Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Hladká
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: AK Sokol Nehvizdy
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.50 Beroun 26.09.2021
60 m 09.14 h Nehvizdy 17.12.2021
60 m 09.30 Stará Boleslav 20.05.2022
600 m 1:58.71 Stará Boleslav 24.06.2022
800 m 2:46.48 Stará Boleslav 20.05.2022
1500 m 5:58.42 Stará Boleslav 12.06.2022
60 m překážek (0.76/7.70) 15.32 Stará Boleslav 20.05.2022
skok vysoký 1.10 h Nehvizdy 20.01.2022
skok vysoký 1.10 Nehvizdy 14.06.2022
skok daleký 3.48 h Nehvizdy 05.01.2022
skok daleký 3.46 Nehvizdy 31.05.2022
hod kriketovým míčkem 32.12 Stará Boleslav 20.05.2022
hod raketkou 21.76 Beroun 26.09.2021
pětiboj 1478 Stará Boleslav 20.05.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.86 h Nehvizdy 02.01.2022
60 m 09.30 Stará Boleslav 20.05.2022
600 m 1:58.71 Stará Boleslav 24.06.2022
800 m 2:46.48 Stará Boleslav 20.05.2022
1500 m 5:58.42 Stará Boleslav 12.06.2022
60 m překážek (0.76/7.70) 15.32 Stará Boleslav 20.05.2022
skok vysoký 1.10 h Nehvizdy 20.01.2022
skok vysoký 1.10 Nehvizdy 14.06.2022
skok daleký 3.48 h Nehvizdy 05.01.2022
skok daleký 3.46 Nehvizdy 31.05.2022
hod kriketovým míčkem 32.12 Stará Boleslav 20.05.2022
pětiboj 1478 Stará Boleslav 20.05.2022

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.06.2022 3. kolo KP družstev mladšího žactva - skupina C (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/R03 5 Stará Boleslav 09.42
24.06.2022 3. kolo KP družstev mladšího žactva - skupina C (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 600 m/Žkm Stará Boleslav 1:58.71
14.06.2022 Tyčkařské závody OPEN (AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žkm 3= Nehvizdy 1.10
12.06.2022 2.kolo KP družstev mladšího žactva - skupina C (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m/Žkm Stará Boleslav 5:58.42
12.06.2022 2.kolo KP družstev mladšího žactva - skupina C (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 19 Stará Boleslav 30.00
12.06.2022 2.kolo KP družstev mladšího žactva - skupina C (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/R06 6 Stará Boleslav 09.46
31.05.2022 Nehvizdy - páté oddílovky + tyčka OPEN (AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žkm 5 Nehvizdy 3.46
20.05.2022 Přebor ve vícebojích mladšího žactva skupina "C" (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 7 Stará Boleslav 15.32
20.05.2022 Přebor ve vícebojích mladšího žactva skupina "C" (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/S04 3 Stará Boleslav 32.12
20.05.2022 Přebor ve vícebojích mladšího žactva skupina "C" (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm/S04 7 Stará Boleslav 3.37
20.05.2022 Přebor ve vícebojích mladšího žactva skupina "C" (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B04 5 Stará Boleslav 09.30
20.05.2022 Přebor ve vícebojích mladšího žactva skupina "C" (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žkm 27 Stará Boleslav 1478
20.05.2022 Přebor ve vícebojích mladšího žactva skupina "C" (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm/B04 1 Stará Boleslav 2:46.48
12.05.2022 Oddílové závody IV. (AK Sokol Nehvizdy) hod kriketovým míčkem/Žkm Nehvizdy 29.65
12.05.2022 Oddílové závody IV. (AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žkm 7= Nehvizdy 1.00
05.05.2022 Oddílový víceboj ml. žactvo (AK Sokol Nehvizdy) pětiboj/Žkm 24 Nehvizdy 1229
05.05.2022 Oddílový víceboj ml. žactvo (AK Sokol Nehvizdy) 800 m/Žkm 9 Nehvizdy 2:53.75
05.05.2022 Oddílový víceboj ml. žactvo (AK Sokol Nehvizdy) hod kriketovým míčkem/Žkm 13 Nehvizdy 28.42
05.05.2022 Oddílový víceboj ml. žactvo (AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žkm 25 Nehvizdy 3.09
05.05.2022 Oddílový víceboj ml. žactvo (AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Žkm/B04 3 Nehvizdy 09.48
05.05.2022 Oddílový víceboj ml. žactvo (AK Sokol Nehvizdy) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 5 Nehvizdy 16.10
01.05.2022 Přebor Středočeského kraje mladšího žactva (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 800 m/Žkm/B02 4 Kutná Hora 2:49.60
22.04.2022 1. kolo KP družstev mladšího žactva - skupina C (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm 20 Stará Boleslav 3.27
22.04.2022 1. kolo KP družstev mladšího žactva - skupina C (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm 8 Stará Boleslav 2:57.11
10.02.2022 Skákání - OPEN (AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žkm 8 Nehvizdy 3.39
20.01.2022 Kontrolní závody Nehvizdy - uzavřené (AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žkm 12 Nehvizdy 1.10
05.01.2022 Novoroční skoky (AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žkm 10 Nehvizdy 3.48
02.01.2022 Novoroční hala Nehvizdy (AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Žkm/R03 2 Nehvizdy 09.86