Karta atleta

Export do excelu
  • Bára Stýblová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér: Dryák Luboš
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2016: MS vrch (U20)/21.; 2017: ME vrch (U20)/14., MS vrch (U20)/13., ME kros (U20)/65.; 2018: ME vrch (U20)/16., MS vrch (U20)/28.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 2 - - 2 - 3 1 - - - - -
1 - - 3 - - 3 2 1 2 2 1 - - -
2 - - 2 - - - - 2 - 1 1 - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Mistrovství světa v běhu do vrchu
Sapareva Banya 2016 tým juniorky
Rekordy ČR
Žádný aktuálně držený rekord

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 24.15 h Praha-Strahov 12.01.2014
200 m 28.16 Kolín 06.06.2018
300 m 45.60 Kolín 20.06.2014
400 m 58.47 h Praha - Strahov 11.01.2020
400 m 58.21 Domažlice 17.09.2021
800 m 2:10.80 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020
800 m 2:08.76 Turnov 24.05.2022
1000 m 2:49.07 Andorf 03.08.2019
1500 m 4:33.51 h Praha - Stromovka 01.02.2020
1500 m 4:26.02 Ostrava 31.05.2022
2000 m 6:51.83 Vlašim 14.06.2014
3000 m 10:09.77 h Praha - Stromovka 05.02.2017
3000 m 09:59.34 Praha-Juliska 24.06.2018
5000 m 17:18.92 Jablonec nad Nisou 19.09.2020
10000 m 39:00.12 České Budějovice 29.04.2017
10 km silnice 38:50 Běchovice-Praha 30.09.2018
1500 m překážek 4:54.71 Brno 28.08.2019
2000 m překážek (0.76) 7:19.77 Praha - Eden 28.09.2018
3000 m překážek 10:24.62 Hodonín 24.06.2022
středoškolský pohár 1384 Kolín 03.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 58.42 Plzeň 12.06.2022
800 m 2:08.76 Turnov 24.05.2022
1500 m 4:26.02 Ostrava 31.05.2022
3000 m překážek 10:24.62 Hodonín 24.06.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.06.2022 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 800 m/Ž/B01 3 Liberec 2:09.09
25.06.2022 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Hodonín,z.s.) 1500 m/Ž 10 Hodonín 4:38.12
24.06.2022 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Hodonín,z.s.) 3000 m překážek/Ž Hodonín 10:24.62
12.06.2022 2. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 3000 m překážek/Ž Plzeň 11:08.44
12.06.2022 2. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/Ž/B2 6 Plzeň 58.42
06.06.2022 Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT) 800 m/Ž/B1 Praha - Juliska DNS
03.06.2022 Sparkassen Gala 1500 m/Ž/B2 2 Regensburg 4:28.68
31.05.2022 Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT) (TK Plus) 1500 m/Ž 4 Ostrava 4:26.02
24.05.2022 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov, z. s.) 800 m/Ž/B1 5 Turnov 2:08.76
15.05.2022 1. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m překážek/Ž Ostrava - Vítkovice 10:24.92
09.05.2022 Ďáblická míle (SK Míle, z.s.) 1500 m/Ž Praha - Ďáblice 4:30.4