Karta atleta

Export do excelu
  • Viktorie Zelená
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
  • Trenér:
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.24 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m 09.20 h Praha - Stromovka 20.12.2022
150 m 22.46 Praha - Jeseniova 16.05.2022
150 m 22.66 h Praha - Strahov 31.01.2023
300 m 52.2 Praha - Újezd nad Lesy 05.05.2022
600 m 2:18.6 Praha - Újezd nad Lesy 19.09.2022
800 m 3:22.84 Praha - Vokovice 10.10.2021
800 m 3:20.22 h Praha - Stromovka 20.12.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 13.27 Praha - Jeseniova 22.09.2021
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 13.56 h Praha - Stromovka 02.03.2022
skok vysoký 1.18 Praha - Újezd nad Lesy 05.05.2022
skok vysoký 1.32 h Český Brod 10.12.2022
skok daleký 3.98 Praha 9, ZŠ Chodovická 04.05.2022
skok daleký 3.83 h Český Brod 10.12.2022
vrh koulí 2kg 10.78 Praha - Vokovice 21.09.2022
vrh koulí 2kg 09.67 h Praha - Stromovka 20.12.2022
vrh koulí 3kg 07.69 h Praha - Stromovka 10.01.2023
hod oštěpem 400g 17.03 Praha - Eden 30.05.2022
hod oštěpem 500g 21.26 Praha - Újezd nad Lesy 19.09.2022
hod kriketovým míčkem 31.25 Praha 9, ZŠ Chodovická 04.05.2022
pohár rozhlasu 0303 Praha 9, ZŠ Chodovická 04.05.2022
pětiboj 1251 Praha - Vokovice 25.09.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.24 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m 09.20 h Praha - Stromovka 20.12.2022
150 m 22.46 Praha - Jeseniova 16.05.2022
300 m 52.2 Praha - Újezd nad Lesy 05.05.2022
600 m 2:18.6 Praha - Újezd nad Lesy 19.09.2022
800 m 3:39.92 Praha - Vokovice 25.09.2022
800 m 3:20.22 h Praha - Stromovka 20.12.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 13.56 h Praha - Stromovka 02.03.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 13.34 Praha - Juliska 22.06.2022
skok vysoký 1.18 Praha - Újezd nad Lesy 05.05.2022
skok vysoký 1.32 h Český Brod 10.12.2022
skok daleký 3.98 Praha 9, ZŠ Chodovická 04.05.2022
skok daleký 3.83 h Český Brod 10.12.2022
vrh koulí 2kg 10.78 Praha - Vokovice 21.09.2022
vrh koulí 2kg 09.67 h Praha - Stromovka 20.12.2022
hod oštěpem 400g 17.03 Praha - Eden 30.05.2022
hod oštěpem 500g 21.26 Praha - Újezd nad Lesy 19.09.2022
hod kriketovým míčkem 31.25 Praha 9, ZŠ Chodovická 04.05.2022
pohár rozhlasu 0303 Praha 9, ZŠ Chodovická 04.05.2022
pětiboj 1251 Praha - Vokovice 25.09.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2022 Vánoční halový víceboj a závod na 1 míli (Sportovní středisko atletického oddílu PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žkm 13 Praha - Stromovka 3.45
20.12.2022 Vánoční halový víceboj a závod na 1 míli (Sportovní středisko atletického oddílu PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Stromovka 09.67
20.12.2022 Vánoční halový víceboj a závod na 1 míli (Sportovní středisko atletického oddílu PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B01 6 Praha - Stromovka 13.68
20.12.2022 Vánoční halový víceboj a závod na 1 míli (Sportovní středisko atletického oddílu PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B03 1 Praha - Stromovka 09.20
20.12.2022 Vánoční halový víceboj a závod na 1 míli (Sportovní středisko atletického oddílu PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B02 7 Praha - Stromovka 3:20.22
10.12.2022 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 25 Český Brod 3.83
10.12.2022 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žkm 7= Český Brod 1.32
20.11.2022 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (SC Radotín Praha) Přespolní běh/Žkm 61 Praha - Velká Chuchle 05:57
19.11.2022 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žkm 4 Český Brod 1.31
15.10.2022 16.ročník Podzimního běhu Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) Přespolní běh/Žkm 48 Praha - Stromovka 00:05:09
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) pětiboj/Žkm 88 Praha - Vokovice 1251
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B06 4 Praha - Vokovice 09.24
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B06 4 Praha - Vokovice 13.37
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) skok daleký/Žkm/S02 12= Praha - Vokovice 3.78
