Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Randová
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: Atletický školní klub Mazurská, z. s.
  • Trenér:
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.65 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m 09.73 h Praha - Strahov 17.12.2022
150 m 24.51 h Praha-Stromovka 08.02.2022
150 m 24.19 Praha - Jeseniova 16.05.2022
300 m 52.18 Praha - Hostivař 14.06.2022
800 m 3:05.07 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.25 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.43 h Praha - Juliska 25.01.2023
skok daleký 3.79 Praha - Mazurská 20.09.2022
skok daleký 3.80 h Praha - Strahov 17.12.2022
vrh koulí 2kg 09.71 Praha - Eden 31.08.2022
hod diskem 0,75kg 16.75 Praha - Mazurská 01.06.2022
hod oštěpem 400g 14.18 Praha - Mazurská 01.06.2022
hod kriketovým míčkem 34.23 Praha - Juliska 22.06.2022
pětiboj 1504 Praha - Vokovice 25.09.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.65 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m 09.73 h Praha - Strahov 17.12.2022
150 m 24.51 h Praha-Stromovka 08.02.2022
150 m 24.19 Praha - Jeseniova 16.05.2022
300 m 52.18 Praha - Hostivař 14.06.2022
800 m 3:05.07 Praha - Vokovice 25.09.2022
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.25 Praha - Vokovice 25.09.2022
skok daleký 3.79 Praha - Mazurská 20.09.2022
skok daleký 3.80 h Praha - Strahov 17.12.2022
vrh koulí 2kg 09.71 Praha - Eden 31.08.2022
hod diskem 0,75kg 16.75 Praha - Mazurská 01.06.2022
hod oštěpem 400g 14.18 Praha - Mazurská 01.06.2022
hod kriketovým míčkem 34.23 Praha - Juliska 22.06.2022
pětiboj 1504 Praha - Vokovice 25.09.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2022 Vánoční hala mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žkm/S02 18 Praha - Strahov 3.80
17.12.2022 Vánoční hala mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/R12 5 Praha - Strahov 09.73
17.12.2022 Vánoční hala mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/FQ Praha - Strahov 09.83
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) pětiboj/Žkm 68 Praha - Vokovice 1504
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/S01 11 Praha - Vokovice 26.59
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) skok daleký/Žkm/S01 13 Praha - Vokovice 3.64
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B03 4 Praha - Vokovice 09.65
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B02 1 Praha - Vokovice 12.25
25.09.2022 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (SK Aktis Praha z. s. a SC Radotín Praha) 800 m/Žkm/B02 5 Praha - Vokovice 3:05.07
20.09.2022 Finále B přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Atletický školní klub Mazurská, z. s. ) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Praha - Mazurská 09.18
20.09.2022 Finále B přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Atletický školní klub Mazurská, z. s. ) skok daleký/Žkm 11 Praha - Mazurská 3.79
13.09.2022 Veřejné závody PAS staršího a mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) skok daleký/Žky 6 Praha - ZŠ Janského 3.77
13.09.2022 Veřejné závody PAS staršího a mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) 60 m/Žky/B04 3 Praha - ZŠ Janského 09.92
07.09.2022 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Praha - Juliska 09.33
07.09.2022 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B02 5 Praha - Juliska 12.40
31.08.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Praha - Eden 32.83
31.08.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Eden 09.71
31.08.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm Praha - Eden DNS
06.08.2022 25. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) 60 m/Žky/R02 4 Louny 10.05
22.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Praha - Juliska 34.23
22.06.2022 4. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 800 m/Žkm/B01 11 Praha - Juliska 3:12.49
14.06.2022 Přebor Prahy mladšího žactva (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 300 m/Žkm/B04 5 Praha - Hostivař 52.18
09.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) skok daleký/Žkm 15 Praha - Mazurská 3.70
09.06.2022 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B03 1 Praha - Mazurská 12.71
01.06.2022 Uzavřený závod žactva AŠK Mazurská ve vrzích a hodech (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Mazurská 08.03
01.06.2022 Uzavřený závod žactva AŠK Mazurská ve vrzích a hodech (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) hod oštěpem 400g/Žkm Praha - Mazurská 14.18
01.06.2022 Uzavřený závod žactva AŠK Mazurská ve vrzích a hodech (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) hod diskem 0,75kg/Žkm Praha - Mazurská 16.75
01.06.2022 Uzavřený závod žactva AŠK Mazurská ve vrzích a hodech (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Praha - Mazurská 29.66
30.05.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žkm/B04 3 Praha - Eden 12.88
30.05.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm/SB 24 Praha - Eden 3.56
30.05.2022 Veřejné závody staršího a mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B07 6 Praha - Eden 10.07
16.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm 11 Praha - Jeseniova 08.00
16.05.2022 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B03 3 Praha - Jeseniova 24.19
26.04.2022 Závody pro starší a mladší žactvo (AC Praha 1890) 60 m/Žkm/B02 4 Praha - Pekařka 09.84
26.04.2022 Závody pro starší a mladší žactvo (AC Praha 1890) 300 m/Žkm/B02 2 Praha - Pekařka 54.57
26.04.2022 Závody pro starší a mladší žactvo (AC Praha 1890) vrh koulí 2kg/Žkm 7 Praha - Pekařka 07.15
30.03.2022 1. kolo MPD mladšího žactva, skupina A - Běh okolo Vítkova (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 38 Praha - Vítkov 0:05:03
02.03.2022 Halový přebor Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/R06 3 Praha - Stromovka 24.78
08.02.2022 Veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B10 5 Praha-Stromovka 24.51
30.01.2022 Uzavřený halový závod staršího a mladšího žactva (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m/Žkm/FB Český Brod 10.09
30.01.2022 Uzavřený halový závod staršího a mladšího žactva (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) skok daleký/Žkm 6 Český Brod 3.55
30.01.2022 Uzavřený halový závod staršího a mladšího žactva (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m/Žkm/R02 3 Český Brod 10.28