Karta atleta

Export do excelu
  • Pavel Maslák
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Kupka Dalibor
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m 94 1150
    akt. 05.07.2022
  • Úspěchy:
    2007: MS17-400 m/R, 100-200-300-400 m/R-DQ, MEJ-4x400 m/R; 2008: MSJ-100 m/R, 4x100 m/R, 4x400 m/R; 2009: MEJ-200 m/5., 4x100 m/2.; 2010: MSJ-200 m/7., 4x100 m/R-DNF; 2011: HME-400 m/R, ME22-200 m/3., 4x100 m/5., MS-200 m/SF; 2012: HMS-400 m/5., ME-400 m/1., 4x400 m/5., OH-200 m/R, 400 m/SF; 2013: HME-400 m/1., 4x400 m/3., ME22-200 m/3., 4x100 m/5., 4x400 m/6., MS-400 m/5., 4x400 m/R; 2014: HMS-400 m/1.; 2015: HME-400 m/1., 4x400 m/3., MS-400 m/R; 2016: HMS-400 m/1., ME-400 m/2., 4x400 m/4., OH-400 m/SF; 2017: HME-400 m/1., 4x400 m/3., MS-400 m/SF; 2018: HMS-400 m/1., 4x400 m/5., ME-400 m/SF, 4x100 m/F-DNS, 4x400 m/7.; 2019: MS štafet-4x400 m/FB; 2021: HME-400 m/SF, 4x400 m/2., MS štafet-4x400 m/R, OH-400 m/R, 4x400 m/R; 2022: HMS-400 m/R, 4x400 m/5.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
7 9 - 5 - - 4 3 - 1 1 - 1 - -
2 5 - - - - - - - 1 1 - - 2 -
2 - - - - - - 1 - - - - 1 - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Halové mistrovství světa
Birmingham 2018 400 m
Portland 2016 400 m
Sopoty 2014 400 m
Mistrovství Evropy
Amsterdam 2016 400 m
Helsinky 2012 400 m
Halové mistrovství Evropy
Toruň 2021 4x400 m
Bělehrad  2017  4x400 m
Bělehrad 2017 400 m
Praha 2015 400 m
Praha  2015 4x400 m
Göteborg 2013 4x400 m
Göteborg 2013 400 m
Mistrovství Evropy do 22 let
Tampere 2013 200 m
Ostrava 2011 200 m
Mistrovství Evropy juniorů
Nový Sad 2009 4x100 m
Rekordy ČR
Dráha Muži
400 m 44.79 Doha 09.05.2014
4 x 400 m kombinovaná 3:02.42 Cluj-Napoca 20.06.2021
4 x 400 m mix 3:14.84 Kladno 15.06.2021
Hala Muži
200 m 20.52 Praha 16.02.2014
400 m 45.24 Sopoty 09.03.2014
4 x 200 m 1:24.31 Ostrava 23.02.2020
4 x 400 m kombinovaná 3:04.09 Praha 08.03.2015
Dráha Muži 20-22 let (nejlepší výkony)
200 m 20.49 -0.3 Tampere 13.07.2013
400 m 44.84 Moskva 12.08.2013
4 x 100 m kombinovaná 39.23 Tampere 13.07.2013
Hala Muži 20-22 let (nejlepší výkony)
400 m 45.66 Göteborg 03.03.2013
Dráha Junioři
4 x 100 m kombinovaná 39.57 Novi Sad 26.07.2009
Dráha Dorostenci
400 m 47.60 Rijeka 03.06.2008
4 x 100 m kombinovaná 41.11 Praha 07.06.2008

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 06.65 h Praha-Stromovka 15.02.2014
60 m 06.94 Cheb 20.08.2019
100 m 10.30 Třinec 10.06.2017
150 m 15.72 h Praha-Strahov 23.01.2015
150 m 15.72 Cheb 20.08.2019
200 m 20.52 h Praha-Stromovka 16.02.2014
200 m 20.46 Třinec 11.06.2017
300 m 32.15 h Gent 09.02.2014
300 m 31.80 Ostrava 28.06.2017
400 m 45.24 h Sopoty 08.03.2014
400 m 44.79 NR Doha 09.05.2014
500 m 1:00.35 Cheb 02.08.2013
500 m 1:00.36 h Praha - O2 aréna 25.02.2014
800 m 2:07.04 Opava 05.05.2007
60 m překážek (0.91) 08.02 h Ostrava 05.02.2008
110 m překážek (0.91) 14.28 Olomouc 25.05.2008
110 m překážek (0.99) 15.02 Břeclav 22.08.2009
200 m překážek (0.76) 26.84 Karlovy Vary 10.09.2006
300 m překážek (0.84) 36.96 Praha 22.06.2008
400 m překážek (0.83) 54.87 Olomouc 22.09.2007
400 m překážek (0.91) 53.53 Curych 19.08.2010
skok vysoký 1.70 Havířov 06.10.2006
skok vysoký 1.70 h Havířov 13.01.2008
skok daleký 5.40 Havířov 06.10.2006
skok daleký 4.18 h Havířov 13.01.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 21.24 h Praha - Stromovka 06.02.2022
300 m 33.08 Potchefstroom 25.01.2022
300 m 33.51 h Ostrava 24.02.2022
400 m 46.70 h Ostrava 06.03.2022
400 m 46.05 Hodonín 25.06.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.06.2022 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m/M/R3 1 Hodonín 47.06
25.06.2022 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m/M/F Hodonín 46.05
12.06.2022 2. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/B1 1 Plzeň 46.35
18.03.2022 HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA 400 m/M/R4 4 Bělehrad (SRB) 47.31
05.03.2022 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/R2 1 Ostrava 47.50
06.03.2022 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/F Ostrava 46.70
24.02.2022 Ostrava Indoor II (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/M Ostrava 33.51
19.02.2022 Müller Indoor Grand Prix (WIT-Gold) 400 m/M 6 Birmingham 46.80
12.02.2022 PSD Bank Indoor Meeting (WIT-Bronze) 400 m/M/B1 1 Dortmund 47.33
06.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B01 1= Praha - Stromovka 21.24
01.02.2022 ACNW Open track & field meeting (Atletiek ACNW) 400 m/M Potchefstroom 46.91
25.01.2022 ACNW Open track & field meeting (Atletiek ACNW) 300 m/M/B1 2 Potchefstroom 33.22
25.01.2022 ACNW Open track & field meeting (Atletiek ACNW) 300 m/M/B2 2 Potchefstroom 33.08