Karta atleta

Export do excelu
  • Alice Buchtová
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér:
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.96 Praha - Podvinný mlýn 16.05.2022
150 m 26.17 h Praha - Strahov 23.01.2022
150 m 24.19 Praha - Děkanka 22.06.2022
300 m 58.56 Praha - Radotín 06.09.2021
600 m 2:10.37 Praha 6, stadion Juliska 04.05.2022
800 m 3:10.24 h Praha - Stromovka 03.03.2022
800 m 3:00.62 Praha - Vokovice 19.05.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.33 Praha - Vokovice 25.09.2022
skok vysoký 1.15 Praha - Podvinný mlýn 16.05.2022
skok daleký 3.49 h Praha - Strahov 23.01.2022
skok daleký 3.27 Praha - Vokovice 19.05.2022
vrh koulí 2kg 05.04 Praha - Děkanka 22.06.2022
pohár rozhlasu 0257 Praha 6, stadion Juliska 04.05.2022
hod kriketovým míčkem 23.14 Praha - Vokovice 19.05.2022
pětiboj 1275 Praha - Vokovice 19.05.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.96 Praha - Podvinný mlýn 16.05.2022
150 m 26.17 h Praha - Strahov 23.01.2022
150 m 24.19 Praha - Děkanka 22.06.2022
600 m 2:10.37 Praha 6, stadion Juliska 04.05.2022
800 m 3:10.24 h Praha - Stromovka 03.03.2022
800 m 3:00.62 Praha - Vokovice 19.05.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.33 Praha - Vokovice 25.09.2022
skok vysoký 1.15 Praha - Podvinný mlýn 16.05.2022
skok daleký 3.49 h Praha - Strahov 23.01.2022
skok daleký 3.27 Praha - Vokovice 19.05.2022
vrh koulí 2kg 05.04 Praha - Děkanka 22.06.2022
pohár rozhlasu 0257 Praha 6, stadion Juliska 04.05.2022
hod kriketovým míčkem 23.14 Praha - Vokovice 19.05.2022
pětiboj 1275 Praha - Vokovice 19.05.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) pětiboj/Žkm 97 Praha - Vokovice 0952
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B12 4 Praha - Vokovice 10.11
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 800 m/Žkm/B05 10 Praha - Vokovice 3:27.80
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B12 1 Praha - Vokovice 12.33
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) skok daleký/Žkm/S03 Praha - Vokovice NM
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/S03 12 Praha - Vokovice 22.57
22.09.2022 Finále D přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B03 4 Praha - Vokovice 12.74
22.09.2022 Finále D přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov) 800 m/Žkm/B02 11 Praha - Vokovice 3:19.60
06.09.2022 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SC Radotín Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B02 3 Praha - Vokovice 12.83
22.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (Spartak Praha 4) vrh koulí 2kg/Žkm 22 Praha - Děkanka 05.04
22.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/B05 3 Praha - Děkanka 24.19
09.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Aktis Praha z.s.) 800 m/Žkm/B01 5 Praha - Vokovice 3:01.79
09.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Aktis Praha z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 10 Praha - Vokovice 21.42
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/S01 19 Praha - Vokovice 23.14
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) skok daleký/Žkm/S01 24 Praha - Vokovice 3.27
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) pětiboj/Žkm 29 Praha - Vokovice 1275
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B05 6 Praha - Vokovice 10.01
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B06 2 Praha - Vokovice 12.86
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B03 3 Praha - Vokovice 3:00.62
16.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žkm 13= Praha - Podvinný mlýn 1.15
16.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B04 3 Praha - Podvinný mlýn 09.96
04.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. a IV. děvčata - Praha 5 (DDM Praha 5) pohár rozhlasu/Žkm 20 Praha 6, stadion Juliska 0257
04.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. a IV. děvčata - Praha 5 (DDM Praha 5) 600 m/Žkm 5 Praha 6, stadion Juliska 2:10.37
04.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. a IV. děvčata - Praha 5 (DDM Praha 5) skok vysoký/Žkm 7 Praha 6, stadion Juliska 1.14
02.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žkm/K02 14 Praha - Stromovka 3.28
03.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B04 8 Praha - Stromovka 3:10.24
23.01.2022 Zimní halové závody SC Radotín (SC Radotín Praha) skok daleký/Ž 9 Praha - Strahov 3.49
23.01.2022 Zimní halové závody SC Radotín (SC Radotín Praha) 800 m/Ž 7 Praha - Strahov 3:19.73
23.01.2022 Zimní halové závody SC Radotín (SC Radotín Praha) 150 m/Ž/B04 3 Praha - Strahov 26.17