Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Kučerová
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Dvořáková Gabriela
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 2363 942
    Dálka 170 1062
    akt. 09.08.2022
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- 1 - 1 - - - - - 2 1 - 2 - -
2 2 - 1 - - - 1 - 1 1 - 1 2 -
3 1 - - - - - - - - - - 1 3 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.74 h Praha - Stromovka 01.02.2020
60 m 07.83 Cheb 23.07.2020
100 m 12.09 Praha - Eden 08.07.2021
150 m 19.32 h Praha - Strahov 10.01.2020
150 m 18.75 Cheb 23.07.2020
200 m 26.62 h Praha-Stromovka 17.02.2008
200 m 25.94 Praha - Eden 19.06.2020
800 m 2:45.23 Ústí nad Labem 01.05.2010
1500 m 5:57.96 h Praha-Strahov 27.02.2010
1500 m 5:39.63 Ústí nad Labem 01.06.2010
60 m překážek (0.84) 09.68 h Praha - Stromovka 17.01.2017
skok daleký 6.36 Praha - Eden 31.07.2020
skok daleký 6.27 h Ostrava 06.03.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.79 h Praha - Stromovka 05.02.2022
100 m 12.35 Ostrava - Vítkovice 15.05.2022
150 m 18.79 Cheb 18.05.2022
skok daleký 6.27 h Ostrava 06.03.2022
skok daleký 6.26 Ostrava - Vítkovice 15.05.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.05.2022 35. Internationales Ludwig-Jall-Sportfest skok daleký/Ž München 5.91
24.05.2022 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov, z. s.) skok daleký/Ž Turnov 5.91
18.05.2022 Velká cena Chebu (SKP Union Cheb z.s.) 150 m/Ž/B01 3 Cheb 18.79
18.05.2022 Velká cena Chebu (SKP Union Cheb z.s.) skok daleký/Ž Cheb 6.19
15.05.2022 1. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/R2 6 Ostrava - Vítkovice 12.36
15.05.2022 1. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Ž Ostrava - Vítkovice 6.26
15.05.2022 1. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/FB Ostrava - Vítkovice 12.35
05.03.2022 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R3 5 Ostrava 07.79
06.03.2022 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Ž Ostrava 6.27
13.02.2022 Münich Indoor skok daleký/Ž München 6.08
05.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Ž Praha - Stromovka 6.07
05.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/FA Praha - Stromovka 07.79
05.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R03 1 Praha - Stromovka 07.82
03.02.2022 Stříbrný mítink WIT - Czech Indoor Gala 60 m/Ž/B1 5 Ostrava - Vítkovice 07.87
03.02.2022 Stříbrný mítink WIT - Czech Indoor Gala skok daleký/Ž Ostrava - Vítkovice 6.22
22.01.2022 Jablonecká hala 2022 Mezinárodní atletický mítink - 49. ročník (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž Jablonec nad Nisou 6.08
16.01.2022 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský KAS) skok daleký/Ž MS Praha - Stromovka 6.00
16.01.2022 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský KAS) 60 m/Ž/R03 MS Praha - Stromovka 07.87