Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Lahodová
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér:
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.67 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m 09.94 h Praha - Stromovka 10.01.2023
150 m 23.89 Praha - Vokovice 09.06.2022
150 m 25.47 h Praha - Stromovka 10.01.2023
800 m 3:14.81 Praha - Vokovice 19.05.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 13.87 h Praha - Strahov 23.01.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 13.57 Praha - Vokovice 25.09.2022
skok daleký 3.48 h Praha - Stromovka 02.03.2022
skok daleký 3.65 Praha - Vokovice 19.05.2022
vrh koulí 2kg 06.77 Praha - Vokovice 09.06.2022
hod kriketovým míčkem 24.71 Praha - Vokovice 25.09.2022
pětiboj 1154 Praha - Vokovice 25.09.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.32 h Praha - Strahov 23.01.2022
60 m 09.67 Praha - Vokovice 25.09.2022
150 m 23.89 Praha - Vokovice 09.06.2022
800 m 3:14.81 Praha - Vokovice 19.05.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 13.87 h Praha - Strahov 23.01.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 13.57 Praha - Vokovice 25.09.2022
skok daleký 3.48 h Praha - Stromovka 02.03.2022
skok daleký 3.65 Praha - Vokovice 19.05.2022
vrh koulí 2kg 06.77 Praha - Vokovice 09.06.2022
hod kriketovým míčkem 24.71 Praha - Vokovice 25.09.2022
pětiboj 1154 Praha - Vokovice 25.09.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.11.2022 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (SC Radotín Praha) Přespolní běh/Žkm 68 Praha - Velká Chuchle 06:13
15.10.2022 16.ročník Podzimního běhu Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) Přespolní běh/Žkm 43 Praha - Stromovka 00:04:53
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) pětiboj/Žkm 91 Praha - Vokovice 1154
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B11 5 Praha - Vokovice 09.67
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 800 m/Žkm/B05 8 Praha - Vokovice 3:21.74
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B12 4 Praha - Vokovice 13.57
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) skok daleký/Žkm/S03 16= Praha - Vokovice 3.46
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/S03 10 Praha - Vokovice 24.71
22.09.2022 Finále D přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov) skok daleký/Žkm/S01 14 Praha - Vokovice 3.53
22.09.2022 Finále D přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov) vrh koulí 2kg/Žkm 18 Praha - Vokovice 06.18
06.09.2022 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SC Radotín Praha) skok daleký/Žkm 15 Praha - Vokovice 3.43
06.09.2022 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SC Radotín Praha) 150 m/Žkm/B02 5 Praha - Vokovice 25.31
09.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Aktis Praha z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 8 Praha - Vokovice 06.77
09.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Aktis Praha z.s.) 150 m/Žkm/B04 1 Praha - Vokovice 23.89
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/S01 21 Praha - Vokovice 21.59
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) skok daleký/Žkm/S01 12 Praha - Vokovice 3.65
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) pětiboj/Žkm 39 Praha - Vokovice 1002
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B07 3 Praha - Vokovice 09.73
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B05 6 Praha - Vokovice 18.88
19.05.2022 Trojutkání v pětiboji ml.žactva (SK Aktis Praha z.s., SC Radotín Praha, TJ Stodůlky Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B02 8 Praha - Vokovice 3:14.81
16.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm 8 Praha - Podvinný mlýn 3.53
16.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B05 4 Praha - Podvinný mlýn 13.65
02.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žkm/K02 13 Praha - Stromovka 3.48
02.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/R01 7 Praha - Stromovka 15.73
23.01.2022 Zimní halové závody SC Radotín (SC Radotín Praha) skok daleký/Ž 10 Praha - Strahov 3.40
23.01.2022 Zimní halové závody SC Radotín (SC Radotín Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm Praha - Strahov 13.87
23.01.2022 Zimní halové závody SC Radotín (SC Radotín Praha) 60 m/Ž/B05 3 Praha - Strahov 10.32