Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Praha - Strahov (28. - 1. 3. 2009)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.45
2 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.68
3 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.78
4 Martin DeréMartin Deré 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.87
5 Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.92
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 07.40
2 Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.58
3 Miroslav RoštejnskýMiroslav Roštejnský 94 AK MostAK Most 07.67
4 Daniel MacíčekDaniel Macíček 94 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.80
5 Marek VodičkaMarek Vodička 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.33
Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DQ
Poznámky:
Diskvalifikace podle pravidla 126/7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.66
2 David GlabazňaDavid Glabazňa 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.67
3 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík 94 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.70
4 Jan BergJan Berg 94 AK SokolovAK Sokolov 07.74
5 David František GoldDavid František Gold 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.82
Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.69
2 Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.76
3 Filip KopečnýFilip Kopečný 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.86
4 Aleš ŘíhaAleš Říha 94 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 08.19
5 Dominik ČíkDominik Čík 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.35
David RybářDavid Rybář 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MochaňDavid Mochaň 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.72
2 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.75
3 Jiří StaněkJiří Staněk 94 AK ZlínAK Zlín 07.75
4 Jan CíchaJan Cícha 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.78
5 Jiří KrčmářJiří Krčmář 95 ŠAK ChrudimŠAK Chrudim 08.16
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Meziběh)

Meziběh 1 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 07.39
2= Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.65
2= David GlabazňaDavid Glabazňa 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.65
4 Miroslav RoštejnskýMiroslav Roštejnský 94 AK MostAK Most 07.73
5 David MochaňDavid Mochaň 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.77
6 Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.90
Celkem 6 závodníků
Meziběh 2 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.35
2 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.54
3 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.60
4 Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.64
5 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.68
6 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík 94 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.68
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.31
2 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 07.42
3 David GlabazňaDavid Glabazňa 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.65
4 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.68
5 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.70
6 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.72
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BaťováMichaela Baťová 94 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.98
2 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.06
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.14
4 Kristina JurigováKristina Jurigová 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.23
5 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 08.28
6 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK ZlínAK Zlín 08.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KrycnarováVeronika Krycnarová 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.01
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 ABK LiberecABK Liberec 08.14
3 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.19
4 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.26
5 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.38
6 Karolína OpavováKarolína Opavová 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.90
2 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.99
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.06
4 Markéta RejmanováMarkéta Rejmanová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.31
5 Markéta HundsnurcherováMarkéta Hundsnurcherová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.43
6 Klára LamačováKlára Lamačová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.88
2 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.06
3 Kristýna PavlínováKristýna Pavlínová 95 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 08.18
4 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.23
5 Žaneta CholevováŽaneta Cholevová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.41
Šárka ŽličařováŠárka Žličařová 94 TJ IKTUS ČakováTJ IKTUS Čaková DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK ZlínAK Zlín 07.96
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 08.18
3 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.21
4 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.26
5 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.45
6 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.53
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Meziběh)

Meziběh 1 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.88
2 Michaela BaťováMichaela Baťová 94 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.94
3 Veronika KrycnarováVeronika Krycnarová 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.01
4 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.04
5 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.23
6 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 08.26
Celkem 6 závodníků
Meziběh 2 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.83
2 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK ZlínAK Zlín 07.93
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.99
4 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.05
5 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 ABK LiberecABK Liberec 08.17
6 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.22
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.85
2 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK ZlínAK Zlín 07.86
3 Veronika KrycnarováVeronika Krycnarová 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.90
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.91
5 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.96
6 Michaela BaťováMichaela Baťová 94 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.98
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.68
2 Miroslav RoštejnskýMiroslav Roštejnský 94 AK MostAK Most 18.44
3 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.44
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 17.99
