výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen

Praha-Stromovka (21. - 22. 2. 2009)

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 21.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr MikulenkaPetr Mikulenka 82 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08:14.57
2 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08:28.35
3 Tomáš HaromTomáš Harom 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:29.38
4 Tomáš BlahaTomáš Blaha 76 AK KroměřížAK Kroměříž 08:32.24
5 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08:33.06
6 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08:33.08
7 Martin MužíkMartin Mužík 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08:33.56
8 Petr PechekPetr Pechek 83 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 08:33.57
9 Martin KotoučMartin Kotouč 85 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08:36.38
10 Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08:37.67
11 David KawaDavid Kawa 83 USAUSA 08:39.74
12 Josef KrygarJosef Krygar 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09:10.73
13 Jakub LosenickýJakub Losenický 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:21.42
Michal MálekMichal Málek 84 AC ČáslavAC Čáslav DNF
David NerudDavid Nerud 85 AK KroměřížAK Kroměříž DNF
Celkem 15 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra KamínkováPetra Kamínková 73 AK OlomoucAK Olomouc 09:30.57
2 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09:34.38
3 Martina BařinováMartina Bařinová 90 SK PřerovSK Přerov 09:39.00
4 Lucie MüllerováLucie Müllerová 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09:43.61
5 Eva TománkováEva Tománková 84 USK PrahaUSK Praha 09:46.50
6 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10:00.58
7 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10:03.05
8 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10:03.97
9 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10:04.17
10 Lenka VšetečkováLenka Všetečková 84 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 10:11.63
11 Eva KrchováEva Krchová 89 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 10:25.60
12 Petra FouskováPetra Fousková 81 AC ČáslavAC Čáslav 10:34.28
13 Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 10:46.37
14 Soňa SmékalováSoňa Smékalová 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11:50.12
Celkem 14 závodníků