Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Dvořáková
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Odložilová Michaela
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.16 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m 08.93 h Praha - Strahov 17.12.2022
150 m 21.90 Praha - Vokovice 09.06.2022
150 m 22.40 h Praha - Strahov 31.01.2023
800 m 3:02.34 Praha - Přátelství 09.09.2021
800 m 2:58.88 h Praha - Strahov 08.01.2023
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.58 Praha - Děkanka 22.06.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.88 h Praha - Stromovka 03.12.2022
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 10.16 h Praha - Strahov 08.01.2023
skok vysoký 1.13 Praha - Podvinný mlýn 08.06.2021
skok daleký 4.05 Praha - Vokovice 25.09.2022
skok daleký 3.96 h Praha - Strahov 08.01.2023
vrh koulí 2kg 08.19 Stará Boleslav 12.04.2022
vrh koulí 3kg 06.76 h Praha - Strahov 08.01.2023
pohár rozhlasu 0274 Praha 9, ZŠ Chodovická 04.05.2022
hod kriketovým míčkem 30.15 Praha - Vokovice 25.09.2022
pětiboj 1917 Praha - Vokovice 25.09.2022
pětiboj hala [Zky] 1677 h Praha - Strahov 08.01.2023

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.16 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m 08.93 h Praha - Strahov 17.12.2022
150 m 21.90 Praha - Vokovice 09.06.2022
800 m 3:06.43 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.58 Praha - Děkanka 22.06.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.88 h Praha - Stromovka 03.12.2022
skok daleký 4.05 Praha - Vokovice 25.09.2022
vrh koulí 2kg 08.19 Stará Boleslav 12.04.2022
pohár rozhlasu 0274 Praha 9, ZŠ Chodovická 04.05.2022
hod kriketovým míčkem 30.15 Praha - Vokovice 25.09.2022
pětiboj 1917 Praha - Vokovice 25.09.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2022 Vánoční hala mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/R18 2 Praha - Strahov 09.02
17.12.2022 Vánoční hala mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/FJ Praha - Strahov 08.93
03.12.2022 15.ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B03 2 Praha - Stromovka 10.88
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) pětiboj/Žkm 36 Praha - Vokovice 1917
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B14 3 Praha - Vokovice 09.16
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B16 2 Praha - Vokovice 11.06
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) skok daleký/Žkm/S04 8 Praha - Vokovice 4.05
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/S04 9 Praha - Vokovice 30.15
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 800 m/Žkm/B07 7 Praha - Vokovice 3:06.43
20.09.2022 Finále B přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Atletický školní klub Mazurská, z. s. ) vrh koulí 2kg/Žkm 10 Praha - Mazurská 07.76
20.09.2022 Finále B přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Atletický školní klub Mazurská, z. s. ) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B01 3 Praha - Mazurská 11.28
07.09.2022 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) vrh koulí 2kg/Žkm 10 Praha - Juliska 07.87
22.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (Spartak Praha 4) skok daleký/Žkm 6 Praha - Děkanka 3.94
22.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (Spartak Praha 4) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B01 2 Praha - Děkanka 10.58
14.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 20 Praha - Hostivař 07.62
15.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/R04 Praha - Hostivař DNF
09.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Aktis Praha z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Praha - Vokovice 21.90
09.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Aktis Praha z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Vokovice 08.28
30.05.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Praha - Eden 08.28
30.05.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B02 1 Praha - Eden 10.93
16.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Podvinný mlýn DNS
16.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B02 Praha - Podvinný mlýn DNS
04.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. chlapci a kategorie III. děvčata - Praha 14 (DDM Praha 9 na ZŠ Chodovická) pohár rozhlasu/Žkm 21 Praha 9, ZŠ Chodovická 0274
04.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. chlapci a kategorie III. děvčata - Praha 14 (DDM Praha 9 na ZŠ Chodovická) hod kriketovým míčkem/Žkm 10 Praha 9, ZŠ Chodovická 25.05
04.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. chlapci a kategorie III. děvčata - Praha 14 (DDM Praha 9 na ZŠ Chodovická) skok daleký/Žkm 5 Praha 9, ZŠ Chodovická 3.85
28.04.2022 Klubové víceboje (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm Praha - Podvinný mlýn 1544
28.04.2022 Klubové víceboje (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Praha - Podvinný mlýn 26.05
28.04.2022 Klubové víceboje (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm 7 Praha - Podvinný mlýn 3.63
28.04.2022 Klubové víceboje (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B05 2 Praha - Podvinný mlýn 09.20
28.04.2022 Klubové víceboje (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B05 1 Praha - Podvinný mlýn 12.33
28.04.2022 Klubové víceboje (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B03 1 Praha - Podvinný mlýn 3:10.55
27.04.2022 1. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Aktis Praha z.s.) Přespolní běh/Žkm 53 Praha - Butovice 0:06:31
12.04.2022 1. veřejné závody mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Stará Boleslav 08.19
12.04.2022 1. veřejné závody mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B03 2 Stará Boleslav 09.43