2 Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.54
3 David GlabazňaDavid Glabazňa 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.62
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetrTomáš Petr 94 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 18.53
2 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 18.55
3 Martin DeréMartin Deré 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19.11
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 17.79
2 Jiří StaněkJiří Staněk 94 AK ZlínAK Zlín 18.74
3 David František GoldDavid František Gold 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.82
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.42
2 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 18.66
3 Filip MatějkaFilip Matějka 94 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 18.83
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VachtlPetr Vachtl 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 18.52
2 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 18.57
3 Petr TiralaPetr Tirala 66 SKP Union ChebSKP Union Cheb 19.01
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.61
2 Michael RubešMichael Rubeš 94 AK MostAK Most 18.90
3 Kryštof PetrKryštof Petr 94 AK MostAK Most 19.16
Celkem 3 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.55
2 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 17.85
3 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 18.12
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.47
2 Petr VachtlPetr Vachtl 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 18.50
3 Miroslav RoštejnskýMiroslav Roštejnský 94 AK MostAK Most 18.51
Celkem 3 závodníků
Finále C (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetrTomáš Petr 94 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 18.30
2 Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.46
3 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 18.68
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KrycnarováVeronika Krycnarová 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 19.01
2 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.46
Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.74
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.95
3 Žaneta CholevováŽaneta Cholevová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 20.38
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.03
2 Michaela BaťováMichaela Baťová 94 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 19.68
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 19.87
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19.18
2 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.57
3 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.38
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.76
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 ABK LiberecABK Liberec 19.89
3 Markéta RejmanováMarkéta Rejmanová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 20.06
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.68
2 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 19.94
Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 19.76
2 Kristýna PavlínováKristýna Pavlínová 95 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 20.07
Celkem 2 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.81
2 Veronika KrycnarováVeronika Krycnarová 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.92
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.07
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19.23
2 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.68
3 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.81
Celkem 3 závodníků
Finále C (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.77
2 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.93
Michaela BaťováMichaela Baťová 94 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 39.47
2 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 41.30
3 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 41.70
4 Aleš ŘíhaAleš Říha 94 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 42.56
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 39.92
2 Šimon KudrnaŠimon Kudrna 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.24
3 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 41.51
Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr GarabíkPetr Garabík 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 40.81
2 Marek VodičkaMarek Vodička 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 41.40
3 Viet Milan LeViet Milan Le 96 Atletika PoličkaAtletika Polička 42.50
Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael PocMichael Poc 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 40.22
2 Jindřich DumekJindřich Dumek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.45
Martin TomandlMartin Tomandl 94 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 40.20
2 Lukáš PavlíčekLukáš Pavlíček 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.20
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 41.43
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 39.34
2 Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 39.67
3 David František GoldDavid František Gold 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 41.53
4 Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 42.64
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 38.98
2 Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 39.12
3 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 39.52
Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNF
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 39.89
2 Michael PocMichael Poc 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 39.91
3 Petr GarabíkPetr Garabík 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 40.43
4 Šimon KudrnaŠimon Kudrna 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.76
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.51
2 Pavla KohoutkováPavla Kohoutková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 44.70
3 Zuzana SkalickáZuzana Skalická 94 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 46.94
Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno DQ
Poznámky:
Diskvalifikace podle pravidla 163/3
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 43.04
2 Barbora VašulínováBarbora Vašulínová 95 AK ŠternberkAK Šternberk 47.59
3 Renata DufkováRenata Dufková 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 49.63
Andrea VrbováAndrea Vrbová 95 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 43.32
2 Petra VítováPetra Vítová 95 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 43.41
3 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.51
4 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.57
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 43.88
2 Žaneta CholevováŽaneta Cholevová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 44.77
3 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.16
4 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 94 AK ŠternberkAK Šternberk 50.81
