Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Burianová
  • Narozen: 2011
  • Klub / oddíl: AC Falcon Rokycany z.s.
  • Trenér:
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.70 h Praha - Strahov 13.03.2022
60 m 10.59 Plzeň 25.05.2022
150 m 26.31 Plzeň 28.09.2022
300 m 61.00 Nýřany 11.05.2022
skok daleký 3.10 h Praha - Strahov 13.03.2022
skok daleký 2.87 Plzeň 07.09.2022
hod kriketovým míčkem 09.20 Rokycany 19.09.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.70 h Praha - Strahov 13.03.2022
60 m 10.59 Plzeň 25.05.2022
150 m 26.31 Plzeň 28.09.2022
300 m 61.00 Nýřany 11.05.2022
skok daleký 3.10 h Praha - Strahov 13.03.2022
skok daleký 2.87 Plzeň 07.09.2022
hod kriketovým míčkem 09.20 Rokycany 19.09.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2022 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/EleZ/B03 2 Plzeň 10.47
28.09.2022 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/EleZ/B02 2 Plzeň 26.31
19.09.2022 Sportuj jako Zátopkovi (AC Falcon Rokycany z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ 9 Rokycany 09.20
19.09.2022 Sportuj jako Zátopkovi (AC Falcon Rokycany z.s.) 150 m/EleZ/B03 1 Rokycany 27.0
07.09.2022 4. kolo OMD mladšího žactva sk. B (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 21 Plzeň 2.87
07.09.2022 4. kolo OMD mladšího žactva sk. B (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/R07 1 Plzeň 10.70
21.06.2022 3. kolo OMD mladšího žactva, skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/R07 6 Stříbro 10.76
21.06.2022 3. kolo OMD mladšího žactva, skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žkm/B07 5 Stříbro 28.19
16.06.2022 Oddílové závody AC Falcon Rokycany (AC Falcon Rokycany z.s.) skok daleký/Žkm Rokycany DNS
16.06.2022 Oddílové závody AC Falcon Rokycany (AC Falcon Rokycany z.s.) 60 m/EleZ/B01 3 Rokycany 10.63
16.06.2022 Oddílové závody AC Falcon Rokycany (AC Falcon Rokycany z.s.) 150 m/Žkm/B03 Rokycany DNS
25.05.2022 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina B (AKM Viktoria Plzeň) skok daleký/Žkm 29 Plzeň 2.72
25.05.2022 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žkm/R06 5 Plzeň 10.59
11.05.2022 1. kolo OMD mladšího žactva, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) skok daleký/Žkm 20 Nýřany 2.77
11.05.2022 1. kolo OMD mladšího žactva, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 60 m/Žkm/R04 7 Nýřany 10.28
11.05.2022 1. kolo OMD mladšího žactva, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 300 m/Žkm/B04 2 Nýřany 61.00
21.04.2022 Oddílové závody běhy (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/B01 3 Plzeň - Petřín 10.92
13.03.2022 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (Plzeňský KAS) 60 m/EleZ/B02 6 Praha - Strahov 10.70
13.03.2022 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (Plzeňský KAS) skok daleký/EleZ 13 Praha - Strahov 3.10