Karta atleta

Export do excelu
  • Marie Kundrátová
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér: Pšenička Tomáš, Němec Václav
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.83 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
50 m 07.71 h Jablonec nad Nisou 08.12.2019
60 m 08.13 h Český Brod 15.01.2023
60 m 07.98 Kolín 24.05.2023
100 m 13.37 Roztoky 11.09.2022
150 m 19.50 h Praha - Stromovka 10.01.2023
150 m 19.53 Kolín 20.05.2023
200 m 26.64 Kolín 13.05.2023
300 m 42.57 h Praha - Strahov 12.02.2023
300 m 42.94 Hradec Králové 22.04.2023
600 m 2:00.81 h Praha - Strahov 09.03.2019
600 m 1:58.25 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
800 m 2:45.61 h Jablonec nad Nisou 16.02.2020
800 m 2:35.07 Kutná Hora 02.10.2021
60 m překážek [106,7 cm] 10.28 h Praha - Strahov 09.03.2019
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.56 h Jablonec nad Nisou 16.02.2020
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 09.68 Kutná Hora 02.10.2021
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 08.71 h Praha - Strahov 19.02.2023
80 m překážek 12.23 Schwechat 05.06.2022
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 14.64 Kolín 20.05.2023
200 m překážek [76,2 cm] 29.94 Slaný 17.06.2022
skok vysoký 1.30 Stará Boleslav 09.09.2020
skok daleký 5.14 h Český Brod 23.01.2022
skok daleký 5.19 Schwechat 05.06.2022
vrh koulí 2kg 07.51 Čáslav 12.06.2020
vrh koulí 3kg 08.12 Líbeznice 16.04.2023
hod oštěpem 400g 25.28 Stará Boleslav 16.09.2020
hod oštěpem 500g 25.75 Kolín 21.05.2022
hod kriketovým míčkem 38.89 Nová Včelnice 24.07.2021
pohár rozhlasu 2085 Kolín 24.05.2023
hod plným míčem 1kg 07.75 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
hod plným míčem 1kg 07.90 h Jablonec nad Nisou 08.12.2019
hod raketkou 28.12 Beroun 22.09.2019
pětiboj 2705 Nová Včelnice 24.07.2021
trojboj 2166 h Jablonec nad Nisou 08.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.48 Kolín 21.05.2022
60 m 08.22 h Jablonec nad Nisou 27.12.2022
100 m 13.37 Roztoky 11.09.2022
150 m 20.02 Slaný 17.06.2022
150 m 19.71 h Praha - Strahov 17.12.2022
200 m 27.32 Český Brod 29.05.2022
300 m 43.02 Olomouc 29.06.2022
300 m 43.12 h Praha - Stromovka 03.12.2022
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 08.89 h Praha - Strahov 17.12.2022
80 m překážek 12.23 Schwechat 05.06.2022
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 14.88 Olomouc 29.06.2022
200 m překážek [76,2 cm] 29.94 Slaný 17.06.2022
skok daleký 5.14 h Český Brod 23.01.2022
skok daleký 5.19 Schwechat 05.06.2022
vrh koulí 3kg 07.09 Líbeznice 10.04.2022
hod oštěpem 500g 25.75 Kolín 21.05.2022
pohár rozhlasu 1369 Stará Boleslav - Houštka 11.05.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2022 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Ž/B1 4 Jablonec nad Nisou 08.22
27.12.2022 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Ž 6 Jablonec nad Nisou 4.72
17.12.2022 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/FA Praha - Strahov 08.89
17.12.2022 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B01 2 Praha - Strahov 19.71
17.12.2022 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žky 12 Praha - Strahov 4.77
17.12.2022 Vánoční hala žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/R01 1 Praha - Strahov 08.89
10.12.2022 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 08.93
03.12.2022 15.ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 5 Praha - Stromovka 4.95
03.12.2022 15.ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B03 1 Praha - Stromovka 09.03
03.12.2022 15.ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B03 2 Praha - Stromovka 19.87
03.12.2022 15.ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B02 1 Praha - Stromovka 43.12
17.09.2022 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/R2 5 Jablonec nad Nisou 15.05
18.09.2022 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/R2 3 Jablonec nad Nisou 30.64
11.09.2022 4.kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m/Ž/FA 4 Roztoky 13.43
11.09.2022 4.kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m/Ž/R03 1 Roztoky 13.37
11.09.2022 4.kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 200 m/Ž/B02 1 Roztoky 27.59
04.09.2022 Finále KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky/F 4 Kolín 5.08
04.09.2022 Finále KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/B01 2 Kolín 31.45
04.09.2022 Finále KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B01 2 Kolín 15.62
26.08.2022 4.kolo Středočeského krajského přeboru družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B01 1 Kladno 15.84
26.08.2022 4.kolo Středočeského krajského přeboru družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky Kladno 32.14
26.08.2022 4.kolo Středočeského krajského přeboru družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B01 5 Kladno 21.09
24.08.2022 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky Stará Boleslav 15.81
24.08.2022 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B02 3 Stará Boleslav 20.85
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/R1 2 Olomouc 14.88
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žky/R4 6 Olomouc 43.02
17.06.2022 3.kolo KPD staršího žactva, STC, skupina A (Školní atletický klub Slaný) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B01 1 Slaný 15.07
17.06.2022 3.kolo KPD staršího žactva, STC, skupina A (Školní atletický klub Slaný) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/B01 1 Slaný 29.94
17.06.2022 3.kolo KPD staršího žactva, STC, skupina A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žky/B01 2 Slaný 20.02
05.06.2022 50. Int. Franz Schuster Memorial (SVS-Leichtathletik) 80 m překážek/Žky/B1 1 Schwechat 12.23
05.06.2022 50. Int. Franz Schuster Memorial (SVS-Leichtathletik) skok daleký/Žky 5 Schwechat 5.19
29.05.2022 2. kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Ž Český Brod 4.91
