Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (15. 2. 2009)
60 m - Muži (neděle, 15.2.2009)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 790609 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 06.97
2 Martin HorákMartin Horák 891028 ASK DěčínASK Děčín 07.17
3 Dominik RudolfDominik Rudolf 910219 AK MostAK Most 07.42
60 m - Muži (neděle, 15.2.2009)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jiří NechvátalJiří Nechvátal 830527 AK BílinaAK Bílina 07.52
2 Jan BennerJan Benner 780326 AK BílinaAK Bílina 07.56
3 Tomáš VršínskýTomáš Vršínský 891118 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.72
60 m - Muži (neděle, 15.2.2009)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
60 m - Dorostenci (neděle, 15.2.2009)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 920616 AK MostAK Most 07.38
2 Petr ČmudaPetr Čmuda 920412 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.50
3 Martin SrpMartin Srp 930408 AK MostAK Most 07.52
60 m - Dorostenci (neděle, 15.2.2009)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub PernerJakub Perner 930403 AK BílinaAK Bílina 07.75
2 Daniel VondráčekDaniel Vondráček 930417 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.79
3 Michal RollingerMichal Rollinger 920310 AK MostAK Most 07.86
60 m - Ženy (neděle, 15.2.2009)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martina ŠtréblováMartina Štréblová 776015 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.19
2 Monika OrctováMonika Orctová 945506 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.32
3 Denisa GunarováDenisa Gunarová 816206 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.34
60 m - Dorostenky (neděle, 15.2.2009)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lucie GabkováLucie Gabková 925215 AK MostAK Most 08.31
2 Anna ŠetkováAnna Šetková 925204 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 08.41
3 Veronika MatoškováVeronika Matošková 936129 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.54
1500 m - Muži (neděle, 15.2.2009)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav LučJaroslav Luč 870417 AK BílinaAK Bílina 4:08.89
2 Jakub CoufalJakub Coufal 860322 Atletika KadaňAtletika Kadaň 4:18.25
3 Martin ČesalMartin Česal 880222 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 4:59.80
1500 m - Dorostenci (neděle, 15.2.2009)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej LevickýOndřej Levický 931118 AK MostAK Most 4:58.40
2 Radek VymetalRadek Vymetal 931122 AK MostAK Most 5:01.37
3 Petr PribilinecPetr Pribilinec 930503 AK BílinaAK Bílina 5:13.08
1500 m - Ženy (neděle, 15.2.2009)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza HubáčkováTereza Hubáčková 905924 AK MostAK Most 5:25.01
1500 m - Dorostenky (neděle, 15.2.2009)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alice RadvanovskáAlice Radvanovská 936224 AK MostAK Most 6:40.50
60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (neděle, 15.2.2009)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Veronika MatoškováVeronika Matošková 936129 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.00