Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Běhounek
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.50 Praha - Děkanka 23.09.2019
60 m 07.22 Praha - Juliska 10.09.2019
60 m 07.17 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m 11.20 Praha - Eden 05.07.2019
150 m 16.92 Praha - Juliska 10.09.2019
150 m 17.05 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 22.76 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 22.57 Praha - Eden 05.07.2019
300 m 35.81 Praha - Juliska 10.09.2019
300 m 36.25 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 51.50 h Praha - Stromovka 04.02.2017
400 m 50.80 Kolín 02.06.2018
600 m 1:47.52 Praha-Jeseniova 28.04.2011
800 m 2:15.28 Praha - Strahov 13.10.2012
800 m 2:17.18 h Praha-Stromovka 08.12.2012
1000 m 3:00.56 Praha 13.10.2013
1000 m 2:48.41 h Praha - Stromovka 09.02.2020
1500 m 4:35.57 Olomouc 28.05.2017
60 m překážek [106,7 cm] 09.38 Vlašim 24.08.2013
60 m překážek [106,7 cm] 08.50 h Praha - Stromovka 01.02.2020
60 m překážek [99,1 cm] 08.26 h Praha-Stromovka 16.01.2018
60 m překážek [91,4 cm] 08.38 h Praha-Stromovka 02.02.2016
60 m překážek [83,8 cm] 08.71 h Praha-Strahov 13.02.2014
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.04 Praha - Strahov 13.10.2012
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 09.58 h Praha-Stromovka 21.12.2012
100 m překážek [83,8cm] 13.98 Praha 11.10.2014
110 m překážek [106,7 cm] 15.21 Jablonec nad Nisou 19.09.2020
110 m překážek [99,1 cm] 14.79 Praha-Juliska 23.06.2018
110 m překážek [91,4 cm] 14.89 Praha-Juliska 02.10.2016
200 m překážek [76,2 cm] 26.39 Domažlice 01.09.2019
300 m překážek [83,8 cm] 38.80 Třinec 26.06.2016
400 m překážek [91,4 cm] 55.21 Praha - Eden 26.05.2018
400 m překážek [83,8 cm] 56.38 Brno 11.06.2016
skok vysoký 1.86 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.84 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok o tyči 3.50 Praha - Eden 12.08.2018
skok o tyči 3.45 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok daleký 6.92 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 6.70 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 3kg 10.26 Praha 03.05.2012
vrh koulí 3kg 11.21 h Praha-Stromovka 21.12.2012
vrh koulí 4kg 11.30 h Jablonec nad Nisou 11.01.2014
vrh koulí 4kg 12.93 Praha 13.07.2014
vrh koulí 5kg 11.57 h Praha-Stromovka 13.02.2016
vrh koulí 5kg 12.43 Praha-Juliska 01.10.2016
vrh koulí 6kg 11.32 h Praha - Stromovka 17.01.2017
vrh koulí 6kg 11.69 Aubagne 28.07.2018
vrh koulí 7,26kg 11.07 h Praha - Stromovka 02.02.2020
vrh koulí 7,26kg 11.69 Praha - Eden 25.07.2020
hod diskem 1kg 31.93 Praha 12.07.2014
hod diskem 1,5kg 30.17 Praha-Eden 21.05.2016
hod diskem 1,75kg 30.33 Pacov 15.07.2018
hod diskem 2kg 37.77 Praha - Eden 26.07.2020
hod kladivem 6kg 14.18 Praha - Eden 29.08.2017
hod oštěpem 600g 33.64 Plzeň 01.07.2014
hod oštěpem 700g 35.05 Vlašim 03.09.2016
hod oštěpem 800g 41.56 Praha - Eden 26.07.2020
hod kriketovým míčkem 54.56 Praha - Strahov 13.10.2012
pětiboj 2612 Praha - Strahov 13.10.2012
sedmiboj hala [Zci] 3859 h Praha-Stromovka 08.02.2014
sedmiboj hala [Dci] 4238 h Praha-Stromovka 14.02.2016
sedmiboj hala [J] 4451 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj hala [M] 4692 h Praha - Stromovka 09.02.2020
devítiboj 5065 Praha 13.07.2014
desetiboj [Dci] 5847 Praha-Juliska 02.10.2016
desetiboj [J] 6194 Praha - Eden 07.10.2018
desetiboj [M] 6490 Praha - Juliska 13.10.2019
sprintérský trojboj 2163 Praha - Děkanka 01.07.2015
vrhačský trojboj 1511 Praha - Juliska 14.09.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.60 Rumburk 28.05.2022
skok vysoký 1.61 Praha - Eden 13.08.2022
skok o tyči 3.04 Praha - Eden 14.08.2022
skok daleký 6.27 Praha - Eden 13.08.2022
vrh koulí 7,26kg 11.20 Praha - Eden 13.08.2022
hod diskem 2kg 35.21 Praha - Eden 14.08.2022
hod oštěpem 800g 40.30 Praha - Eden 14.08.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) desetiboj [M]/M Praha - Eden DNF
13.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B01 3 Praha - Eden 11.64
14.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) 1500 m/M Praha - Eden DNF
14.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) hod diskem 2kg/M Praha - Eden 35.21
14.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/M Praha - Eden 40.30
13.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) vrh koulí 7,26kg/M Praha - Eden 11.20
13.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) skok daleký/M Praha - Eden 6.27
14.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) skok o tyči/M Praha - Eden 3.04
13.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M 5 Praha - Eden 1.61
14.08.2022 T. KOP CUP 2022 (ASK Slavia Praha) 110 m překážek [106,7 cm]/M/B02 Praha - Eden DNS
28.05.2022 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) skok daleký/M 12 Rumburk 5.88
28.05.2022 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) hod diskem 2kg/M 11 Rumburk 34.31
28.05.2022 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 100 m/M/R04 3 Rumburk 11.71
28.05.2022 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 100 m/M/FB Rumburk 11.60
14.05.2022 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) hod diskem 2kg/M 10 Bílina 33.86
14.05.2022 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FB 4 Bílina 11.46
14.05.2022 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R04 3 Bílina 11.68