Karta atleta

Export do excelu
  • Vanda Burianová
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Musil Daniel
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.77 h Praha-Stromovka 19.12.2019
60 m 08.88 Praha - Vokovice 25.09.2022
150 m 21.39 Praha - Jeseniova 16.05.2022
150 m 21.17 h Praha - Stromovka 03.12.2022
300 m 47.4 Praha - Újezd nad Lesy 05.05.2022
600 m 2:04.18 h Praha-Stromovka 19.12.2019
800 m 2:41.66 Praha - Vokovice 10.10.2021
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.94 Praha - Vokovice 25.09.2022
skok vysoký 1.42 Praha - Juliska 22.06.2022
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 03.12.2022
skok daleký 3.42 h Praha-Stromovka 19.12.2019
skok daleký 3.99 Praha - Vokovice 25.09.2022
vrh koulí 2kg 10.82 Praha - Eden 19.09.2022
vrh koulí 3kg 09.32 h Praha - Strahov 03.02.2023
pohár rozhlasu 0641 Praha 3, ZŠ Jeseniova 05.05.2022
hod kriketovým míčkem 48.34 Praha - Vokovice 25.09.2022
pětiboj 2381 Praha - Vokovice 25.09.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.88 Praha - Vokovice 25.09.2022
150 m 21.39 Praha - Jeseniova 16.05.2022
150 m 21.17 h Praha - Stromovka 03.12.2022
300 m 47.4 Praha - Újezd nad Lesy 05.05.2022
800 m 2:49.00 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.94 Praha - Vokovice 25.09.2022
skok vysoký 1.42 Praha - Juliska 22.06.2022
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 03.12.2022
skok daleký 3.29 h Praha - Jeseniova 03.02.2022
skok daleký 3.99 Praha - Vokovice 25.09.2022
vrh koulí 2kg 10.82 Praha - Eden 19.09.2022
pohár rozhlasu 0641 Praha 3, ZŠ Jeseniova 05.05.2022
hod kriketovým míčkem 48.34 Praha - Vokovice 25.09.2022
pětiboj 2381 Praha - Vokovice 25.09.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2022 15.ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky 6 Praha - Stromovka 1.50
03.12.2022 15.ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B14 1 Praha - Stromovka 21.17
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) pětiboj/Žkm 11 Praha - Vokovice 2381
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B15 2 Praha - Vokovice 08.88
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B14 1 Praha - Vokovice 10.94
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) skok daleký/Žkm/S04 10= Praha - Vokovice 3.99
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/S04 1 Praha - Vokovice 48.34
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 800 m/Žkm/B07 2 Praha - Vokovice 2:49.00
19.09.2022 Finále A přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Eden 10.82
19.09.2022 Finále A přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Praha - Eden 45.33
06.09.2022 Semifinále "A" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Jeseniova 41.14
06.09.2022 Semifinále "A" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B02 1 Praha - Jeseniova 21.87
01.09.2022 Veřejné závody žactva PAS (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Jeseniova 10.15
01.09.2022 Veřejné závody žactva PAS (SK Jeseniova) 800 m/Žky Praha - Jeseniova 2:49.44
22.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) skok vysoký/Žkm Praha - Juliska 1.42
22.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Praha - Juliska 08.93
14.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 12 Praha - Hostivař 08.91
15.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 150 m/Žkm/B03 5 Praha - Hostivař 21.74
09.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 800 m/Žkm/B01 3 Praha - Mazurská 2:49.44
09.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Praha - Mazurská 39.46
02.06.2022 Víceboj SK Jeseniova (SK Jeseniova) pětiboj/Žkm 8 Praha - Jeseniova 1806
02.06.2022 Víceboj SK Jeseniova (SK Jeseniova) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B02 1 Praha - Jeseniova 12.1
02.06.2022 Víceboj SK Jeseniova (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm/S02 7 Praha - Jeseniova 4.00
02.06.2022 Víceboj SK Jeseniova (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B02 2 Praha - Jeseniova 09.3
02.06.2022 Víceboj SK Jeseniova (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm/S02 4 Praha - Jeseniova 33.77
02.06.2022 Víceboj SK Jeseniova (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B02 2 Praha - Jeseniova 2:51.7
26.05.2022 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha (DDM Hl.m. Prahy) hod kriketovým míčkem/Žkm 10 Praha 33.81
26.05.2022 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha (DDM Hl.m. Prahy) pohár rozhlasu/Žkm 48= Praha 0000
16.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm 8 Praha - Jeseniova 08.21
16.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B01 3 Praha - Jeseniova 21.39
14.05.2022 BĚH O POHÁR STAROSTY aneb BĚH ZA ÚJEZDSKOU SOVOU (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) Přespolní běh/Žkm 5 Praha - Újezd nad Lesy 0:02:34
05.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. děvčata a kategorie IV. chlapci - Praha 3 (DDM Praha 3 + SK Jeseniova) pohár rozhlasu/Žkm 11 Praha 3, ZŠ Jeseniova 0641
05.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. děvčata a kategorie IV. chlapci - Praha 3 (DDM Praha 3 + SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha 3, ZŠ Jeseniova 39.43
05.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. děvčata a kategorie IV. chlapci - Praha 3 (DDM Praha 3 + SK Jeseniova) skok vysoký/Žkm 7 Praha 3, ZŠ Jeseniova 1.18
05.05.2022 Veřejný závod PAS - Žactvo v Újezdě II (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) skok daleký/Žkm 6 Praha - Újezd nad Lesy 3.49
05.05.2022 Veřejný závod PAS - Žactvo v Újezdě II (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 300 m/Žkm/B01 2 Praha - Újezd nad Lesy 47.4
25.04.2022 VZ žactva PAS (SK Jeseniova) skok vysoký/Žky 5 Praha - Jeseniova 1.38
25.04.2022 VZ žactva PAS (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Jeseniova 08.57
30.03.2022 1. kolo MPD mladšího žactva, skupina A - Běh okolo Vítkova (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 18 Praha - Vítkov 0:04:42
03.02.2022 Uzavřený oddílový závod SK Jeseniova (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm/F 15 Praha - Jeseniova 3.29
03.02.2022 Uzavřený oddílový závod SK Jeseniova (SK Jeseniova) skok vysoký/Žkm/F Praha - Jeseniova 1.34