Karta atleta

Export do excelu
  • Laura Linková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.24 Nehvizdy 19.09.2022
60 m 08.13 h Praha - Stromovka 24.01.2023
100 m 12.89 Praha - Stromovka 13.05.2022
150 m 19.81 Praha - Juliska 08.10.2021
150 m 19.43 h Praha - Strahov 20.01.2023
200 m 27.40 h Praha - Stromovka 22.02.2022
200 m 26.36 Benešov 21.05.2022
300 m 42.17 h Praha - Strahov 20.01.2023
800 m 2:24.91 Pacov 17.07.2022
800 m 2:29.96 h Praha - Strahov 08.01.2023
1500 m 5:32.73 Praha - Kotlářka 10.06.2021
60 m překážek [76,2cm-8,50m] 09.25 h Jablonec nad Nisou 15.01.2023
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 15.22 Praha - Děkanka 05.06.2022
skok vysoký 1.52 Praha - Strahov 28.06.2022
skok vysoký 1.47 h Jablonec nad Nisou 15.01.2023
skok daleký 5.20 Praha - Děkanka 05.06.2022
skok daleký 5.14 h Praha - Strahov 08.01.2023
vrh koulí 2kg 03.45 Praha - Děkanka 30.05.2019
vrh koulí 3kg 10.61 Praha - Juliska 20.09.2022
vrh koulí 3kg 10.45 h Praha - Strahov 08.01.2023
hod diskem 1kg 24.51 Praha - Juliska 20.09.2022
hod oštěpem 500g 20.92 Praha - Kotlářka 06.09.2021
pětiboj hala [Dky] 3279 h Praha - Strahov 08.01.2023
sedmiboj [Zky] 3939 Praha - Juliska 09.10.2021
sedmiboj [Dky] 4319 Praha - Eden 02.10.2022
sprintérský trojboj 2170 Nehvizdy 19.09.2022
vrhačský trojboj 1220 Praha - Juliska 20.09.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.29 h Praha - Strahov 20.02.2022
60 m 08.24 Nehvizdy 19.09.2022
100 m 12.89 Praha - Stromovka 13.05.2022
150 m 20.17 Praha - Eden 02.05.2022
200 m 27.40 h Praha - Stromovka 22.02.2022
200 m 26.36 Benešov 21.05.2022
800 m 2:24.91 Pacov 17.07.2022
60 m překážek [76,2cm-8,50m] 09.53 h Praha - Strahov 13.02.2022
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 15.22 Praha - Děkanka 05.06.2022
skok vysoký 1.52 Praha - Strahov 28.06.2022
skok daleký 4.83 h Praha - Strahov 20.02.2022
skok daleký 5.20 Praha - Děkanka 05.06.2022
vrh koulí 3kg 08.95 h Praha - Stromovka 06.02.2022
vrh koulí 3kg 10.61 Praha - Juliska 20.09.2022
hod diskem 1kg 24.51 Praha - Juliska 20.09.2022
hod oštěpem 500g 20.13 Praha - Juliska 20.09.2022
sedmiboj [Dky] 4319 Praha - Eden 02.10.2022
sprintérský trojboj 2170 Nehvizdy 19.09.2022
vrhačský trojboj 1220 Praha - Juliska 20.09.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Dky]/Dky Praha - Eden 4319
01.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B01 2 Praha - Eden 26.84
02.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky Praha - Eden 2:28.02
01.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B01 2 Praha - Eden 15.24
02.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky 8 Praha - Eden 20.03
01.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky 6 Praha - Eden 10.58
02.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dky Praha - Eden 5.07
01.10.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky Praha - Eden 1.51
25.09.2022 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Dky 20 Plzeň 4.77
25.09.2022 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B02 4 Plzeň 15.28
20.09.2022 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod diskem 1kg/Dky Praha - Juliska 24.51
20.09.2022 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky 11 Praha - Juliska 20.13
20.09.2022 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Juliska 10.61
20.09.2022 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrhačský trojboj/Dky 5 Praha - Juliska 1220
19.09.2022 Sportuj jako Zátopkovi - mezinárodní oštěp a další disciplíny (AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Ž/B01 3 Nehvizdy 08.24
19.09.2022 Sportuj jako Zátopkovi - mezinárodní oštěp a další disciplíny (AK Sokol Nehvizdy) 100 m/Ž/B01 3 Nehvizdy 13.13
19.09.2022 Sportuj jako Zátopkovi - mezinárodní oštěp a další disciplíny (AK Sokol Nehvizdy) 200 m/Ž/B01 4 Nehvizdy 27.80
19.09.2022 Sportuj jako Zátopkovi - mezinárodní oštěp a další disciplíny (AK Sokol Nehvizdy) sprintérský trojboj/Ž 5 Nehvizdy 2170
10.09.2022 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek - skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Dky 10= České Budějovice 1.43
10.09.2022 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek - skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Dky 7 České Budějovice 4.96
30.08.2022 4. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dky 5 Praha - Juliska 5.10
30.08.2022 4. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Dky 14 Praha - Juliska 08.76
30.08.2022 4. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/B01 6 Praha - Juliska 27.19
16.07.2022 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek [83,8cm]/Dky Pacov 15.10
17.07.2022 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 500g/Dky Pacov 19.59
16.07.2022 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 3kg/Dky Pacov 08.67
