Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Houdková
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: ASK Dipoli z.s.
  • Trenér: Vodička Tomáš
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 Černošice 11.10.2022
60 m 09.02 h Praha - Strahov 20.02.2022
60 m 08.86 Černošice 17.05.2022
100 m 14.58 Černošice 21.09.2022
150 m 22.40 h Praha - Strahov 02.01.2022
300 m 55.38 Roztoky 03.09.2021
600 m 1:50.02 Beroun 24.06.2022
800 m 2:50.44 h Praha - Strahov 20.02.2022
800 m 2:40.66 Kutná Hora 01.05.2022
1000 m 3:33.92 Roztoky 02.09.2022
1500 m 5:20.27 Kutná Hora 24.09.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.24 h Praha - Strahov 20.02.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.22 Slaný 22.05.2022
skok vysoký 1.25 h Praha - Strahov 20.02.2022
skok vysoký 1.38 Brno 04.09.2022
skok daleký 3.85 h Praha - Strahov 02.01.2022
skok daleký 4.38 Černošice 21.09.2022
hod oštěpem 400g 23.24 Kladno 22.04.2022
hod kriketovým míčkem 48.51 Brno 04.09.2022
pětiboj 2297 Slaný 22.05.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.6 Černošice 11.10.2022
60 m 09.02 h Praha - Strahov 20.02.2022
60 m 08.86 Černošice 17.05.2022
100 m 14.58 Černošice 21.09.2022
150 m 22.40 h Praha - Strahov 02.01.2022
600 m 1:50.02 Beroun 24.06.2022
800 m 2:50.44 h Praha - Strahov 20.02.2022
800 m 2:40.66 Kutná Hora 01.05.2022
1000 m 3:33.92 Roztoky 02.09.2022
1500 m 5:20.27 Kutná Hora 24.09.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.24 h Praha - Strahov 20.02.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.22 Slaný 22.05.2022
skok vysoký 1.25 h Praha - Strahov 20.02.2022
skok vysoký 1.38 Brno 04.09.2022
skok daleký 3.85 h Praha - Strahov 02.01.2022
skok daleký 4.38 Černošice 21.09.2022
hod oštěpem 400g 23.24 Kladno 22.04.2022
hod kriketovým míčkem 48.51 Brno 04.09.2022
pětiboj 2297 Slaný 22.05.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.11.2022 Dobřichovický běh (ASK Dipoli z.s.) Přespolní běh/Žkm Dobřichovice 0:03:32
06.11.2022 Dobřichovický běh (ASK Dipoli z.s.) Přespolní běh mílaři/Žky Dobřichovice 0:13:51
11.10.2022 Rodiče a děti (ASK Dipoli z.s.) skok daleký/Ž Černošice 4.42
11.10.2022 Rodiče a děti (ASK Dipoli z.s.) 50 m/Ž/B07 1 Černošice 07.6
24.09.2022 Finále STČ krajského přeboru družstev mladšího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 1500 m/Žkm 5 Kutná Hora 5:20.27
24.09.2022 Finále STČ krajského přeboru družstev mladšího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Kutná Hora 46.85
21.09.2022 Černošice meeting 2022 (ASK Dipoli z.s.) skok daleký/Žkm Černošice 4.38
21.09.2022 Černošice meeting 2022 (ASK Dipoli z.s.) 100 m/Žkm/B02 2 Černošice 14.58
21.09.2022 Černošice meeting 2022 (ASK Dipoli z.s.) 600 m/Ž/B01 6 Černošice 1:50.89
03.09.2022 European kids athletics games (JAC Brno) skok daleký/Žkm Brno 4.11
03.09.2022 European kids athletics games (JAC Brno) 60 m/Žkm/R34 6 Brno 09.01
05.09.2022 European kids athletics games (JAC Brno) 800 m/Žkm/B7 5 Brno 2:42.06
04.09.2022 European kids athletics games (JAC Brno) skok vysoký/Žkm/FD Brno 1.38
04.09.2022 European kids athletics games (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/KA 3 Brno 48.51
05.09.2022 European kids athletics games (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 6 Brno 48.09
02.09.2022 4.kolo KPD mladšího žactva sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 1000 m/Žkm/B01 3 Roztoky 3:33.92
02.09.2022 4.kolo KPD mladšího žactva sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) hod oštěpem 400g/Žkm 9 Roztoky 21.20
02.09.2022 4.kolo KPD mladšího žactva sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B02 5 Roztoky 11.63
24.06.2022 3.kolo KPD mladšího žactva sk.A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žkm 13 Beroun 1.25
24.06.2022 3.kolo KPD mladšího žactva sk.A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 600 m/Žkm/B01 5 Beroun 1:50.02
24.06.2022 3.kolo KPD mladšího žactva sk.A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Beroun 43.21