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 44.50
2 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 45.57
3 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.26
4 Renata BlažkováRenata Blažková 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 49.78
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.72
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.21
3 Barbora HenešováBarbora Henešová 94 AK ZlínAK Zlín 47.68
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.97
2 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 41.44
3 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.47
4 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.77
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VítováPetra Vítová 95 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 43.24
2 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 43.45
3 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.69
4 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 43.88
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Martin ŠvarcMartin Švarc 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:09.62
2 Richard PabištaRichard Pabišta 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:09.74
3 Jan PolákJan Polák 94 USK PrahaUSK Praha 2:10.01
4 Castro Daniel DeCastro Daniel De 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:11.60
5 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 2:12.19
6 David PuchernaDavid Pucherna 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:21.71
7 Martin ChrpaMartin Chrpa 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:22.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 2:10.57
2 Radek MorávekRadek Morávek 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:12.39
3 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:12.97
4 Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:14.00
5 Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič 95 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:21.28
6 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:23.42
7 Lukáš MalýLukáš Malý 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:27.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Marek StrejcMarek Strejc 94 AK MostAK Most 2:11.78
2 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:12.30
3 Jan CíchaJan Cícha 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:12.81
4 Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:14.47
5 Marek ŠenderaMarek Šendera 94 ŠAK ChrudimŠAK Chrudim 2:17.35
Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 2:10.64
2 Richard PabištaRichard Pabišta 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:11.96
3 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:12.91
4 Martin ŠvarcMartin Švarc 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:13.20
5 Marek StrejcMarek Strejc 94 AK MostAK Most 2:13.30
6 Jan PolákJan Polák 94 USK PrahaUSK Praha 2:15.14
7 Castro Daniel DeCastro Daniel De 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:15.49
8 Radek MorávekRadek Morávek 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:15.85
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:23.91
2 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:25.21
3 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:26.44
4 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:30.75
5 Linda KubováLinda Kubová 95 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:36.67
6 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:38.78
7 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 JAC BrnoJAC Brno 2:40.64
8 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 94 AK ŠternberkAK Šternberk 2:41.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:27.62
2 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:30.70
3 Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:32.14
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 Atletika PoličkaAtletika Polička 2:33.81
5 Kateřina VovsováKateřina Vovsová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:33.85
6 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:44.28
Šárka ŽličařováŠárka Žličařová 94 TJ IKTUS ČakováTJ IKTUS Čaková DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 TJ RumburkTJ Rumburk 2:22.18
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:22.66
3 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:24.40
4 Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:28.37
5 Anna SchwarzováAnna Schwarzová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:39.83
6 Alexandra MelcrováAlexandra Melcrová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:44.61
7 Eva HladováEva Hladová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:54.33
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:17.25
2 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:18.38
3 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 TJ RumburkTJ Rumburk 2:19.35
4 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:27.53
5 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:27.71
6 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.84
7 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:28.25
8 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:30.43
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 David VondraDavid Vondra 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:27.75
2 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:29.89
3 Gustav HadGustav Had 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4:30.71
4 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:30.88
5 Jakub KorbelJakub Korbel 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4:37.11
6 Bedřich MlčochBedřich Mlčoch 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:40.97
7 Milan BláhaMilan Bláha 95 ABK LiberecABK Liberec 4:46.31
8 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:48.23
9 Filip VinklárekFilip Vinklárek 94 AK HodonínAK Hodonín 4:49.17
10 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4:49.78
11 Marek ChrpaMarek Chrpa 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:50.35
12 Jiří DobrovolnýJiří Dobrovolný 95 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 4:50.37
13 Ondřej PšeničkaOndřej Pšenička 95 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 4:55.40
14 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 5:00.91
Radek MikeskaRadek Mikeska 94 AK MostAK Most DNF
Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 16 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Eliška DrahotováEliška Drahotová 95 TJ RumburkTJ Rumburk 5:06.88
2 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín 5:07.89
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5:09.21
4 Lucie KřížkováLucie Křížková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:11.78
5 Anna ŠambergerováAnna Šambergerová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:17.01
6 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5:18.00
