Karta atleta

Export do excelu
  • Eva Kubíčková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Novotný Robert
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 164 1134
    akt. 20.09.2022
  • Úspěchy:
    2019: EYOF-100 m/8., 100-200-300-400 m/R; 2021: MEJ-100 m/R, 4x100 m/4., MSJ-100 m/8., 4x100 m/5.; 2022: HMS-60 m/R, MSJ-100 m/SF, 4x100 m/R-8= (los), ME-100 m/R, 4x100 m/R-DNF
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
1 1 - 1 - - 1 1 - 2 1 - - - -
1 1 - - - - - - - 1 2 - 2 2 -
- - - - - - - - - 1 1 - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Juniorky
4 x 100 m kombinovaná 44.35 Nairobi 22.08.2021
Hala Juniorky
60 m 7.30 Ostrava 05.03.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.70 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
60 m 07.30 h Ostrava 05.03.2022
100 m 11.51 Hodonín 24.06.2022
150 m 18.54 h Ostrava 04.03.2018
150 m 18.28 Olomouc 01.06.2020
200 m 24.82 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
200 m 24.50 Opava 14.05.2022
300 m 42.09 Přerov 19.06.2018
800 m 2:36.40 Kolín 11.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.68 Olomouc 25.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 10.29 h Olomouc 16.12.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 08.99 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 08.37 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
60 m překážek (0.84) 08.73 h Ostrava 16.01.2022
100 m překážek (0.76/8.20) 14.81 Jihlava 17.06.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 13.40 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
200 m překážek (0.76) 29.42 Olomouc 21.08.2019
skok vysoký 1.45 Olomouc 25.09.2017
skok o tyči 1.96 Olomouc 31.05.2017
skok daleký 5.24 Přerov 19.06.2018
skok daleký 5.14 h Olomouc 19.01.2019
vrh koulí 3kg 08.15 Kolín 11.10.2017
hod kriketovým míčkem 25.72 Olomouc 25.09.2017
pohár rozhlasu 1409 Olomouc 09.05.2018
středoškolský pohár 1692 Šumperk 25.09.2018
čtyřboj 2324 Šumperk 04.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.30 h Ostrava 05.03.2022
100 m 11.51 Hodonín 24.06.2022
200 m 24.50 Opava 14.05.2022
60 m překážek (0.84) 08.73 h Ostrava 16.01.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.08.2022 MISTROVSTVÍ EVROPY 100 m/Ž/R2 7 Mnichov 11.61
02.08.2022 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ 100 m/Jky/R1 3 Cali 11.55
03.08.2022 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ 100 m/Jky/S1 5 Cali 11.52
16.07.2022 Mezistátní utkání ČR - Maďarsko - Polsko - Slovensko - Slovinsko juniorů a juniorek 100 m/Jky/B3 2 Maribor 11.62
24.06.2022 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Ž/R1 1 Hodonín 11.51
24.06.2022 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Ž/F Hodonín 11.35
18.06.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Jky/R1 1 Ostrava - Vítkovice 11.81
18.06.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Jky/F Ostrava - Vítkovice 11.52
11.06.2022 ATLETICAGENEVE 100 m/Ž/B7 5 Geneve 11.89
31.05.2022 Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT) (TK Plus) 100 m/Ž/B2 1 Ostrava 11.59
22.05.2022 Mistrovství Moravy a Slezska juniorů, juniorek, mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/R 3 Ostrava - Vítkovice 12.03
22.05.2022 Mistrovství Moravy a Slezska juniorů, juniorek, mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/F Ostrava - Vítkovice 11.77
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/R01 1 Opava 12.17
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 200 m/Ž/B01 2 Opava 24.50
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/FA Opava 11.83
18.03.2022 HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA 60 m/Ž/R6 7 Bělehrad 07.38
05.03.2022 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R3 1 Ostrava 07.37
05.03.2022 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/F Ostrava 07.30
19.02.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R1 1 Ostrava 07.52
19.02.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/F Ostrava 07.37
06.02.2022 Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R1 1 Ostrava 07.73
06.02.2022 Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/F Ostrava 07.47
06.02.2022 Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/R1 1 Ostrava 08.93
06.02.2022 Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Jky/F Ostrava 08.74
03.02.2022 Stříbrný mítink WIT - Czech Indoor Gala 60 m/Ž/R2 6 Ostrava - Vítkovice 07.47
16.01.2022 Přebor Moravskoslezského kraje dorostu, juniorů a dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/R01 Ostrava DNS
16.01.2022 Přebor Moravskoslezského kraje dorostu, juniorů a dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/R02 MS Ostrava 08.82
16.01.2022 Přebor Moravskoslezského kraje dorostu, juniorů a dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/FB MS Ostrava 08.73