Karta atleta

Export do excelu
  • Kristina Kralertová
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletický školní klub Mazurská, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.23 h Praha - Stromovka 11.01.2022
60 m 09.18 Praha - Eden 24.05.2022
150 m 22.72 Rudná 29.05.2021
150 m 22.43 h Praha - Stromovka 11.01.2022
300 m 49.83 Praha - Juliska 12.05.2022
800 m 2:52.38 Praha - Vokovice 10.10.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 12.28 Praha - Vokovice 10.10.2021
skok daleký 4.17 h Český Brod 30.01.2022
skok daleký 4.28 Praha - Eden 30.05.2022
vrh koulí 2kg 06.69 Praha - Juliska 14.06.2021
vrh koulí 3kg 07.60 Praha - Mazurská 01.06.2022
hod oštěpem 500g 22.18 Praha - Stromovka 20.06.2022
hod kriketovým míčkem 38.45 Praha - Hostivař 16.09.2021
pětiboj 1796 Praha - Vokovice 10.10.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.23 h Praha - Stromovka 11.01.2022
60 m 09.18 Praha - Eden 24.05.2022
150 m 22.43 h Praha - Stromovka 11.01.2022
300 m 49.83 Praha - Juliska 12.05.2022
skok daleký 4.17 h Český Brod 30.01.2022
skok daleký 4.28 Praha - Eden 30.05.2022
vrh koulí 3kg 07.60 Praha - Mazurská 01.06.2022
hod oštěpem 500g 22.18 Praha - Stromovka 20.06.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.06.2022 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 12 Praha - Stromovka 22.18
20.06.2022 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 9 Praha - Stromovka 4.17
07.06.2022 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky 18 Praha - Děkanka 20.85
05.06.2022 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/K 27 Praha - Děkanka 4.28
01.06.2022 Uzavřený závod žactva AŠK Mazurská ve vrzích a hodech (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) vrhačský trojboj/Žky Praha - Mazurská DNF
01.06.2022 Uzavřený závod žactva AŠK Mazurská ve vrzích a hodech (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) hod diskem 0,75kg/Žky Praha - Mazurská DNS
01.06.2022 Uzavřený závod žactva AŠK Mazurská ve vrzích a hodech (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Mazurská 21.91
01.06.2022 Uzavřený závod žactva AŠK Mazurská ve vrzích a hodech (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Mazurská 07.60
30.05.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 8 Praha - Eden 4.28
30.05.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B04 5 Praha - Eden 22.07
24.05.2022 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 25 Praha - Eden 3.99
24.05.2022 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky Praha - Eden 09.18
12.05.2022 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 500g/Žky 18 Praha - Juliska 18.91
12.05.2022 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 300 m/Žky/B03 5 Praha - Juliska 49.83
30.01.2022 Uzavřený halový závod staršího a mladšího žactva (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) skok daleký/Žky 7 Český Brod 4.17
30.01.2022 Uzavřený halový závod staršího a mladšího žactva (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m/Žky/FB Český Brod 09.37
30.01.2022 Uzavřený halový závod staršího a mladšího žactva (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m/Žky/R02 2 Český Brod 09.33
11.01.2022 Veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B05 2 Praha - Stromovka 22.43
11.01.2022 Veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B05 5 Praha - Stromovka 09.23