12.06.2022 2.kolo KPD mladšího žactva, STC, skupina A (Školní atletický klub Slaný) skok vysoký/Žkm 15 Slaný 1.25
12.06.2022 2.kolo KPD mladšího žactva, STC, skupina A (Školní atletický klub Slaný) hod kriketovým míčkem/Žkm/S01 1 Slaný 44.44
12.06.2022 2.kolo KPD mladšího žactva, STC, skupina A (Školní atletický klub Slaný) 1500 m/Žkm/B01 4 Slaný 5:40.88
22.05.2022 Krajský přebor v pětiboji mladšího žactva pro STC-západ (Školní atletický klub Slaný) 800 m/Žkm/B01 4 Slaný 2:41.72
22.05.2022 Krajský přebor v pětiboji mladšího žactva pro STC-západ (Školní atletický klub Slaný) pětiboj/Žkm 4 Slaný 2297
22.05.2022 Krajský přebor v pětiboji mladšího žactva pro STC-západ (Školní atletický klub Slaný) hod kriketovým míčkem/Žkm/S01 2 Slaný 45.64
22.05.2022 Krajský přebor v pětiboji mladšího žactva pro STC-západ (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žkm/S01 15 Slaný 3.75
22.05.2022 Krajský přebor v pětiboji mladšího žactva pro STC-západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B04 1 Slaný 11.22
22.05.2022 Krajský přebor v pětiboji mladšího žactva pro STC-západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/B04 1 Slaný 09.00
17.05.2022 Pohár o nejrychlejšího sportovce Poberouní (ASK Dipoli z.s. ) 60 m/Žkm/R02 1 Černošice 08.88
17.05.2022 Pohár o nejrychlejšího sportovce Poberouní (ASK Dipoli z.s. ) 60 m/Žkm/F Černošice 08.86
06.05.2022 Klubový víceboj mladšího žactva (ASK Dipoli z.s. ) 800 m/Žkm/B02 2 Černošice 2:41.48
06.05.2022 Klubový víceboj mladšího žactva (ASK Dipoli z.s. ) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B02 1 Černošice 11.48
06.05.2022 Klubový víceboj mladšího žactva (ASK Dipoli z.s. ) pětiboj/Žkm Černošice 2243
06.05.2022 Klubový víceboj mladšího žactva (ASK Dipoli z.s. ) 60 m/Žkm/B01 3 Černošice 09.03
06.05.2022 Klubový víceboj mladšího žactva (ASK Dipoli z.s. ) hod kriketovým míčkem/Žkm Černošice 46.41
06.05.2022 Klubový víceboj mladšího žactva (ASK Dipoli z.s. ) skok daleký/Žkm 12 Černošice 3.67
03.05.2022 Klubové závody přípravek a mladšího žactva (ASK Dipoli z.s. ) skok daleký/Žkm Dobřichovice 3.98
03.05.2022 Klubové závody přípravek a mladšího žactva (ASK Dipoli z.s. ) hod kriketovým míčkem/Žkm Dobřichovice 40.47
03.05.2022 Klubové závody přípravek a mladšího žactva (ASK Dipoli z.s. ) 50 m/Žkm/B02 1 Dobřichovice 08.4
01.05.2022 Přebor Středočeského kraje mladšího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 800 m/Žkm/B01 5 Kutná Hora 2:40.66
01.05.2022 Přebor Středočeského kraje mladšího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Kutná Hora 45.48
22.04.2022 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva skupina A (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B01 2 Kladno 2:40.74
22.04.2022 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 400g/Žkm 5 Kladno 23.24
26.03.2022 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) Přespolní běh/Žkm 14 Slavkov u Brna 07:45
12.03.2022 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh/Žkm/B MS Mladá Boleslav - Štěpánka 0:03:49
20.02.2022 Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky Praha (TJ Stodůlky Praha, z.s.) skok vysoký/Žkm 6 Praha - Strahov 1.25
20.02.2022 Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky Praha (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B10 2 Praha - Strahov 09.02
20.02.2022 Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky Praha (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B04 5 Praha - Strahov 12.24
20.02.2022 Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky Praha (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B03 3 Praha - Strahov 2:50.44
02.01.2022 Novoroční závody II (mladší a starší žactvo) (ASK Dipoli z.s. ) skok daleký/Žkm 20 Praha - Strahov 3.85
02.01.2022 Novoroční závody II (mladší a starší žactvo) (ASK Dipoli z.s. ) 150 m/Žkm/B08 1 Praha - Strahov 22.40
02.01.2022 Novoroční závody II (mladší a starší žactvo) (ASK Dipoli z.s. ) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B03 4 Praha - Strahov 12.29