7 Aneta VašákováAneta Vašáková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:18.77
8 Jana KřišťákováJana Křišťáková 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:18.98
9 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 Atletika PoličkaAtletika Polička 5:19.18
10 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 94 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 5:20.03
11 Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5:25.82
12 Pavla DvořákováPavla Dvořáková 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:29.33
13 Hedvika TesařováHedvika Tesařová 94 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5:43.00
14 Nikola ČernáNikola Černá 94 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 5:50.83
15 Šárka ŠkodováŠárka Škodová 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5:56.53
Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 16 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 09:45.16
2 David VondraDavid Vondra 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:47.24
3 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09:49.87
4 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:56.91
5 Bedřich MlčochBedřich Mlčoch 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10:03.13
6 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:13.13
7 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 10:27.38
8 Jakub HánaJakub Hána 94 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 10:44.10
9 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10:45.40
10 David BeňovičDavid Beňovič 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11:51.00
Ondřej PšeničkaOndřej Pšenička 95 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice DNP
Celkem 11 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 08.58
2 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.97
3 David ŠiklingDavid Šikling 94 AC ProstějovAC Prostějov 09.02
4 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.20
5 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.44
6 Jiří StaněkJiří Staněk 94 AK ZlínAK Zlín 09.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.91
2 Petr VachtlPetr Vachtl 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.19
3 David BenedictDavid Benedict 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.37
4 Filip LondinFilip Londin 94 AC ProstějovAC Prostějov 09.85
Michal PaďourMichal Paďour 94 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk 94 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.94
2 Kryštof PetrKryštof Petr 94 AK MostAK Most 08.97
3 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.65
4 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10.24
Dominik ŠejstalDominik Šejstal 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.85
2 Filip MatějkaFilip Matějka 94 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 09.02
3 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.26
4 Jakub DrešerJakub Drešer 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.32
5 Robert MichálekRobert Michálek 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.44
6 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 ŠAK ChrudimŠAK Chrudim 09.68
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)

Finále A (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 08.38
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.63
3 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.79
4 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.84
5 Kryštof PetrKryštof Petr 94 AK MostAK Most 08.90
6 Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk 94 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.19
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠiklingDavid Šikling 94 AC ProstějovAC Prostějov 08.98
2 Filip MatějkaFilip Matějka 94 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.99
3 Petr VachtlPetr Vachtl 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.21
4 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.23
5 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.30
6 Jakub DrešerJakub Drešer 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.34
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.05
2 Nikol LumendováNikol Lumendová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.51
3 Dominika BártlováDominika Bártlová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.83
4 Anna KrutákováAnna Krutáková 94 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.92
5 Barbora HenešováBarbora Henešová 94 AK ZlínAK Zlín 10.50
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.16
2 Petra VítováPetra Vítová 95 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 09.24
3 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.68
4 Kristýna HejretováKristýna Hejretová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.83
5 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.89
6 Eliška LupačováEliška Lupačová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.13
2 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.67
3 Lucie KukováLucie Kuková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.67
4 Adéla BártováAdéla Bártová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.99
5 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK ZlínAK Zlín 10.45
6 Markéta MarvanováMarkéta Marvanová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.37
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.60
3 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.80
4 Karolína ŠímováKarolína Šímová 94 USK PrahaUSK Praha 10.33
5 Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.40
6 Petra MandovcováPetra Mandovcová 94 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 10.82
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.81
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.00
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.01
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.24
5 Petra VítováPetra Vítová 95 ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 09.27
6 Nikol LumendováNikol Lumendová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.62
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KukováLucie Kuková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.43
2 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.43
3 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.57
4 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves 09.63
5 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.77
6 Dominika BártlováDominika Bártlová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.85
Celkem 6 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cícha, Mahovský, Sita Cícha, Mahovský, Sita AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:00.53
2 Žurovec, Vinklárek, Kubalák Žurovec, Vinklárek, Kubalák AK HodonínAK Hodonín 2:02.39
3 Linhart, Kolodzieiczyk, Gunčík Linhart, Kolodzieiczyk, Gunčík TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:03.34
4 Rubeš, Strejc, Petr Rubeš, Strejc, Petr AK MostAK Most 2:06.61
Poznámky:
Proti výsledku 1. běhu byl podán protest, který jury zamítla.
