výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů a žen open

Praha-Strahov (24. 1. 2009)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.61
MS Daniel VondráčekDaniel Vondráček 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.81
3 Jan FrühbauerJan Frühbauer 93 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.03
4 Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.16
5 Josef GalbaJosef Galba 93 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.45
6 Lukáš MalýLukáš Malý 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav GabrielVáclav Gabriel 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.17
MS Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.37
3 Ondřej MinichOndřej Minich 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.68
4 Ivan PěnčaIvan Pěnča 90 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.79
5 Daniel BoltrDaniel Boltr 92 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 07.85
6 Zbyněk MalkovskýZbyněk Malkovský 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.29
2 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 92 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 07.31
3 Filip SivýFilip Sivý 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.41
4 Petr UrbanPetr Urban 89 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.43
5 Lukáš RokosLukáš Rokos 87 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 07.80
Miroslav VyroubalMiroslav Vyroubal 79 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BlechaOndřej Blecha 89 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.39
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 84 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.62
3 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.62
4 Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.63
5 František BatystaFrantišek Batysta 88 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.64
6 Jan JežekJan Ježek 80 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KřelinaOndřej Křelina 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.79
2 Ondřej BrynychOndřej Brynych 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.86
3 Michal RybákMichal Rybák 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.99
4 Oleg KotenkoOleg Kotenko 93 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.25
5 Jan PeštaJan Pešta 83 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.82
6 Petr PoskočilPetr Poskočil 93 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.05
MS Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.17
MS Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.24
4 Christian HainChristian Hain 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.36
Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DQ
MS Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DQ
Poznámky:
Diskvalifikace podle pravidla 162
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 06.98
2 Václav GabrielVáclav Gabriel 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.16
3 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.30
4 Christian HainChristian Hain 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.36
5 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 92 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 07.36
6 Ondřej BlechaOndřej Blecha 89 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.39
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HejdováMartina Hejdová 91 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.64
2 Pavla KohoutkováPavla Kohoutková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.73
3 Anna SchwarzováAnna Schwarzová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.01
4 Jana ŘežábkováJana Řežábková 93 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.14
5 Lenka ŘíhováLenka Říhová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.40
6 Barbora PlačkováBarbora Plačková 95 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.23
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.42
3 Markéta HundsnurcherováMarkéta Hundsnurcherová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.45
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 92 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.76
5 Inka KratochvílováInka Kratochvílová 93 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.15
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 07.89
2 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.97
MS Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.15
4 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.24
MS Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.43
6 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.23
2 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 08.35
3 Tereza NedvědováTereza Nedvědová 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.41
4 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.51
5 Hana VanišováHana Vanišová 93 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.61
6 Klára JarouškováKlára Jaroušková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.26
MS Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 08.32
3 Iveta DrsováIveta Drsová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.63
4 Michaela FraibišováMichaela Fraibišová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.29
5 Lenka FrišováLenka Frišová 95 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.51
Karolína KoubováKarolína Koubová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 07.83
2 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.99
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.16
4 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.23
Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 25.10
MS Daniel VondráčekDaniel Vondráček 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 26.38
MS Oleg KotenkoOleg Kotenko 93 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 27.73
Josef GalbaJosef Galba 93 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.36
2 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 22.64
3 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.12
4 Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič 95 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.32
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan KoutníkJan Koutník 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 23.35
MS Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.47
1 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 24.12
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel HeclerDaniel Hecler 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.97
1 Filip SivýFilip Sivý 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 24.30
2 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.37
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.37
2 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 26.34
MS Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 26.95
Daniel VonešDaniel Voneš 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří BřezinaJiří Březina 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.15
1 Ondřej MinichOndřej Minich 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.21
2 Jan JežekJan Ježek 80 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 24.81
3 Ivan PěnčaIvan Pěnča 90 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 25.49
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BlechaOndřej Blecha 89 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.16
2 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 24.58
3 Zdeněk ŠvábZdeněk Šváb 93 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 26.74
Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 92 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christian HainChristian Hain 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 24.54
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 84 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.15
3 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 25.37
4 Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 27.73
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan HanzlJan Hanzl 78 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.02
MS Tomáš UxaTomáš Uxa 90 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.29
Celkem 2 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.31
2 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 29.53
MS Barbora SkalníkováBarbora Skalníková 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.89
Pavla KohoutkováPavla Kohoutková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.85
2 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 26.17
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.93
4 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.95
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena TuránskáMagdalena Turánská 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.15
2 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.80
3 Iveta DrsováIveta Drsová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 29.68
4 Monika PincováMonika Pincová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 30.43
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HejdováMartina Hejdová 91 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 29.19
2 Dominika BártlováDominika Bártlová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 29.59
3 Radka JuřičkováRadka Juřičková 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 29.87
4 Hana MaškováHana Mašková 94 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 33.09
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lenka HolubováLenka Holubová 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 28.53
1 Hana VanišováHana Vanišová 93 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 28.58
2 Linda RechtorikováLinda Rechtoriková 87 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 33.76
Lenka FrišováLenka Frišová 95 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.56
MS Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 27.21
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.24
2 Tereza NedvědováTereza Nedvědová 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 28.02
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 52.05
MS Daniel HeclerDaniel Hecler 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.01
2 Miroslav GlazerMiroslav Glazer 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 55.39
Matyáš LagardeMatyáš Lagarde 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Diskvalifikace podle pravidla 214
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 53.36
MS Jiří BřezinaJiří Březina 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.48
2 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 55.65
MS Oleg KotenkoOleg Kotenko 93 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 61.94
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan HanzlJan Hanzl 78 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.45
MS Tomáš UxaTomáš Uxa 90 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 50.86
1 Ivan PěnčaIvan Pěnča 90 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 56.95
2 Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 60.21
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 49.87
2 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.67
3 Jan KafkaJan Kafka 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 54.71
Ondřej MinichOndřej Minich 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 58.29
MS Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.59
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 64.43
MS Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 61.31
1 Nikola FilkováNikola Filková 90 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 65.68
2 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 70.45
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KohoutkováPavla Kohoutková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 64.17
2 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 64.69
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 92 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 65.98
4 Zuzana TomkováZuzana Tomková 92 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 74.29
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:56.66
2 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:03.01
3 Matyáš LagardeMatyáš Lagarde 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:04.76
4 Miroslav GlazerMiroslav Glazer 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:08.83
5 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:10.98
MS Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:11.30
Ondřej BrynychOndřej Brynych 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNF
Daniel VonešDaniel Voneš 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:11.51
MS Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:12.37
MS Martin ŠvarcMartin Švarc 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:13.27
1 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:15.14
2 Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:17.99
3 Lukáš MalýLukáš Malý 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:22.69
MS Martin SchneiderMartin Schneider 96 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:42.39
Jiří FeikJiří Feik 73 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič 95 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:23.73
MS Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:31.82
1 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:44.40
2 Nikola FilkováNikola Filková 90 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:45.82
Katka KmentováKatka Kmentová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin TipkaMartin Tipka 85 TJ KOH-I-NOOR Č.BudějoviceTJ KOH-I-NOOR Č.Budějovice 4:01.08
2 Josef KrygarJosef Krygar 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:10.70
MS Patrik UherPatrik Uher 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:18.00
4 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:18.72
5 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:25.79
6 František KošinaFrantišek Košina 90 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 4:38.75
7 Jan PřibylJan Přibyl 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:48.05
8 Tomáš PateraTomáš Patera 93 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4:56.63
9 Martin KošinaMartin Košina 92 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 4:59.50
10 Matěj BrožkaMatěj Brožka 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:08.11
11 Radek BechyňskýRadek Bechyňský 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:12.03
Daniel BoltrDaniel Boltr 92 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín DNF
Miloslav VeselýMiloslav Veselý 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5:19.08
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:26.94
2 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:02.39
MS Lucie KřížkováLucie Křížková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:12.86
3 Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5:23.89
4 Pavla DvořákováPavla Dvořáková 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:26.58
5 Lenka VaňkováLenka Vaňková 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:48.79
Tereza DubskáTereza Dubská 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 8 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr HavelkaPetr Havelka 72 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09:53.11
2 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 10:12.46
3 Vít MalíkVít Malík 69 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 10:16.24
4 Vít KekulaVít Kekula 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 10:31.32
5 Zdeněk ŠvábZdeněk Šváb 93 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 11:12.61
Celkem 5 závodníků

3000 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika FaktorováVeronika Faktorová 84 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11:13.52
2 Anna SchwarzováAnna Schwarzová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13:16.09
3 Linda RechtorikováLinda Rechtoriková 87 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 13:47.07
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.28
MS Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.36
1 František BatystaFrantišek Batysta 88 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.57
MS David SazimaDavid Sazima 87 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.09
1 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.91
2 Lukáš RokosLukáš Rokos 87 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 10.07
3 Michal RybákMichal Rybák 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.39
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin MazáčMartin Mazáč 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.10
MS Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.50
MS Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.55
1 Jindřich VítJindřich Vít 90 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.99
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.64
MS Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.93
MS Mojmír MachačMojmír Machač 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.19
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Aneta PecnováAneta Pecnová 88 USK PrahaUSK Praha 08.92
1 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.92
MS Petra MatějkováPetra Matějková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.05
MS Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.44
Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DQ
Poznámky:
Diskvalifikace podle pravidla 162
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LomováMichaela Lomová 91 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 10.35
2 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 10.49
3 Martina BuřičováMartina Buřičová 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 12.57
Martina DrdováMartina Drdová 90 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNF
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavla ČervenkováPavla Červenková 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.36
2 Dominika BártlováDominika Bártlová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.71
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.82
4 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 09.95
Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 10.78
2 Radka JuřičkováRadka Juřičková 92 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.21
3 Kristýna MottlováKristýna Mottlová 94 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 11.30
Lucie MíškováLucie Míšková 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Drda, MInich, Jarolím, Flaška Drda, MInich, Jarolím, Flaška TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:37.46
2 Louma, Tomasko, Matějka, Absolon Louma, Tomasko, Matějka, Absolon TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 1:41.52
3 Malý, Pešta, Toman, Krejčí Malý, Pešta, Toman, Krejčí Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1:49.42
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Váňová, Vomáčková, Budínová, Melichová A Váňová, Vomáčková, Budínová, Melichová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:48.90
2 A Nedvědová, Strusková, Lomová, Benedová A Nedvědová, Strusková, Lomová, Benedová SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 1:52.06
3 Turanská, Černá, Zimmermanová, Třemenová Turanská, Černá, Zimmermanová, Třemenová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:52.64
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B Kohoutková, Bártlová, Zemanová, Schwarzová B Kohoutková, Bártlová, Zemanová, Schwarzová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:56.22
2 B Rozhoňová, Vanišová, Tomková, Jašarová B Rozhoňová, Vanišová, Tomková, Jašarová SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 1:59.48
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
MS Tomáš SixtaTomáš Sixta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
87 2.00
1 Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 1.96
2 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.94
3 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 1.88
4 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
84 1.88
5 Miroslav VyroubalMiroslav Vyroubal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
79 1.88
6 František BatystaFrantišek Batysta
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
88 1.84
MS Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 1.80
7 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
53 1.75
8 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 1.75
MS Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 1.70
9 Petr PoskočilPetr Poskočil
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
93 1.60
MS Josef GalbaJosef Galba
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
93 1.60
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 1.66
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.58
3 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.54
4 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 1.54
5 Jana MelichováJana Melichová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
79 1.54
6 Klára MarkvartováKlára Markvartová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 1.54
7 Michaela LomováMichaela Lomová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
91 1.50
8 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
92 1.45
9 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.45
10 Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.40
11 Markéta HundsnurcherováMarkéta Hundsnurcherová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
94 1.35
MS Miluška HanslováMiluška Hanslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
19 1.35
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
MS Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 5.40
MS Miroslav TeleckýMiroslav Telecký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 5.00
MS František StaněkFrantišek Staněk
USK PrahaUSK Praha
87 4.80
MS Filip LubenskýFilip Lubenský
USK PrahaUSK Praha
88 4.80
MS Tomáš OndrejkoTomáš Ondrejko
SlovenskoSlovensko
88 4.60
MS Aleš HončlAleš Hončl
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
75 4.60
MS Tomáš KořínekTomáš Kořínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
91 4.40
1 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 4.00
MS Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 3.80
MS Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 3.80
MS Jakub DeckerJakub Decker
USK PrahaUSK Praha
90 3.40
2 Miroslav VyroubalMiroslav Vyroubal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
79 3.40
3 Jan KafkaJan Kafka
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 3.40
4 Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 3.20
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
