Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Hlaváč
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: ASK Dipoli z.s.
  • Trenér: Vodička Tomáš, Junek Jakub
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.4 Černošice 16.06.2022
60 m 09.13 h Praha - Strahov 20.02.2022
60 m 08.94 Nýřany 23.08.2022
100 m 14.28 Černošice 21.09.2022
150 m 21.97 h Praha - Strahov 02.01.2022
150 m 22.08 Nýřany 23.08.2022
200 m 31.13 Kolín 19.09.2021
300 m 49.25 Brno 06.09.2021
800 m 2:51.32 Černošice 03.06.2021
1000 m 3:53.73 Praha - Vokovice 30.06.2021
60 m překážek [83,8 cm] 10.60 h Praha - Strahov 08.01.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.86 h Nehvizdy 27.01.2019
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.81 Čáslav 02.10.2020
100 m překážek [83,8cm] 17.10 Brno 04.09.2022
200 m překážek [76,2 cm] 34.66 Kladno 08.05.2022
300 m překážek [83,8 cm] 51.01 Kolín 04.06.2022
skok vysoký 1.50 h Praha - Strahov 02.01.2022
skok vysoký 1.60 Kolín 31.08.2022
skok o tyči 1.80 Sušice 22.05.2021
skok daleký 4.08 h Praha - Strahov 20.02.2022
skok daleký 4.57 Kolín 31.08.2022
skok z místa 2.15 Černošice 16.06.2022
vrh koulí 3kg 06.62 Černošice 29.06.2020
vrh koulí 4kg 07.06 Praha - Vokovice 30.06.2021
vrh koulí 4kg 07.85 h Praha - Strahov 20.02.2022
hod diskem 1kg 17.42 Praha - Vokovice 29.06.2021
hod oštěpem 500g 23.81 Brno 07.09.2020
hod oštěpem 600g 32.58 Sušice 08.08.2022
hod kriketovým míčkem 46.42 Slaný 04.09.2020
hod plným míčem 1kg 09.10 Černošice 17.06.2022
pětiboj 0925 Kladno 29.05.2020
devítiboj 1938 Praha - Vokovice 30.06.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.4 Černošice 16.06.2022
60 m 09.13 h Praha - Strahov 20.02.2022
60 m 08.94 Nýřany 23.08.2022
100 m 14.28 Černošice 21.09.2022
150 m 21.97 h Praha - Strahov 02.01.2022
150 m 22.08 Nýřany 23.08.2022
60 m překážek [83,8 cm] 10.60 h Praha - Strahov 08.01.2022
100 m překážek [83,8cm] 17.10 Brno 04.09.2022
200 m překážek [76,2 cm] 34.66 Kladno 08.05.2022
300 m překážek [83,8 cm] 51.01 Kolín 04.06.2022
skok vysoký 1.50 h Praha - Strahov 02.01.2022
skok vysoký 1.60 Kolín 31.08.2022
skok daleký 4.08 h Praha - Strahov 20.02.2022
skok daleký 4.57 Kolín 31.08.2022
skok z místa 2.15 Černošice 16.06.2022
vrh koulí 4kg 07.85 h Praha - Strahov 20.02.2022
hod oštěpem 600g 32.58 Sušice 08.08.2022
hod plným míčem 1kg 09.10 Černošice 17.06.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.11.2022 Dobřichovický běh (ASK Dipoli z.s.) Přespolní běh mílaři/Žci Dobřichovice 0:16:25
21.09.2022 Černošice meeting 2022 (ASK Dipoli z.s.) skok daleký/Žci Černošice 4.40
21.09.2022 Černošice meeting 2022 (ASK Dipoli z.s.) 100 m/Žci Černošice 14.28
11.09.2022 4.kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) skok vysoký/M 8 Roztoky 1.55
04.09.2022 European kids athletics games (JAC Brno) 60 m/Žci/R10 4 Brno 09.01
05.09.2022 European kids athletics games (JAC Brno) 300 m/Žci/B10 Brno DNS
04.09.2022 European kids athletics games (JAC Brno) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/R3 3 Brno 17.10
05.09.2022 European kids athletics games (JAC Brno) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/FB 6 Brno 17.63
05.09.2022 European kids athletics games (JAC Brno) skok vysoký/Žci/FA 11 Brno 1.58
05.09.2022 European kids athletics games (JAC Brno) hod oštěpem 600g/Žci/FA Brno DNS
31.08.2022 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dci 4= Kolín 1.60
31.08.2022 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dci 16 Kolín 4.57
23.08.2022 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2022 (AKM Viktoria Plzeň) skok daleký/Žci 8 Nýřany 3.62
23.08.2022 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2022 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/M/B05 3 Nýřany 08.94
23.08.2022 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2022 (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/M/B05 3 Nýřany 22.08
08.08.2022 3. kontrolní závody AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) skok daleký/M 7 Sušice 4.58
08.08.2022 3. kontrolní závody AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) hod oštěpem 600g/Žci Sušice 32.58
08.08.2022 3. kontrolní závody AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/M/B01 3 Sušice 21.3
26.06.2022 3.kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M 18 Kolín 4.53
26.06.2022 3.kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M 8 Kolín 1.55
26.06.2022 3.kolo KPD Středočeského kraje mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R03 6 Kolín 14.34
17.06.2022 3.kolo KPD staršího žactva, STC, skupina A (Školní atletický klub Slaný) skok vysoký/Žci MS Slaný 1.57
17.06.2022 Kontrolní oddílové závody (ASK Dipoli z.s.) hod plným míčem 1kg/M/B 10 Černošice 09.10
16.06.2022 Kontrolní oddílové závody (ASK Dipoli z.s.) skok z místa/M/B 12= Černošice 2.15
16.06.2022 Kontrolní oddílové závody (ASK Dipoli z.s.) 50 m/M/B36 2 Černošice 07.4
04.06.2022 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dci Kolín NM
04.06.2022 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Dci Kolín NM
04.06.2022 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m překážek [83,8 cm]/Dci/B03 5 Kolín 51.01
08.05.2022 Středočeský krajský přebor jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žci 11 Kladno 1.50
08.05.2022 Středočeský krajský přebor jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Žci 14 Kladno 27.89
08.05.2022 Středočeský krajský přebor jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek [76,2 cm]/Žci/B02 2 Kladno 34.66
20.02.2022 Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky Praha (TJ Stodůlky Praha, z.s.) skok vysoký/Žci 2= Praha - Strahov 1.50
20.02.2022 Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky Praha (TJ Stodůlky Praha, z.s.) skok daleký/Žci 9 Praha - Strahov 4.08
20.02.2022 Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky Praha (TJ Stodůlky Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 6 Praha - Strahov 07.85
20.02.2022 Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky Praha (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žci/B02 5 Praha - Strahov 09.13
08.01.2022 Středočeský krajský přebor staršího žactva (A.C. TEPO Kladno a ŠSK Slaný) skok vysoký/Žci 5 Praha - Strahov 1.50
08.01.2022 Středočeský krajský přebor staršího žactva (A.C. TEPO Kladno a ŠSK Slaný) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/B01 5 Praha - Strahov 10.60
02.01.2022 Novoroční závody II (mladší a starší žactvo) (ASK Dipoli z.s. ) skok vysoký/Žci Praha - Strahov 1.50
02.01.2022 Novoroční závody II (mladší a starší žactvo) (ASK Dipoli z.s. ) 150 m/Žci/B04 2 Praha - Strahov 21.97
02.01.2022 Novoroční závody II (mladší a starší žactvo) (ASK Dipoli z.s. ) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/B01 4 Praha - Strahov 11.26