Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Vlčková
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Musil Daniel
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.73 Praha - Jeseniova 24.04.2023
150 m 21.93 Praha - Mazurská 09.06.2022
150 m 21.73 h Praha - Stromovka 03.12.2022
800 m 3:10.57 Praha - Juliska 22.06.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.72 Praha - Pekařka 23.05.2023
skok vysoký 1.20 Praha - Jeseniova 16.05.2022
skok vysoký 1.25 h Praha - Jeseniova 16.02.2023
skok daleký 4.00 h Praha - Stromovka 02.03.2022
skok daleký 4.17 Praha - Jeseniova 19.05.2023
vrh koulí 2kg 08.64 h Praha - Stromovka 28.02.2023
vrh koulí 2kg 08.74 Praha - Jeseniova 24.04.2023
hod oštěpem 400g 27.43 Praha - Jeseniova 24.04.2023
hod kriketovým míčkem 45.89 Praha 3, ZŠ Jeseniova 04.05.2023
pohár rozhlasu 0428 Praha 3, ZŠ Jeseniova 04.05.2023
pětiboj 1772 Praha - Jeseniova 02.06.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.04 Praha - Jeseniova 16.05.2022
150 m 21.93 Praha - Mazurská 09.06.2022
150 m 21.73 h Praha - Stromovka 03.12.2022
800 m 3:10.57 Praha - Juliska 22.06.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.2 Praha - Jeseniova 02.06.2022
skok vysoký 1.15 h Praha - Jeseniova 03.02.2022
skok vysoký 1.20 Praha - Jeseniova 16.05.2022
skok daleký 4.00 h Praha - Stromovka 02.03.2022
skok daleký 4.03 Praha - Jeseniova 02.06.2022
vrh koulí 2kg 06.77 Praha - Mazurská 09.06.2022
hod oštěpem 400g 22.45 Praha - Jeseniova 25.04.2022
pohár rozhlasu 0000 Praha 3, ZŠ Jeseniova 05.05.2022
hod kriketovým míčkem 43.89 Praha - Hostivař 15.06.2022
pětiboj 1772 Praha - Jeseniova 02.06.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2022 15.ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B18 1 Praha - Stromovka 21.73
19.09.2022 Finále A přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 12 Praha - Eden 38.32
06.09.2022 Semifinále "A" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Praha - Jeseniova 37.69
06.09.2022 Semifinále "A" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B02 2 Praha - Jeseniova 22.48
01.09.2022 Veřejné závody žactva PAS (SK Jeseniova) skok daleký/Žky/S01 13 Praha - Jeseniova 3.50
01.09.2022 Veřejné závody žactva PAS (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B03 1 Praha - Jeseniova 09.15
22.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Juliska 43.51
22.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 800 m/Žkm/B02 4 Praha - Juliska 3:10.57
14.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 12 Praha - Hostivař 21.04
15.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Praha - Hostivař 43.89
09.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm 18 Praha - Mazurská 06.77
09.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 150 m/Žkm/B07 1 Praha - Mazurská 21.93
02.06.2022 Víceboj SK Jeseniova (SK Jeseniova) pětiboj/Žkm 11 Praha - Jeseniova 1772
02.06.2022 Víceboj SK Jeseniova (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B01 2 Praha - Jeseniova 08.9
02.06.2022 Víceboj SK Jeseniova (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B01 5 Praha - Jeseniova 3:12.9
02.06.2022 Víceboj SK Jeseniova (SK Jeseniova) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B01 3 Praha - Jeseniova 12.2
02.06.2022 Víceboj SK Jeseniova (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm/S01 1 Praha - Jeseniova 39.30
02.06.2022 Víceboj SK Jeseniova (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm/S01 8 Praha - Jeseniova 4.03
16.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Jeseniova) skok vysoký/Žkm 12 Praha - Jeseniova 1.20
16.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B01 5 Praha - Jeseniova 09.04
05.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. děvčata a kategorie IV. chlapci - Praha 3 (DDM Praha 3 + SK Jeseniova) pohár rozhlasu/Žkm 38= Praha 3, ZŠ Jeseniova 0000
05.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. děvčata a kategorie IV. chlapci - Praha 3 (DDM Praha 3 + SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Praha 3, ZŠ Jeseniova 37.48
25.04.2022 VZ žactva PAS (SK Jeseniova) hod oštěpem 400g/Žkm Praha - Jeseniova 22.45
25.04.2022 VZ žactva PAS (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B02 3 Praha - Jeseniova 09.04
30.03.2022 1. kolo MPD mladšího žactva, skupina A - Běh okolo Vítkova (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 53 Praha - Vítkov 0:05:10
02.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žkm/K01 13 Praha - Stromovka 4.00
03.02.2022 Uzavřený oddílový závod SK Jeseniova (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm/F 8 Praha - Jeseniova 3.85
03.02.2022 Uzavřený oddílový závod SK Jeseniova (SK Jeseniova) skok vysoký/Žkm/F 9= Praha - Jeseniova 1.15