Karta atleta

Export do excelu
  • Alice Duchoňová
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Korbel Tomáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.78 Praha - Jeseniova 16.05.2022
150 m 21.79 h Praha - Stromovka 03.12.2022
800 m 2:48.35 Praha - Vokovice 10.10.2021
1500 m 5:59.21 h Praha - Strahov 31.01.2023
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.66 h Praha - Stromovka 02.03.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.40 Praha - Vokovice 25.09.2022
skok vysoký 1.34 h Praha - Strahov 05.02.2022
skok vysoký 1.35 Praha - Jeseniova 16.05.2022
skok daleký 4.34 h Praha-Stromovka 08.02.2022
skok daleký 4.41 Praha - Vokovice 25.09.2022
vrh koulí 2kg 07.73 Praha - Juliska 22.06.2022
pohár rozhlasu 0494 Trutnov 08.06.2022
hod kriketovým míčkem 53.54 Praha - Hostivař 15.06.2022
pětiboj 2592 Praha - Vokovice 25.09.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.78 Praha - Jeseniova 16.05.2022
150 m 21.79 h Praha - Stromovka 03.12.2022
800 m 2:48.52 Praha - Jeseniova 25.04.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.66 h Praha - Stromovka 02.03.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.40 Praha - Vokovice 25.09.2022
skok vysoký 1.34 h Praha - Strahov 05.02.2022
skok vysoký 1.35 Praha - Jeseniova 16.05.2022
skok daleký 4.34 h Praha-Stromovka 08.02.2022
skok daleký 4.41 Praha - Vokovice 25.09.2022
vrh koulí 2kg 07.73 Praha - Juliska 22.06.2022
pohár rozhlasu 0494 Trutnov 08.06.2022
hod kriketovým míčkem 53.54 Praha - Hostivař 15.06.2022
pětiboj 2592 Praha - Vokovice 25.09.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2022 15.ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B14 3 Praha - Stromovka 21.79
20.11.2022 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (SC Radotín Praha) Přespolní běh/Žkm 6 Praha - Velká Chuchle 04:49
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) pětiboj/Žkm 7 Praha - Vokovice 2592
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B19 4 Praha - Vokovice 08.91
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B18 3 Praha - Vokovice 10.40
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) skok daleký/Žkm/S05 9 Praha - Vokovice 4.41
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/S05 3 Praha - Vokovice 50.59
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 800 m/Žkm/B09 7 Praha - Vokovice 2:49.27
19.09.2022 Finále A přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Praha - Eden 48.32
19.09.2022 Finále A přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B01 7 Praha - Eden 11.41
06.09.2022 Semifinále "A" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Jeseniova 48.60
06.09.2022 Semifinále "A" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B02 1 Praha - Jeseniova 10.45
01.09.2022 Veřejné závody žactva PAS (SK Jeseniova) skok daleký/Žky/S02 3 Praha - Jeseniova 4.39
22.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 8 Praha - Juliska 07.73
22.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 150 m/Žkm/B05 1 Praha - Juliska 22.26
15.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Praha - Hostivař 53.54
09.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 800 m/Žkm/B01 5 Praha - Mazurská 2:51.95
09.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Mazurská 51.56
08.06.2022 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 2022 pohár rozhlasu/Žkm 37 Trutnov 0494
08.06.2022 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 2022 hod kriketovým míčkem/Žkm Trutnov 51.16
19.05.2022 Uzavřený Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) pětiboj/Žkm 4 Praha - Strahov 2448
19.05.2022 Uzavřený Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B5 3 Praha - Strahov 10.78
19.05.2022 Uzavřený Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Strahov 45.92
19.05.2022 Uzavřený Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žkm/B5 3 Praha - Strahov 08.86
19.05.2022 Uzavřený Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) skok daleký/Žkm 5 Praha - Strahov 4.26
19.05.2022 Uzavřený Přebor USK Praha v pětiboji mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Žkm 4 Praha - Strahov 2:48.93
16.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Jeseniova) skok vysoký/Žkm 4 Praha - Jeseniova 1.35
16.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B02 1 Praha - Jeseniova 08.78
05.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. děvčata a kategorie IV. chlapci - Praha 3 (DDM Praha 3 + SK Jeseniova) pohár rozhlasu/Žkm 21 Praha 3, ZŠ Jeseniova 0450
05.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. děvčata a kategorie IV. chlapci - Praha 3 (DDM Praha 3 + SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha 3, ZŠ Jeseniova 47.68
25.04.2022 VZ žactva PAS (SK Jeseniova) 800 m/Žky/B01 7 Praha - Jeseniova 2:48.52
25.04.2022 VZ žactva PAS (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B02 4 Praha - Jeseniova 09.13
30.03.2022 1. kolo MPD mladšího žactva, skupina A - Běh okolo Vítkova (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 6 Praha - Vítkov 0:04:27
02.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/FA 6 Praha - Stromovka 10.66
03.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 10 Praha - Stromovka 1.33
02.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/R04 1 Praha - Stromovka 10.76
08.02.2022 Veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B01 4 Praha-Stromovka 10.95
08.02.2022 Veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žkm 5 Praha-Stromovka 4.34
05.02.2022 KP staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok vysoký/Žkm MS Praha - Strahov 1.34
05.02.2022 KP staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B02 MS Praha - Strahov 11.18
03.02.2022 Uzavřený oddílový závod SK Jeseniova (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm/F 4 Praha - Jeseniova 4.08
03.02.2022 Uzavřený oddílový závod SK Jeseniova (SK Jeseniova) skok vysoký/Žkm/F 4= Praha - Jeseniova 1.31
25.01.2022 Veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B02 2 Praha - Stromovka 11.65