Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Caisová
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: SK Sporting Příbram, Z.S.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 21.90 Beroun 24.06.2022
800 m 3:24.4 Dobříš 10.05.2022
60 m překážek (0.76/7.70) 11.78 h Praha - Strahov 02.01.2022
60 m překážek (0.76/7.70) 10.88 Olomouc 29.06.2022
skok vysoký 1.54 h Praha - Strahov 02.01.2022
skok vysoký 1.53 Olomouc 29.06.2022
pohár rozhlasu 1053 Dobříš 10.05.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.90 Beroun 24.06.2022
800 m 3:24.4 Dobříš 10.05.2022
60 m překážek (0.76/7.70) 11.78 h Praha - Strahov 02.01.2022
60 m překážek (0.76/7.70) 10.88 Olomouc 29.06.2022
skok vysoký 1.54 h Praha - Strahov 02.01.2022
skok vysoký 1.53 Olomouc 29.06.2022
pohár rozhlasu 1053 Dobříš 10.05.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žkm/KA 3 Olomouc 1.51
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žkm/F 2= Olomouc 1.53
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R3 8 Olomouc 10.88
24.06.2022 3.kolo KPD mladšího žactva sk.A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žkm Beroun 1.50
24.06.2022 3.kolo KPD mladšího žactva sk.A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žkm/B06 1 Beroun 21.90
12.06.2022 2.kolo KPD mladšího žactva, STC, skupina A (Školní atletický klub Slaný) skok vysoký/Žkm Slaný 1.51
12.06.2022 2.kolo KPD mladšího žactva, STC, skupina A (Školní atletický klub Slaný) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Slaný 11.05
10.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kategorie IV. děvčata - Příbram (DDM Příbram) pohár rozhlasu/Žky 8 Dobříš 1053
10.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kategorie IV. děvčata - Příbram (DDM Příbram) 800 m/Žky 32 Dobříš 3:24.4
10.05.2022 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kategorie IV. děvčata - Příbram (DDM Příbram) skok vysoký/Žky Dobříš 1.50
01.05.2022 Přebor Středočeského kraje mladšího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok vysoký/Žkm Kutná Hora 1.52
01.05.2022 Přebor Středočeského kraje mladšího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 7 Kutná Hora 11.07
22.04.2022 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm Kladno 1.45
22.04.2022 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva skupina A (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Kladno 11.06
27.02.2022 Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky 17= Praha - Stromovka 1.49
22.01.2022 Přebor Středočeského kraje jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s., TJ Sokol Roztoky u Prahy) skok vysoký/Žkm Praha - Strahov 1.45
22.01.2022 Přebor Středočeského kraje jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s., TJ Sokol Roztoky u Prahy) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Praha - Strahov 12.01
02.01.2022 Novoroční závody II (mladší a starší žactvo) (ASK Dipoli z.s. ) skok vysoký/Žkm Praha - Strahov 1.54
02.01.2022 Novoroční závody II (mladší a starší žactvo) (ASK Dipoli z.s. ) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 2 Praha - Strahov 11.78