29.05.2022 2. kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Český Brod 27.32
27.05.2022 2.kolo KPD staršího žactva sk.A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žky 6 Beroun 4.90
27.05.2022 2.kolo KPD staršího žactva sk.A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B01 1 Beroun 15.00
27.05.2022 2.kolo KPD staršího žactva sk.A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/B01 1 Beroun 30.64
21.05.2022 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/F 7 Kolín 08.38
21.05.2022 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žky 5 Kolín 25.75
21.05.2022 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 6 Kolín 4.82
21.05.2022 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B01 1 Kolín 15.33
21.05.2022 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R02 2 Kolín 08.48
12.05.2022 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B01 MS Praha - Juliska 15.25
11.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha-východ (DDM Čelákovice) skok daleký/Žky Stará Boleslav - Houštka 5.27
11.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha-východ (DDM Čelákovice) 60 m/Žky Stará Boleslav - Houštka 08.38
11.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha-východ (DDM Čelákovice) pohár rozhlasu/Žky 5 Stará Boleslav - Houštka 1369
08.05.2022 Středočeský krajský přebor jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/B01 3 Kladno 30.48
08.05.2022 Středočeský krajský přebor jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B01 2 Kladno 15.03
29.04.2022 1.kolo Středočeského krajského přeboru družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B01 1 Kladno 15.42
29.04.2022 1.kolo Středočeského krajského přeboru družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/B01 1 Kladno 30.74
29.04.2022 1.kolo Středočeského krajského přeboru družstev staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B01 2 Kladno 20.05
24.04.2022 1. kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) skok daleký/Ž 4 Roztoky 4.86
24.04.2022 1. kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 200 m překážek [76,2 cm]/Ž/B02 1 Roztoky 31.92
16.04.2022 Velikonoční mítink 2022 (ASK Lovosice) skok daleký/Žky Lovosice 4.85
10.04.2022 Duhové atletické závody III - žactvo (Atletika Líbeznice, z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Líbeznice 08.59
10.04.2022 Duhové atletické závody III - žactvo (Atletika Líbeznice, z.s.) skok daleký/Žky Líbeznice 4.90
10.04.2022 Duhové atletické závody III - žactvo (Atletika Líbeznice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 4 Líbeznice 07.09
10.04.2022 Duhové atletické závody III - žactvo (Atletika Líbeznice, z.s.) 200 m/Žky/B02 1 Líbeznice 28.62
10.04.2022 Duhové atletické závody IV - běhy pro dorost a juniory - uzavřené závody (Atletika Líbeznice, z.s.) 60 m/Dky/B02 1 Líbeznice 08.58
05.04.2022 Oddílové přebory (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Žky Stará Boleslav 44.89
26.02.2022 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/R3 2 Praha - Stromovka 09.06
26.02.2022 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/F 8 Praha - Stromovka 09.61
20.02.2022 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žky Český Brod 5.14
20.02.2022 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky/B03 4 Český Brod 08.43
12.02.2022 3. oddílové halové závody + open starší žactvo a mládež (Atletika Benešov) skok daleký/Žky Benešov 4.93
12.02.2022 3. oddílové halové závody + open starší žactvo a mládež (Atletika Benešov) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B01 1 Benešov 09.39
08.02.2022 Veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B01 8 Praha-Stromovka 08.63
08.02.2022 Veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B01 4 Praha-Stromovka 20.64
08.02.2022 Veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B01 3 Praha-Stromovka 09.52
06.02.2022 Klubový závod ASK Dipoli a Atletika Líbeznice (ASK Dipoli z.s.) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/R01 2 Praha - Strahov 09.42
06.02.2022 Klubový závod ASK Dipoli a Atletika Líbeznice (ASK Dipoli z.s.) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/FA Praha - Strahov 09.38
06.02.2022 Klubový závod ASK Dipoli a Atletika Líbeznice (ASK Dipoli z.s.) 300 m/Ž/B03 1 Praha - Strahov 45.51
04.02.2022 Veřejné závody USK Praha žactva I. (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žky/S01 5 Praha - Strahov 5.03
04.02.2022 Veřejné závody USK Praha žactva I. (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B03 2 Praha - Strahov 20.56
23.01.2022 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B03 1 Český Brod 09.29
23.01.2022 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky/B02 1 Český Brod 08.42
23.01.2022 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žky Český Brod 5.14
12.01.2022 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž 9 Jablonec nad Nisou 4.91
12.01.2022 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky Jablonec nad Nisou 09.36
12.01.2022 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Ž/B05 1 Jablonec nad Nisou 45.90
08.01.2022 Středočeský krajský přebor staršího žactva (A.C. TEPO Kladno a ŠSK Slaný) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B01 1 Praha - Strahov 09.10
08.01.2022 Středočeský krajský přebor staršího žactva (A.C. TEPO Kladno a ŠSK Slaný) skok daleký/Žky 8 Praha - Strahov 4.88
02.01.2022 Novoroční závody I (dorost, junioři, juniorky, dospělí) - OPEN (ASK Dipoli z.s. ) skok daleký/Ž 8 Praha - Strahov 5.11
02.01.2022 Novoroční závody I (dorost, junioři, juniorky, dospělí) - OPEN (ASK Dipoli z.s. ) 60 m/Dky/B03 2 Praha - Strahov 08.41
02.01.2022 Novoroční závody II (mladší a starší žactvo) (ASK Dipoli z.s. ) 150 m/Žky/B11 1 Praha - Strahov 20.64
02.01.2022 Novoroční závody II (mladší a starší žactvo) (ASK Dipoli z.s. ) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B01 1 Praha - Strahov 09.60