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Deré, Šejstal, Vachtl A Deré, Šejstal, Vachtl TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:00.15
2 Dumek, Pavlíček, Myškovský Dumek, Pavlíček, Myškovský A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:00.61
3 Antsion, Drešler, Střihavka Antsion, Drešler, Střihavka SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:01.35
4 Dvořák, Hebík, Polák Dvořák, Hebík, Polák USK PrahaUSK Praha 2:05.88
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Podlaha, Rizvanovič, Gurčík Podlaha, Rizvanovič, Gurčík TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:05.55
2 Rybář, Brabec, Šafránek Rybář, Brabec, Šafránek SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:05.91
3 B Vrtiška, Chrpa Marek, Chrpa Martin B Vrtiška, Chrpa Marek, Chrpa Martin TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:10.44
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Poc, Benedict, Svítek Poc, Benedict, Svítek Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:04.44
2 Posel, Omorogieva, Bednařík Posel, Omorogieva, Bednařík USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:05.83
3 Kudrna, Beňovič, Glabazňa Kudrna, Beňovič, Glabazňa TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:08.34
Celkem 3 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novotná, Lumendová, Sotonová Novotná, Lumendová, Sotonová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:08.27
2 Ulrichová, Broumová, Hanušová Ulrichová, Broumová, Hanušová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:11.75
3 Dvořáková, Jonášová, Táborská Dvořáková, Jonášová, Táborská PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:17.13
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kohoutková, Bártlová, Vomáčková Kohoutková, Bártlová, Vomáčková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:12.60
2 Nestrašilová, Zaplatílková, Janoušová Nestrašilová, Zaplatílková, Janoušová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:13.18
3 Rejmanová, Rydrychová, Jelenová Rejmanová, Rydrychová, Jelenová SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:14.70
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlínová, Balousová, Vítová Pavlínová, Balousová, Vítová ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. 2:11.23
2 Růžičková, Hrachovcová, Kobiánová Růžičková, Hrachovcová, Kobiánová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:13.15
3 Lupačová, Pilařová, Hlaváčková Lupačová, Pilařová, Hlaváčková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:19.46
4 Opavová, Blažková, Borsiková Opavová, Blažková, Borsiková AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:22.11
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jurigová, Šebestíková, Cholevová Jurigová, Šebestíková, Cholevová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:13.62
2 A Rajtmajerová, Berková, Benešová A Rajtmajerová, Berková, Benešová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:15.41
3 Šoukalová, Křemenová, Křížková Šoukalová, Křemenová, Křížková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:17.26
4 Vašulínová, Pospíšilová, Pavlátová Vašulínová, Pospíšilová, Pavlátová AK ŠternberkAK Šternberk 2:23.70
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bártová, Žádníková, Vachová Bártová, Žádníková, Vachová AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:16.09
2 Prouzová, Šafránková, Havlíčková Prouzová, Šafránková, Havlíčková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:21.95
3 B Plešincová, Lopatová, Sartoriusová B Plešincová, Lopatová, Sartoriusová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:25.33
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.691.731.761.791.821.851.88
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 1.85 XXOXXX
2 Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
94 1.85 XXOXXX
3 Uyi OmorogievaUyi Omorogieva
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.79 XXOXXX
4 Marek OlejarčíkMarek Olejarčík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 1.76 XXOXXX
5 Jiří MlynaříkJiří Mlynařík
AK KroměřížAK Kroměříž
94 1.76 XXOXXX
6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.76 XXOXXX
7 Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 1.76 XXOXXX
8 Michal ŘíhaMichal Říha
AC PardubiceAC Pardubice
94 1.73 XXOXXX
9 Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 1.73 XXOXXX
10 Lukáš TáchaLukáš Tácha
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 1.73 XXOXXX
11= Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1.65 XXOXXX
11= Petr BarešPetr Bareš
TJ ChyškyTJ Chyšky
94 1.65 XXOXXX
13 Václav PlundrákVáclav Plundrák
AC ČejkoviceAC Čejkovice
94 1.65 XXOXXX
14 Šimon KudrnaŠimon Kudrna
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 1.65 XXOXXX
