Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Dvornáková
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: Atletika Stodůlky, z.s.
  • Trenér: Daťková Anna
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.58 h Praha - Strahov 19.02.2023
60 m 08.47 Praha - Juliska 29.05.2023
100 m 13.45 Praha - Hostivař 26.05.2023
150 m 21.72 Praha - Stodůlky 06.10.2022
150 m 21.48 h Praha - Stromovka 10.01.2023
300 m 50.57 h Praha - Strahov 20.02.2022
300 m 50.33 Praha - Stodůlky 27.09.2022
600 m 2:00.88 Praha 26.05.2022
800 m 2:52.36 Praha - Hostivař 17.05.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.85 Praha - Hostivař 15.06.2022
skok vysoký 1.35 Praha - Stodůlky 27.09.2022
skok vysoký 1.47 h Praha - Strahov 19.02.2023
skok daleký 4.64 h Praha - Stromovka 23.02.2023
skok daleký 4.52 Praha - Hostivař 26.05.2023
vrh koulí 2kg 07.89 h Praha - Strahov 20.02.2022
hod kriketovým míčkem 34.54 Praha - Vokovice 25.09.2022
pohár rozhlasu 1035 Praha - Juliska 11.05.2023
pětiboj 2122 Praha - Vokovice 25.09.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.74 Praha - Vokovice 23.06.2022
150 m 21.72 Praha - Stodůlky 06.10.2022
300 m 50.57 h Praha - Strahov 20.02.2022
300 m 50.33 Praha - Stodůlky 27.09.2022
600 m 2:00.88 Praha 26.05.2022
800 m 2:52.36 Praha - Hostivař 17.05.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.85 Praha - Hostivař 15.06.2022
skok vysoký 1.35 Praha - Stodůlky 27.09.2022
skok daleký 4.10 h Praha - Strahov 20.02.2022
skok daleký 4.37 Praha - Vokovice 25.09.2022
vrh koulí 2kg 07.89 h Praha - Strahov 20.02.2022
pohár rozhlasu 0872 Praha 26.05.2022
hod kriketovým míčkem 34.54 Praha - Vokovice 25.09.2022
pětiboj 2122 Praha - Vokovice 25.09.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2022 Veřejné závody žactva (Atletika Stodůlky, z.s.) skok daleký/Žkm 7 Praha - Stodůlky 3.97
06.10.2022 Veřejné závody žactva (Atletika Stodůlky, z.s.) 150 m/Žkm/B3 2 Praha - Stodůlky 21.72
27.09.2022 Veřejné závody přípravky a žactva (Atletika Stodůlky, z.s.) skok vysoký/Žkm Praha - Stodůlky 1.35
27.09.2022 Veřejné závody přípravky a žactva (Atletika Stodůlky, z.s.) 300 m/Žkm/B03 1 Praha - Stodůlky 50.33
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) pětiboj/Žkm 24 Praha - Vokovice 2122
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B16 1 Praha - Vokovice 08.86
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B16 3 Praha - Vokovice 11.36
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) skok daleký/Žkm/S04 1 Praha - Vokovice 4.37
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/S04 6 Praha - Vokovice 34.54
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 800 m/Žkm/B07 5 Praha - Vokovice 3:01.08
19.09.2022 Finále A přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 11 Praha - Eden 4.27
19.09.2022 Finále A přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B02 5 Praha - Eden 08.84
06.09.2022 Semifinále "A" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm 6 Praha - Jeseniova 4.19
06.09.2022 Semifinále "A" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm 10 Praha - Jeseniova 33.08
23.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (VSK FTVS Praha) 60 m/Žkm/B01 1 Praha - Vokovice 08.74
23.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (VSK FTVS Praha) skok vysoký/Žkm Praha - Vokovice 1.33
14.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) skok daleký/Žkm 11 Praha - Hostivař 4.12
15.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/FB 7 Praha - Hostivař 10.90
15.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/R05 3 Praha - Hostivař 10.85
08.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žkm 4 Praha - Stromovka 4.24
08.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B01 4 Praha - Stromovka 11.16
26.05.2022 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha (DDM Hl.m. Prahy) skok daleký/Žkm 7 Praha 4.29
26.05.2022 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha (DDM Hl.m. Prahy) 600 m/Žkm/B01 3 Praha 2:00.88
26.05.2022 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha (DDM Hl.m. Prahy) pohár rozhlasu/Žkm 14 Praha 0872
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) skok daleký/Žkm/S02 6 Praha - Vokovice 4.03
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/S02 8 Praha - Vokovice 27.83
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) pětiboj/Žkm 10 Praha - Vokovice 1916
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B01 10 Praha - Vokovice 2:59.32
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B04 1 Praha - Vokovice 08.91
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B04 1= Praha - Vokovice 11.68
17.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 800 m/Žkm/B01 6 Praha - Hostivař 2:52.36
17.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Praha - Hostivař 31.16
04.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. a IV. děvčata - Praha 13 (DDM Praha 13) pohár rozhlasu/Žkm 13 Praha 6, stadion Juliska 0728
04.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. a IV. děvčata - Praha 13 (DDM Praha 13) 600 m/Žkm 6 Praha 6, stadion Juliska 2:08.15
04.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. a IV. děvčata - Praha 13 (DDM Praha 13) skok daleký/Žkm Praha 6, stadion Juliska 4.11
27.04.2022 4. kolo Pražského běžeckého poháru mládeže - běh v Centrálním parku P13 (SK Aktis Praha z.s.) Přespolní běh/Žkm 9 Praha - Butovice 0:05:43
20.04.2022 1. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (TJ Dukla Praha) Přespolní běh/Žkm 41 Praha - Džbán 0:06:34
20.04.2022 3. kolo Běžeckého poháru mládeže – běh v okolí vodní nádrže Džbán (TJ Dukla Praha) Přespolní běh/Žkm 22 Praha - Džbán 0:06:34
02.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žkm/K02 6 Praha - Stromovka 4.00
03.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žkm/B03 Praha - Stromovka DQ
20.02.2022 Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky Praha (TJ Stodůlky Praha, z.s.) skok daleký/Mix ml. žc Praha - Strahov 4.10
20.02.2022 Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky Praha (TJ Stodůlky Praha, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 9 Praha - Strahov 07.89
20.02.2022 Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky Praha (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 300 m/Žkm/B06 2 Praha - Strahov 50.57