov 28.01.2023
600 m 1:55.12 Kladno 21.06.2018
800 m 2:40.76 Kladno 29.05.2020
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.53 Kladno 29.05.2020
skok vysoký 1.71 Beroun 27.05.2022
skok vysoký 1.69 h Praha - Strahov 17.12.2022
skok daleký 5.68 Líbeznice 02.06.2021
skok daleký 5.97 h Praha - Strahov 17.12.2022
vrh koulí 3kg 07.76 Líbeznice 04.10.2020
vrh koulí 4kg 07.65 Líbeznice 10.04.2022
hod oštěpem 600g 26.41 Líbeznice 08.04.2022
hod kriketovým míčkem 37.65 Kladno 29.05.2020
hod plným míčem 1kg 07.00 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
pětiboj 1481 Kladno 29.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.92 Kladno 26.08.2022
60 m 07.48 h Praha - Strahov 17.12.2022
100 m 12.34 Roztoky 11.09.2022
150 m 18.92 Kladno 26.08.2022
300 m 38.27 Jablonec nad Nisou 17.09.2022
skok vysoký 1.71 Beroun 27.05.2022
skok vysoký 1.69 h Praha - Strahov 17.12.2022
skok daleký 5.41 Kladno 29.04.2022
skok daleký 5.97 h Praha - Strahov 17.12.2022
vrh koulí 4kg 07.65 Líbeznice 10.04.2022
hod oštěpem 600g 26.41 Líbeznice 08.04.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2022 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Žci Praha - Strahov 1.69
17.12.2022 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žci Praha - Strahov 5.97
17.12.2022 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žci/R06 1 Praha - Strahov 07.55
17.12.2022 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žci/FB Praha - Strahov 07.48
03.12.2022 15.ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 4 Praha - Stromovka 5.81
03.12.2022 15.ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žci Praha - Stromovka 1.67
03.12.2022 15.ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B02 Praha - Stromovka DQ
17.09.2022 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/R3 4 Jablonec nad Nisou 38.27
17.09.2022 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žci 14 Jablonec nad Nisou 1.62
11.09.2022 4.kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) skok vysoký/M 4 Roztoky 1.70
11.09.2022 4.kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m/M/R02 3 Roztoky 12.50
11.09.2022 4.kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m/M/FB Roztoky 12.34
03.09.2022 3. kolo KMD starších žáků a žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žci/B01 MS Stříbro 38.29
26.08.2022 4.kolo Středočeského krajského přeboru družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žci 4 Kladno 1.56
26.08.2022 4.kolo Středočeského krajského přeboru družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R01 2 Kladno 07.99
26.08.2022 4.kolo Středočeského krajského přeboru družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/FB Kladno 07.92
26.08.2022 4.kolo Středočeského krajského přeboru družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B01 3 Kladno 18.92
24.08.2022 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Žci Stará Boleslav 39.59
24.08.2022 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žci/B01 3 Stará Boleslav 18.95
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žci/KA 10 Olomouc 1.55
17.06.2022 3.kolo KPD staršího žactva, STC, skupina A (Školní atletický klub Slaný) skok vysoký/Žci Slaný 1.70
17.06.2022 3.kolo KPD staršího žactva, STC, skupina A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žci 6 Slaný 4.72
17.06.2022 3.kolo KPD staršího žactva, STC, skupina A (Školní atletický klub Slaný) 300 m/Žci/B01 MS Slaný 40.42
29.05.2022 2. kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/M 5 Český Brod 5.21
29.05.2022 2. kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/M Český Brod 1.65
29.05.2022 2. kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 100 m/M/B03 1 Český Brod 12.70
27.05.2022 2.kolo KPD staršího žactva sk.A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žci Beroun 1.71
27.05.2022 2.kolo KPD staršího žactva sk.A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žci 4 Beroun 5.18
21.05.2022 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci 7 Kolín 5.39
21.05.2022 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci Kolín 1.63
08.05.2022 Středočeský krajský přebor jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žci Kladno 1.70
08.05.2022 Středočeský krajský přebor jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci 14 Kladno 4.77
08.05.2022 Středočeský krajský přebor jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B04 1 Kladno 39.74
29.04.2022 1.kolo Středočeského krajského přeboru družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žci Kladno 1.61
29.04.2022 1.kolo Středočeského krajského přeboru družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Žci 9 Kladno 25.67
29.04.2022 1.kolo Středočeského krajského přeboru družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci Kladno 5.41
24.04.2022 1. kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) skok vysoký/M 10= Roztoky 1.55
24.04.2022 1. kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) skok daleký/M/SA 10 Roztoky 5.09
10.04.2022 Duhové atletické závody III - žactvo (Atletika Líbeznice, z.s.) 60 m/Žci 1= Líbeznice 07.93
10.04.2022 Duhové atletické závody III - žactvo (Atletika Líbeznice, z.s.) skok daleký/Žci Líbeznice 5.38
10.04.2022 Duhové atletické závody III - žactvo (Atletika Líbeznice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Líbeznice 07.65
10.04.2022 Duhové atletické závody III - žactvo (Atletika Líbeznice, z.s.) 200 m/Žci/B01 1 Líbeznice 26.01
08.04.2022 Kontrolní oddílové závody - technické disciplíny (Atletika Líběznice, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Líbeznice 26.41
08.04.2022 Kontrolní oddílové závody - technické disciplíny (Atletika Líběznice, z.s.) skok daleký/J 5 Líbeznice 4.98
08.04.2022 Kontrolní oddílové závody - technické disciplíny (Atletika Líběznice, z.s.) skok vysoký/Žci Líbeznice 1.50
20.02.2022 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žci Český Brod 4.58