Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Kotoučová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Kudrna Pavel
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.64 Šumperk 16.08.2022
200 m 27.42 Praha - Eden 10.05.2022
200 m 27.72 h Praha - Strahov 28.01.2023
300 m 44.50 h Praha - Strahov 21.01.2022
300 m 43.73 Šumperk 16.08.2022
400 m 60.50 h Praha - Stromovka 05.02.2022
400 m 58.12 Ostrava - Vítkovice 12.06.2022
600 m 1:44.23 h Ostrava 08.01.2022
800 m 2:23.09 h Ostrava 19.02.2022
800 m 2:19.22 Praha - Podvinný mlýn 31.05.2022
1000 m 3:24.93 Stará Boleslav 11.08.2021
1500 m 5:23.83 Praha - Děkanka 28.06.2021
skok vysoký 1.35 Praha - Kotlářka 03.09.2021
skok daleký 4.31 Praha - Eden 10.05.2022
vrh koulí 3kg 07.11 Praha - Stromovka 23.06.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.64 Šumperk 16.08.2022
200 m 27.42 Praha - Eden 10.05.2022
300 m 44.50 h Praha - Strahov 21.01.2022
300 m 43.73 Šumperk 16.08.2022
400 m 60.50 h Praha - Stromovka 05.02.2022
400 m 58.12 Ostrava - Vítkovice 12.06.2022
600 m 1:44.23 h Ostrava 08.01.2022
800 m 2:23.09 h Ostrava 19.02.2022
800 m 2:19.22 Praha - Podvinný mlýn 31.05.2022
skok daleký 4.31 Praha - Eden 10.05.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2022 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/Ž/B01 3 Praha - Podvinný mlýn 27.42
31.08.2022 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Dky Stará Boleslav 61.79
30.08.2022 4. kolo MPD juniorů a dorostu (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/B02 4 Praha - Juliska 27.67
27.08.2022 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (VSK Univerzita Brno) 400 m/U23Z/R2 6 Brno 60.77
16.08.2022 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Ž/B05 1 Šumperk 08.64
16.08.2022 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Ž/B03 1 Šumperk 43.73
13.08.2022 3. kolo KPD juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Ž MS Jablonec nad Nisou 61.59
28.06.2022 3. kolo MPD juniorů a dorostu (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dky/B03 2 Praha - Strahov 27.61
18.06.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/R3 Ostrava - Vítkovice DNF
12.06.2022 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B01 MS Ostrava - Vítkovice 58.12
07.06.2022 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Dky/B01 3 Praha - Děkanka 2:24.11
05.06.2022 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 400 m/Dky/B01 2 Praha - Děkanka 59.62
07.06.2022 Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B03 4 Praha - Děkanka 27.74
31.05.2022 2. kolo MPD juniorů a dorostu (A. C. Sparta Praha) 800 m/Dky/B01 3 Praha - Podvinný mlýn 2:19.22
28.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B03 MS Praha - Eden 60.54
20.05.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Dukla Praha) 400 m/Jky/B01 5 Praha - Juliska 59.56
13.05.2022 1. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B01 1 Praha - Stromovka 60.24
10.05.2022 1. kolo MPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B02 3 Praha - Eden 27.42
10.05.2022 1. kolo MPD juniorů a dorostu (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dky/S02 15 Praha - Eden 4.31
22.02.2022 Veřejné závody dospělých (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B03 1 Praha - Stromovka 60.66
19.02.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/R1 3 Ostrava 2:23.09
20.02.2022 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/F 8 Ostrava 2:23.72
12.02.2022 Otevřený halový přebor Zlínského kraje dorostu, juniorů a dospělých a vložené závody starších přípravek, mladšího a staršího žactva (Zlínský krajský atletický svaz) 400 m/Ž/B03 1 Ostrava 60.74
06.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky Praha - Stromovka 2:23.46
05.02.2022 Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dky/B01 2 Praha - Stromovka 60.50
21.01.2022 Veřejné závody USK Praha II. (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B06 3 Praha - Strahov 44.50
08.01.2022 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) 600 m/Dky Ostrava 1:44.23