Karta atleta

Export do excelu
  • Valentýna Procházková
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Trávníček Martin
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.7 h Kladno 04.03.2023
60 m 09.08 Slaný 27.05.2023
150 m 22.20 Kladno 09.06.2023
300 m 51.06 Beroun 05.05.2023
600 m 2:18.5 h Kladno 26.02.2022
800 m 3:04.93 Slaný 27.05.2023
50 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.3 h Kladno 04.03.2023
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 13.17 Slaný 27.05.2023
skok vysoký 1.29 h Kladno 12.03.2023
skok vysoký 1.30 Slaný 23.04.2023
skok daleký 3.57 h Kladno 04.03.2023
skok daleký 4.11 Slaný 27.05.2023
vrh koulí 2kg 06.18 Kladno 29.09.2022
vrh koulí 2kg 06.67 h Kladno 21.01.2023
hod oštěpem 400g 22.45 Kutná Hora 23.09.2023
hod kriketovým míčkem 35.93 Kladno 09.06.2023
pětiboj 1739 Slaný 27.05.2023
čtyřboj 1199 h Kladno 26.02.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.3 h Kladno 26.02.2022
60 m 09.68 Slaný 22.05.2022
150 m 23.20 Roztoky 02.09.2022
600 m 2:18.5 h Kladno 26.02.2022
800 m 3:12.6 Kladno 07.05.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 13.73 Slaný 22.05.2022
skok vysoký 1.27 h Kladno 26.02.2022
skok vysoký 1.20 Beroun 24.06.2022
skok daleký 3.30 Slaný 22.05.2022
vrh koulí 2kg 05.02 h Kladno 26.02.2022
vrh koulí 2kg 06.18 Kladno 29.09.2022
hod oštěpem 400g 14.86 Kladno 22.09.2022
hod kriketovým míčkem 26.63 Slaný 22.05.2022
pětiboj 1179 Slaný 22.05.2022
čtyřboj 1199 h Kladno 26.02.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2022 Oddílové uzavřené závody skok vysoký (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm 7= Kladno 1.16
29.09.2022 Oddílové uzavřené závody ve vrhu koulí (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Kladno 06.18
22.09.2022 2.oddílový uzavřený závod (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 400g/Žkm 7 Kladno 14.86
02.09.2022 4.kolo KPD mladšího žactva sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) skok vysoký/Žkm 12= Roztoky 1.20
02.09.2022 4.kolo KPD mladšího žactva sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 150 m/Žkm/B07 2 Roztoky 23.20
24.06.2022 3.kolo KPD mladšího žactva sk.A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žkm 16 Beroun 1.20
24.06.2022 3.kolo KPD mladšího žactva sk.A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žkm/B03 3 Beroun 23.30
12.06.2022 2.kolo KPD mladšího žactva, STC, skupina A (Školní atletický klub Slaný) skok vysoký/Žkm 19= Slaný 1.20
12.06.2022 2.kolo KPD mladšího žactva, STC, skupina A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/R05 6 Slaný 09.74
22.05.2022 Krajský přebor v pětiboji mladšího žactva pro STC-západ (Školní atletický klub Slaný) pětiboj/Žkm 40 Slaný 1179
22.05.2022 Krajský přebor v pětiboji mladšího žactva pro STC-západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B08 3 Slaný 13.73
22.05.2022 Krajský přebor v pětiboji mladšího žactva pro STC-západ (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žkm/S02 19= Slaný 3.30
22.05.2022 Krajský přebor v pětiboji mladšího žactva pro STC-západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/B08 3 Slaný 09.68
22.05.2022 Krajský přebor v pětiboji mladšího žactva pro STC-západ (Školní atletický klub Slaný) hod kriketovým míčkem/Žkm/S02 14 Slaný 26.63
22.05.2022 Krajský přebor v pětiboji mladšího žactva pro STC-západ (Školní atletický klub Slaný) 800 m/Žkm/B03 12 Slaný 3:14.58
07.05.2022 Oddílový uzavřený víceboj ročník 2010 (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B02 6 Kladno 14.9
07.05.2022 Oddílový uzavřený víceboj ročník 2010 (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B02 2 Kladno 09.5
07.05.2022 Oddílový uzavřený víceboj ročník 2010 (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žkm Kladno 1049
07.05.2022 Oddílový uzavřený víceboj ročník 2010 (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm Kladno 3:12.6
07.05.2022 Oddílový uzavřený víceboj ročník 2010 (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm Kladno 24.76
07.05.2022 Oddílový uzavřený víceboj ročník 2010 (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm Kladno 3.32
01.05.2022 Přebor Středočeského kraje mladšího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok vysoký/Žkm Kutná Hora NM
22.04.2022 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 400g/Žkm 19 Kladno 12.68
22.04.2022 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva skupina A (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B09 2 Kladno 23.80
22.03.2022 Oddílový přespolní běh (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žkm Kladno 06:53.1
26.02.2022 Oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) čtyřboj/Žkm Kladno 1199
26.02.2022 Oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B1 4 Kladno 08.3
26.02.2022 Oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) 600 m/Žkm/B1 3 Kladno 2:18.5
26.02.2022 Oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm/S1 1 Kladno 1.27
26.02.2022 Oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 2kg/Žkm/S1 10 Kladno 05.02