17.07.2022 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Dky Pacov 5.12
16.07.2022 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Dky Pacov 1.49
16.07.2022 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Dky Pacov 26.76
17.07.2022 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) sedmiboj [Dky]/Dky Pacov 4244
17.07.2022 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Dky Pacov 2:24.91
01.07.2022 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 6 Praha - Eden 5.15
01.07.2022 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B02 5 Praha - Eden 13.16
28.06.2022 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Dky Praha - Strahov 1.52
28.06.2022 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Dky/B01 3 Praha - Strahov 12.99
10.06.2022 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/Ž 4 Praha - Kotlářka 5.20
10.06.2022 3. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok vysoký/Ž 7= Praha - Kotlářka 1.40
05.06.2022 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/FA 5 Praha - Děkanka 15.25
05.06.2022 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Dky 5 Praha - Děkanka 5.20
07.06.2022 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B01 4 Praha - Děkanka 26.49
05.06.2022 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/R03 2 Praha - Děkanka 15.22
31.05.2022 2. kolo MPD juniorů a dorostu (A. C. Sparta Praha) 800 m/Dky/B01 9 Praha - Podvinný mlýn 2:37.73
31.05.2022 2. kolo MPD juniorů a dorostu (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B02 2 Praha - Podvinný mlýn 15.2
22.05.2022 Středočeský krajský přebor ve vícebojích (Atletika Benešov) hod oštěpem 500g/Dky MS Benešov 15.04
21.05.2022 Středočeský krajský přebor ve vícebojích (Atletika Benešov) vrh koulí 3kg/Dky MS Benešov 09.68
22.05.2022 Středočeský krajský přebor ve vícebojích (Atletika Benešov) skok daleký/Dky MS Benešov 5.10
21.05.2022 Středočeský krajský přebor ve vícebojích (Atletika Benešov) skok vysoký/Dky MS Benešov 1.48
21.05.2022 Středočeský krajský přebor ve vícebojích (Atletika Benešov) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B02 MS Benešov 14.81
21.05.2022 Středočeský krajský přebor ve vícebojích (Atletika Benešov) 200 m/Dky/B02 MS Benešov 26.36
22.05.2022 Středočeský krajský přebor ve vícebojích (Atletika Benešov) sedmiboj [Dky]/Dky MS Benešov 4232
22.05.2022 Středočeský krajský přebor ve vícebojích (Atletika Benešov) 800 m/Dky MS Benešov 2:28.86
13.05.2022 1. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Ž 5 Praha - Stromovka 4.95
13.05.2022 1. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Ž/FA Praha - Stromovka 12.89
13.05.2022 1. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Ž/R06 1 Praha - Stromovka 13.30
10.05.2022 1. kolo MPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dky/S01 8 Praha - Eden 5.12
10.05.2022 1. kolo MPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B02 5 Praha - Eden 15.49
07.05.2022 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) sedmiboj [Dky]/Dky Praha - Děkanka DNF
07.05.2022 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 200 m/Dky Praha - Děkanka 26.70
07.05.2022 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky 5 Praha - Děkanka 17.67
07.05.2022 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Dky 11 Praha - Děkanka 09.14
08.05.2022 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok daleký/Dky Praha - Děkanka DNS
07.05.2022 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok vysoký/Dky 4= Praha - Děkanka 1.44
02.05.2022 Veřejné závody PAS (pouze běhy) (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B04 1 Praha - Eden 08.27
02.05.2022 Veřejné závody PAS (pouze běhy) (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B08 5 Praha - Eden 20.17
28.04.2022 Kotlářské veřejné závody (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Kotlářka 09.04
28.04.2022 Kotlářské veřejné závody (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky Praha - Kotlářka 15.54
22.02.2022 Veřejné závody dospělých (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R03 3 Praha - Stromovka 08.35
22.02.2022 Veřejné závody dospělých (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky Praha - Stromovka 09.55
22.02.2022 Veřejné závody dospělých (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B05 1 Praha - Stromovka 27.40
20.02.2022 Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky Praha (TJ Stodůlky Praha, z.s.) skok daleký/Žky 4 Praha - Strahov 4.83
20.02.2022 Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky Praha (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žky/B05 1 Praha - Strahov 08.29
13.02.2022 Přebor Ústeckého kraje dorostu a staršího žactva (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B02 MS Praha - Strahov 09.53
06.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 13 Praha - Stromovka 08.95