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/S02 14 Praha - Vokovice 25.93
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 800 m/Žkm/B04 10 Praha - Vokovice 3:39.92
21.09.2022 Finále C přeboru Prahy družstev mladšího žactva (VSK FTVS Praha) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Vokovice 10.78
21.09.2022 Finále C přeboru Prahy družstev mladšího žactva (VSK FTVS Praha) skok daleký/Žkm 6 Praha - Vokovice 3.88
19.09.2022 Sportuj jako Zátopkovi (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) hod oštěpem 500g/Žkm Praha - Újezd nad Lesy 21.26
19.09.2022 Sportuj jako Zátopkovi (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 600 m/Žkm/B02 2 Praha - Újezd nad Lesy 2:18.6
06.09.2022 Semifinále "A" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Praha - Jeseniova 08.84
06.09.2022 Semifinále "A" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B03 2 Praha - Jeseniova 23.08
22.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) skok daleký/Žkm 8 Praha - Juliska 3.85
22.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B02 4 Praha - Juliska 13.34
30.05.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 400g/Žkm 18 Praha - Eden 17.03
16.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm 7 Praha - Jeseniova 08.30
16.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B02 2 Praha - Jeseniova 22.46
14.05.2022 BĚH O POHÁR STAROSTY aneb BĚH ZA ÚJEZDSKOU SOVOU (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) Přespolní běh/Žkm 18 Praha - Újezd nad Lesy 0:02:50
05.05.2022 Veřejný závod PAS - Žactvo v Újezdě II (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) skok daleký/Žkm Praha - Újezd nad Lesy 3.65
05.05.2022 Veřejný závod PAS - Žactvo v Újezdě II (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) skok vysoký/Žkm 4 Praha - Újezd nad Lesy 1.18
05.05.2022 Veřejný závod PAS - Žactvo v Újezdě II (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 300 m/Žkm/B03 1 Praha - Újezd nad Lesy 52.2
04.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. chlapci a kategorie III. děvčata - Praha 14 (DDM Praha 9 na ZŠ Chodovická) pohár rozhlasu/Žkm 20 Praha 9, ZŠ Chodovická 0303
04.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. chlapci a kategorie III. děvčata - Praha 14 (DDM Praha 9 na ZŠ Chodovická) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Praha 9, ZŠ Chodovická 31.25
04.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. chlapci a kategorie III. děvčata - Praha 14 (DDM Praha 9 na ZŠ Chodovická) skok daleký/Žkm Praha 9, ZŠ Chodovická 3.98
28.04.2022 Veřejný závod PAS - Žactvo v Újezdě I (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Újezd nad Lesy 06.89
28.04.2022 Veřejný závod PAS - Žactvo v Újezdě I (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Újezd nad Lesy 29.51
28.04.2022 Veřejný závod PAS - Žactvo v Újezdě I (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 150 m/Žkm/B05 1 Praha - Újezd nad Lesy 22.6
27.04.2022 4. kolo Pražského běžeckého poháru mládeže - běh v Centrálním parku P13 (SK Aktis Praha z.s.) Přespolní běh/Žkm 40 Praha - Butovice 0:07:07
25.04.2022 VZ žactva PAS (SK Jeseniova) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B03 5 Praha - Jeseniova 13.34
25.04.2022 VZ žactva PAS (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B13 3 Praha - Jeseniova 09.34
20.04.2022 3. kolo Běžeckého poháru mládeže – běh v okolí vodní nádrže Džbán (TJ Dukla Praha) Přespolní běh/Žkm 30 Praha - Džbán 0:07:14
30.03.2022 1. kolo MPD mladšího žactva, skupina A - Běh okolo Vítkova (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 82 Praha - Vítkov 0:05:37
30.03.2022 I.kolo Běžeckého poháru mládeže - Běh okolo Vítkova (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 31 Praha - Vítkov 0:05:37
02.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žkm/K01 14 Praha - Stromovka 3.70
02.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/R02 7 Praha - Stromovka 13.56
20.02.2022 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 23 Český Brod 3.82
20.02.2022 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B01 3 Český Brod 13.90