Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Dřevínek
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Mikule Kristián
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.93 Praha - Hostivař 14.06.2022
60 m 07.97 h Praha - Stromovka 03.12.2022
150 m 19.15 Jičín 28.09.2022
150 m 19.09 h Praha - Stromovka 03.12.2022
600 m 2:12.0 Praha - Juliska 06.10.2021
800 m 2:28.51 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.42 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 09.97 h Praha - Juliska 25.01.2023
skok vysoký 1.39 Praha - Stromovka 08.06.2022
skok daleký 4.55 Praha - Děkanka 02.05.2022
skok daleký 4.75 h Praha - Juliska 25.01.2023
vrh koulí 3kg 06.80 Praha - ZŠ Janského 09.05.2022
hod kriketovým míčkem 43.79 Praha - Vokovice 23.06.2022
pětiboj 2068 Praha - Vokovice 25.09.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.93 Praha - Hostivař 14.06.2022
60 m 07.97 h Praha - Stromovka 03.12.2022
150 m 19.15 Jičín 28.09.2022
150 m 19.09 h Praha - Stromovka 03.12.2022
800 m 2:28.51 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.42 Praha - Vokovice 25.09.2022
skok vysoký 1.39 Praha - Stromovka 08.06.2022
skok daleký 4.53 h Praha - Stromovka 02.03.2022
skok daleký 4.55 Praha - Děkanka 02.05.2022
vrh koulí 3kg 06.80 Praha - ZŠ Janského 09.05.2022
hod kriketovým míčkem 43.79 Praha - Vokovice 23.06.2022
pětiboj 2068 Praha - Vokovice 25.09.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2022 15.ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B12 1 Praha - Stromovka 07.97
03.12.2022 15.ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B11 1 Praha - Stromovka 19.09
15.10.2022 16.ročník Podzimního běhu Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) Přespolní běh/Žcm 4 Praha - Stromovka 00:04:02
28.09.2022 Mezikrajové utkání mladšího žactva krajů Ústeckého, Libereckého, Královéhradeckého, Pardubického a Prahy (AC TJ Jičín) 150 m/Žcm/B01 3 Jičín 19.15
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) pětiboj/Žcm 6 Praha - Vokovice 2068
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B10 3 Praha - Vokovice 10.42
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m/Žcm/B09 4 Praha - Vokovice 08.00
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) skok daleký/Žcm/S03 8 Praha - Vokovice 4.47
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/S03 13 Praha - Vokovice 43.29
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 800 m/Žcm/B06 4 Praha - Vokovice 2:28.51
19.09.2022 Finále A přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B01 7 Praha - Eden 2:35.79
19.09.2022 Finále A přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B01 3 Praha - Eden 08.08
07.09.2022 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/B01 1 Praha - Juliska 08.03
07.09.2022 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 150 m/Žcm/B01 1 Praha - Juliska 19.45
31.08.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm Praha - Eden 08.09
31.08.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 7 Praha - Eden 42.73
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/R1 3 Olomouc 07.93
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/S1 5 Olomouc 08.05
23.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (VSK FTVS Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm Praha - Vokovice 43.79
23.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (VSK FTVS Praha) 800 m/Žcm Praha - Vokovice 2:32.22
14.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 60 m/Žcm/FA Praha - Hostivař 07.93
15.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 150 m/Žcm/B01 2 Praha - Hostivař 19.40
14.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 60 m/Žcm/R02 1 Praha - Hostivař 08.05
08.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žcm 5 Praha - Stromovka 1.39
08.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B01 2 Praha - Stromovka 07.98
06.06.2022 Memoriál Josefa Odložila - žákovské závody (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/B2 1 Praha - Juliska 08.25
26.05.2022 Oddílové závody žactva (TJ Dukla Praha) pětiboj/Žcm Praha - Juliska 1700
26.05.2022 Oddílové závody žactva (TJ Dukla Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm Praha - Juliska 38.70
26.05.2022 Oddílové závody žactva (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žcm Praha - Juliska 4.29
26.05.2022 Oddílové závody žactva (TJ Dukla Praha) 800 m/Žcm/B01 1 Praha - Juliska 2:44.2
26.05.2022 Oddílové závody žactva (TJ Dukla Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B03 2 Praha - Juliska 10.8
26.05.2022 Oddílové závody žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/B03 1 Praha - Juliska 07.9
17.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 150 m/Žcm/B01 1 Praha - Hostivař 19.22
17.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 11 Praha - Hostivař 06.16
09.05.2022 Veřejné závody PAS staršího a mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) 150 m/Žcm/B01 1 Praha - ZŠ Janského 20.04
09.05.2022 Veřejné závody PAS staršího a mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Praha - ZŠ Janského 06.80
05.05.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 11 Praha - Eden 38.98
05.05.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm Praha - Eden 2:36.47
05.05.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B03 1 Praha - Eden 10.47
02.05.2022 Nominační závod pro Olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) skok daleký/Žcm 5 Praha - Děkanka 4.55
02.05.2022 Nominační závod pro Olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B04 1 Praha - Děkanka 08.01
20.04.2022 1. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (TJ Dukla Praha) Přespolní běh/Žcm 8 Praha - Džbán 0:05:51
26.03.2022 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) Přespolní běh/Žcm Slavkov u Brna DNS
03.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žcm/F 5 Praha - Stromovka 4.47
02.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žcm/K02 3 Praha - Stromovka 4.53
03.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žcm/B01 Praha - Stromovka DQ
25.02.2022 Oddílové závody žactva (SK Aktis Praha z.s.) 60 m/Žci/B02 1 Praha - Juliska 08.3
25.02.2022 Oddílové závody žactva (SK Aktis Praha z.s.) skok daleký/Žci Praha - Juliska 4.44