Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Praha-Strahov (17. 1. 2009)skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 17.1.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr BarešPetr Bareš
TJ Chyšky |
94 | 1.70 | ||||||||||||||||
2 |
Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ Jiskra Nová Bystřice |
94 | 1.64 | ||||||||||||||||
3 |
Filip KmentFilip Kment
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 1.35 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 17.1.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan StrouhalJan Strouhal
TJ Nová Včelnice |
96 | 1.30 | ||||||||||||||||
2 |
Pavel BurianPavel Burian
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
96 | 1.20 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
96 | 1.20 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 17.1.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 1.61 | ||||||||||||||||
2 |
Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková
TJ Nová Včelnice |
95 | 1.46 | ||||||||||||||||
3 |
Markéta HundsnurcherováMarkéta Hundsnurcherová
Sokol České Budějovice |
94 | 1.46 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby Tábor |
94 | 1.40 | ||||||||||||||||
5 |
Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 1.25 | ||||||||||||||||
Andrea VrbováAndrea Vrbová
TJ Jiskra Nová Bystřice |
95 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 17.1.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miluška HanslováMiluška Hanslová
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 1.40 | ||||||||||||||||
2 |
Monika PetrželováMonika Petrželová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
96 | 1.35 | ||||||||||||||||
3 |
Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 1.30 | ||||||||||||||||
4 |
Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková
TJ Nová Včelnice |
96 | 1.25 | ||||||||||||||||
5 |
Šárka KrejčířováŠárka Krejčířová
TJ Vodní stavby Tábor |
97 | 1.10 | ||||||||||||||||
6 |
Adéla ŠímováAdéla Šímová
TJ Nová Včelnice |
97 | 1.10 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |