Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (15. 2. 2009)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.02
2 Martin HorákMartin Horák 89 ASK DěčínASK Děčín 07.29
3 Tomáš VršínskýTomáš Vršínský 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.68
4 Martin KubištaMartin Kubišta 91 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.92
Luboš AndertLuboš Andert 86 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BennerJan Benner 78 AK BílinaAK Bílina 07.72
2 Aleš ZimaAleš Zima 91 AK ŽatecAK Žatec 08.01
3 Marek FrantaMarek Franta 85 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.49
Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
David SoukupDavid Soukup 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 ASK DěčínASK Děčín 07.53
2 Vlastimil FílaVlastimil Fíla 84 AK BílinaAK Bílina 07.93
3 Milan ŠafaříkMilan Šafařík 82 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.98
4 Tomáš StránskýTomáš Stránský 91 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.05
5 Petr ŽivnůstkaPetr Živnůstka 78 AK BílinaAK Bílina 08.56
Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik RudolfDominik Rudolf 91 AK MostAK Most 07.49
2 David HauschkeDavid Hauschke 84 AK BílinaAK Bílina 07.50
3 Lukáš TučekLukáš Tuček 91 ASK DěčínASK Děčín 07.56
4 Jiří NechvátalJiří Nechvátal 83 AK BílinaAK Bílina 07.57
5 David SkálaDavid Skála 91 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.30
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MochaňDavid Mochaň 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.88
MS Jakub JanečekJakub Janeček 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.31
MS Michal PešekMichal Pešek 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.40
MS Antonín KoubekAntonín Koubek 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.88
MS Jakub DvořákJakub Dvořák 87 Spastic HandicapSpastic Handicap 09.06
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš SokolLukáš Sokol 87 AC DomažliceAC Domažlice DNP
MS Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 AFK ChrudimAFK Chrudim DNP
MS Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.12
MS Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.47
MS Tomáš JindraTomáš Jindra 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.61
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 06.97
2 Martin HorákMartin Horák 89 ASK DěčínASK Děčín 07.17
3 Dominik RudolfDominik Rudolf 91 AK MostAK Most 07.42
4 David HauschkeDavid Hauschke 84 AK BílinaAK Bílina 07.46
5= Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 ASK DěčínASK Děčín 07.49
5= Lukáš TučekLukáš Tuček 91 ASK DěčínASK Děčín 07.49
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří NechvátalJiří Nechvátal 83 AK BílinaAK Bílina 07.52
2 Jan BennerJan Benner 78 AK BílinaAK Bílina 07.56
3 Tomáš VršínskýTomáš Vršínský 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.72
4 Martin KubištaMartin Kubišta 91 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.82
5 Vlastimil FílaVlastimil Fíla 84 AK BílinaAK Bílina 07.85
6 David MochaňDavid Mochaň 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.90
Celkem 6 závodníků
Finále C (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.05
MS Jakub JanečekJakub Janeček 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.28
MS Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.37
MS Michal PešekMichal Pešek 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.38
MS Tomáš JindraTomáš Jindra 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.56
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KoňaříkDavid Koňařík 92 Atletika KadaňAtletika Kadaň 07.55
2 Aleš KozákAleš Kozák 93 AK BílinaAK Bílina 08.36
3 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 08.55
4 Martin RybaMartin Ryba 93 AK BílinaAK Bílina 08.99
5 Miroslav BystrýMiroslav Bystrý 93 AK BílinaAK Bílina 09.21
Dominic KaiserDominic Kaiser 93 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 07.50
2 Petr ČmudaPetr Čmuda 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.61
3 Daniel VondráčekDaniel Vondráček 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.82
4 Ondřej PavelkaOndřej Pavelka 93 AK MostAK Most 07.98
5 Sergej SazonovSergej Sazonov 92 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.32
6 Daniel MartínekDaniel Martínek 93 AK BílinaAK Bílina 08.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SrpMartin Srp 93 AK MostAK Most 07.48
2 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.64
3 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.77
4 Jan KřížJan Kříž 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.45
5 Petr PribilinecPetr Pribilinec 93 AK BílinaAK Bílina 08.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PernerJakub Perner 93 AK BílinaAK Bílina 07.82
2 Michal RollingerMichal Rollinger 92 AK MostAK Most 07.86
3 Jakub ProcházkaJakub Procházka 92 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.13
4 Tomáš MíčaTomáš Míča 93 AK BílinaAK Bílina 08.59
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 07.38
2 Petr ČmudaPetr Čmuda 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.50
3 Martin SrpMartin Srp 93 AK MostAK Most 07.52
4 David KoňaříkDavid Koňařík 92 Atletika KadaňAtletika Kadaň 07.53
5 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.66
6 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.69
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PernerJakub Perner 93 AK BílinaAK Bílina 07.75
2 Daniel VondráčekDaniel Vondráček 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.79
3 Michal RollingerMichal Rollinger 92 AK MostAK Most 07.86
4 Jakub ProcházkaJakub Procházka 92 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.19
5 Sergej SazonovSergej Sazonov 92 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.23
Ondřej PavelkaOndřej Pavelka 93 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie WeitzováLucie Weitzová 89 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.92
2 Martina ŠtréblováMartina Štréblová 77 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.28
3 Denisa GunarováDenisa Gunarová 81 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.34
4 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 08.71
MS Pavla KuncováPavla Kuncová 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.13
Andrea MorkusováAndrea Morkusová 91 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.47
2 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 89 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.63
3 Petra ZímováPetra Zímová 91 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.06
4 Jarmila BabilonskáJarmila Babilonská 60 AK BílinaAK Bílina 09.41
MS Alexandra PrincováAlexandra Princová 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.27
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtréblováMartina Štréblová 77 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.19
2 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.32
3 Denisa GunarováDenisa Gunarová 81 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.34
4 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 08.69
5 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 89 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.76
Lucie WeitzováLucie Weitzová 89 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MatoškováVeronika Matošková 93 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.56
2 Petra BrotánkováPetra Brotánková 92 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.98
3 Markéta MachováMarkéta Machová 93 AK BílinaAK Bílina 09.12
4 Alice RadvanovskáAlice Radvanovská 93 AK MostAK Most 09.42
5 Patricie BartošováPatricie Bartošová 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.53
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 08.32
2 Anna ŠetkováAnna Šetková 92 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 08.45
3 Michaela NevrlováMichaela Nevrlová 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.69
4 Nikola MaláNikola Malá 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.20
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 15.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 08.31
2 Anna ŠetkováAnna Šetková 92 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 08.41
3 Veronika MatoškováVeronika Matošková 93 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.54
4 Michaela NevrlováMichaela Nevrlová 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.82
5 Petra BrotánkováPetra Brotánková 92 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.10
6 Markéta MachováMarkéta Machová 93 AK BílinaAK Bílina 09.21
Celkem 6 závodníků