Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Moravec
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Drbohlav Lukáš, Wagner Štěpán
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.17 h Praha - Strahov 20.02.2022
60 m 07.89 Praha - Strahov 07.09.2022
150 m 20.13 Praha - Eden 30.05.2022
150 m 19.30 h Praha - Strahov 31.01.2023
300 m 50.87 Praha - Přátelství 24.06.2020
800 m 2:28.98 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m překážek [83,8 cm] 09.27 h Praha - Stromovka 10.01.2023
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 09.70 h Praha - Stromovka 02.03.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 09.22 Praha - Eden 19.09.2022
skok vysoký 1.43 h Praha - Strahov 24.02.2022
skok vysoký 1.50 Praha - Hostivař 14.06.2022
skok daleký 5.36 Praha - Vokovice 25.09.2022
skok daleký 5.36 h Praha - Stromovka 10.01.2023
vrh koulí 3kg 07.16 h Praha - Strahov 24.02.2022
vrh koulí 3kg 09.11 Praha - Eden 23.06.2022
hod oštěpem 500g 27.58 Čáslav 17.08.2022
hod kriketovým míčkem 55.19 Praha - Vokovice 25.09.2022
pětiboj 2529 Praha - Vokovice 25.09.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.17 h Praha - Strahov 20.02.2022
60 m 07.89 Praha - Strahov 07.09.2022
150 m 20.13 Praha - Eden 30.05.2022
800 m 2:28.98 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 09.70 h Praha - Stromovka 02.03.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 09.22 Praha - Eden 19.09.2022
skok vysoký 1.43 h Praha - Strahov 24.02.2022
skok vysoký 1.50 Praha - Hostivař 14.06.2022
skok daleký 4.95 h Praha - Stromovka 02.03.2022
skok daleký 5.36 Praha - Vokovice 25.09.2022
vrh koulí 3kg 07.16 h Praha - Strahov 24.02.2022
vrh koulí 3kg 09.11 Praha - Eden 23.06.2022
hod oštěpem 500g 27.58 Čáslav 17.08.2022
hod kriketovým míčkem 55.19 Praha - Vokovice 25.09.2022
pětiboj 2529 Praha - Vokovice 25.09.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.11.2022 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (SC Radotín Praha) Přespolní běh/Žcm 10 Praha - Velká Chuchle 04:40
28.09.2022 Mezikrajové utkání mladšího žactva krajů Ústeckého, Libereckého, Královéhradeckého, Pardubického a Prahy (AC TJ Jičín) 60 m/Žcm/R01 3 Jičín 08.08
28.09.2022 Mezikrajové utkání mladšího žactva krajů Ústeckého, Libereckého, Královéhradeckého, Pardubického a Prahy (AC TJ Jičín) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B01 1 Jičín 09.41
28.09.2022 Mezikrajové utkání mladšího žactva krajů Ústeckého, Libereckého, Královéhradeckého, Pardubického a Prahy (AC TJ Jičín) 60 m/Žcm/F 6 Jičín 08.31
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) pětiboj/Žcm Praha - Vokovice 2529
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B09 1 Praha - Vokovice 09.23
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m/Žcm/B09 5 Praha - Vokovice 08.12
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) skok daleký/Žcm/S03 1 Praha - Vokovice 5.36
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/S03 2 Praha - Vokovice 55.19
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 800 m/Žcm/B06 5 Praha - Vokovice 2:28.98
19.09.2022 Finále A přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B01 1 Praha - Eden 09.22
19.09.2022 Finále A přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žcm Praha - Eden 1.46
07.09.2022 Semifinále "D" MPD mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B01 1 Praha - Strahov 09.29
07.09.2022 Semifinále "D" MPD mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žcm/B01 2 Praha - Strahov 07.89
17.08.2022 Oddílový přebor USK Praha mladšího žactva v hodu oštěpem (Univerzitní sportovní klub Pra) hod oštěpem 500g/Žcm Čáslav 27.58
16.08.2022 Oddílový přebor USK Praha mladšího žactva ve vrhu koulí (Univerzitní sportovní klub Pra) vrh koulí 3kg/Žcm Čáslav 08.38
15.08.2022 Oddílový přebor USK Praha mladšího žactva v hodu kriketovým míčkem (Univerzitní sportovní klub Pra) hod kriketovým míčkem/Žcm Čáslav 49.85
23.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žcm Praha - Eden 09.11
23.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B01 1 Praha - Eden 20.66
15.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/R01 1 Praha - Hostivař 10.05
15.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/FA Praha - Hostivař 09.56
14.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) skok vysoký/Žcm Praha - Hostivař 1.50
08.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žcm Praha - Strahov 4.86
08.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B01 1 Praha - Strahov 09.74
06.06.2022 Memoriál Josefa Odložila - žákovské závody (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žcm Praha - Juliska 1.50
06.06.2022 Memoriál Josefa Odložila - žákovské závody (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/B1 2 Praha - Juliska 08.37
03.06.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B2 4 Praha - Eden 08.18
03.06.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B2 5 Praha - Eden 2:33.06
03.06.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B1 4 Praha - Eden 09.59
03.06.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 10 Praha - Eden 4.83
03.06.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Praha - Eden 50.86
03.06.2022 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 8 Praha - Eden 2255
30.05.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Žcm Praha - Eden 26.90
30.05.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B01 1 Praha - Eden 20.13
19.05.2022 Uzavřený Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) pětiboj/Žcm Praha - Strahov 2205
19.05.2022 Uzavřený Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B3 1 Praha - Strahov 09.70
19.05.2022 Uzavřený Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Praha - Strahov 47.53
19.05.2022 Uzavřený Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žcm/B2 1 Praha - Strahov 08.22
19.05.2022 Uzavřený Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) skok daleký/Žcm Praha - Strahov 5.04
19.05.2022 Uzavřený Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Žcm Praha - Strahov 2:35.90
17.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) 60 m/Žcm/B01 1 Praha - Pekařka 08.25
17.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) skok vysoký/Žcm Praha - Pekařka 1.48
03.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žcm/F Praha - Stromovka 4.74
02.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/FA Praha - Stromovka 09.70
02.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/R01 1 Praha - Stromovka 09.98
02.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žcm/K01 1 Praha - Stromovka 4.95
24.02.2022 Kontrolní závod mladšího žactva USK Praha (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 3kg/Žcm 5 Praha - Strahov 07.16
24.02.2022 Kontrolní závod mladšího žactva USK Praha (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žcm Praha - Strahov 4.83
24.02.2022 Kontrolní závod mladšího žactva USK Praha (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Žcm Praha - Strahov 1.43
20.02.2022 Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky Praha (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B03 2 Praha - Strahov 08.17
20.02.2022 Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky Praha (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B03 1 Praha - Strahov 09.82