MS Martina BakičováMartina Bakičová
USK PrahaUSK Praha
89 3.25
1 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 3.05
MS Barbora SkalníkováBarbora Skalníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2.75
2= Marie VosátkováMarie Vosátková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 2.60
2= Sandra HofmannováSandra Hofmannová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 2.60
4 Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 2.45
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 6.82
2 Marek PršínMarek Pršín
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 6.64
3 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
78 6.62
4 Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 6.60
5 Václav GabrielVáclav Gabriel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 6.59
MS Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 6.40
6 Jan KafkaJan Kafka
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 6.11
MS Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 5.98
7 František BatystaFrantišek Batysta
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
88 5.96
MS Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 5.92
MS Michal ŠmejdaMichal Šmejda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 5.62
8 Jan FrühbauerJan Frühbauer
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
93 5.54
9 Zdeněk ŠvábZdeněk Šváb
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
93 5.02
10 Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
95 4.96
11 Ondřej BlechaOndřej Blecha
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
89 4.60
MS Patrik DrhlíkPatrik Drhlík
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 0
MS Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 0
MS Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 0
MS Radek VopršálekRadek Vopršálek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 0
MS Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana MelichováJana Melichová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
79 5.40
2 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 5.29
MS Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5.14
3 Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
94 5.13
4 Klára LepeškováKlára Lepešková
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
93 4.87
5 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.78
6 Klára JarouškováKlára Jaroušková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 4.77
7 Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
89 4.70
8 Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.69
9 Michaela LomováMichaela Lomová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
91 4.58
10 Magdalena TuránskáMagdalena Turánská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.57
11 Hana ŠpičákováHana Špičáková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 4.48
12 Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
91 4.47
13 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
92 4.41
14 Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.23
15 Barbora PlačkováBarbora Plačková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
95 4.09
16 Michaela FraibišováMichaela Fraibišová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 3.97
17 Lenka FrišováLenka Frišová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
95 3.75
MS Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 0
Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 DNP
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 14.06
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 12.68
MS Michal ŠmejdaMichal Šmejda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 12.24
MS Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 DNP
MS Tomáš SixtaTomáš Sixta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
87 NM
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana MelichováJana Melichová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
79 11.07
MS Michaela PodneckáMichaela Podnecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
91 10.68
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 10.53
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
84 10.03
4 Tereza NedvědováTereza Nedvědová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 09.93
Radka JuřičkováRadka Juřičková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
92 0
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana ŘežábkováJana Řežábková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
93 11.17
2 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 10.62
3 Kristýna MottlováKristýna Mottlová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 09.78
4 Markéta JirsováMarkéta Jirsová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 09.77
5 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 09.70
6 Beáta KostínkováBeáta Kostínková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 08.98
7 Hana MaškováHana Mašková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 08.98
8 Dominika KvasničkováDominika Kvasničková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 08.81
9 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 08.76
10 Lenka ŘíhováLenka Říhová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 08.58
11 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 08.23
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 13.63
1 Pavlína RadováPavlína Radová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
87 12.08
2 Martina DrabíkováMartina Drabíková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
89 11.31
3 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 10.90
4 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 10.68
5 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 09.75
6 Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
91 09.68
7 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 09.42
8 Veronika HlavsováVeronika Hlavsová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
90 09.38
9 Klára MarkvartováKlára Markvartová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 09.02
10 Petra ŠoterováPetra Šoterová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
91 08.28
11 Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 07.99
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Petr BalataPetr Balata
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
92 14.36
MS Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 09.37
1 Daniel VoltrDaniel Voltr
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
92 08.90
2 Petr ŠimečekPetr Šimeček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
93 08.38
Pavel DytrychPavel Dytrych
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 DNP
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 13.81
1 Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 13.57
MS Jakub DeckerJakub Decker
USK PrahaUSK Praha
90 12.96
2 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 11.87
3 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 11.71
4 Jan KafkaJan Kafka
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 11.08
5 Richard ŠkodaRichard Škoda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 11.04
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 24.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 13.34
2 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 11.67
3 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 11.40
4 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 10.33
5 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 07.87
MS David SazimaDavid Sazima
USK PrahaUSK Praha
87 DNP
MS František StaněkFrantišek Staněk
USK PrahaUSK Praha
87 DNP
Celkem 7 závodníků