15 David GlabazňaDavid Glabazňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 1.60 XXOXXX
Jan BřezkaJan Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
94 DNP
Richard BzdýlRichard Bzdýl
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
94 NM
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.491.521.551.581.611.641.671.71
1 Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
94 1.64 XOXXX
2 Markéta HamplováMarkéta Hamplová
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.61 XOXXX
3 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.58 XOXXX
4 Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 1.58 XOXXX
5 Linda VondrováLinda Vondrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 1.55 XOXXX
6 Radmila VrbováRadmila Vrbová
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
94 1.55 XOXXX
7 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 1.52 XOXXX
8 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 1.52 XOXXX
9 Anna KrutákováAnna Krutáková
ŠSK Klokan Mor. Nová VesŠSK Klokan Mor. Nová Ves
94 1.52 XOXXX
10 Nikola MertováNikola Mertová
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.52 XOXXX
11 Andrea HájkováAndrea Hájková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
95 1.49 XOXXX
12 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 1.49 XOXXX
13 Eva KřížováEva Křížová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.49 XOXXX
14 Adéla BártováAdéla Bártová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 1.49 XOXXX
15 Nikola TošovskáNikola Tošovská
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.45 XOXXX
16 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.40 XOXXX
Kristýna HejretováKristýna Hejretová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 DNP
Celkem 17 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.502.602.702.782.852.922.993.053.113.163.213.263.313.363.413.513.603.70
1 Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
94 3.60 OOOXOXOXXX
2 Tomáš MikulaTomáš Mikula
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
94 3.36 OOOXOXOXXX
3 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 3.16 OOOXOXOXXX
4 Tomáš NěmecTomáš Němec
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
94 3.16 OOOXOXOXXX
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 3.11 OOOXOXOXXX
6 David MácalDavid Mácal
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 3.05 OOOXOXOXXX
7 David SeifertDavid Seifert
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 2.99 OOOXOXOXXX
8 Richard BzdýlRichard Bzdýl
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
94 2.99 OOOXOXOXXX
9 Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
94 2.92 OOOXOXOXXX
10 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
94 2.85 OOOXOXOXXX
Michal KočkaMichal Kočka
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 DNP
Jan NovákJan Novák
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 DNP
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.012.212.312.412.492.572.632.682.732.782.832.882.932.983.033.103.153.20
1 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 3.15 OOXOOXXX
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 2.78 OOXOOXXX
3 Hana ReznerováHana Reznerová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
94 2.73 OOXOOXXX
4 Denisa JírůDenisa Jírů
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 2.68 OOXOOXXX
5 Kristýna PoppováKristýna Poppová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 2.57 OOXOOXXX
6 Lucie PaulusováLucie Paulusová
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
94 2.49 OOXOOXXX
7 Eliška SvobodováEliška Svobodová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
94 2.41 OOXOOXXX
Jana TýlováJana Týlová
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 NM
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 6.36 4.904.97X4.97
2 Michal ŘíhaMichal Říha
AC PardubiceAC Pardubice
94 6.03 4.904.97X4.97
3 Petr VachtlPetr Vachtl
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 5.92 4.904.97X4.97
4 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
94 5.92 4.904.97X4.97
5 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 5.90 4.904.97X4.97
6 David GlabazňaDavid Glabazňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 5.73 4.904.97X4.97
7 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 5.62 4.904.97X4.97
8 Petr KoutnýPetr Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
94 5.53 4.904.97X4.97
9 Tomáš PetrTomáš Petr
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
94 5.52 4.904.97X4.97
10 Tomáš MikulaTomáš Mikula
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
94 5.45 4.904.97X4.97
11 David BenedictDavid Benedict
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 5.41 4.904.97X4.97
12 Martin KloudMartin Kloud
TJ KlatovyTJ Klatovy
95 5.40 4.904.97X4.97
13 Jan BergJan Berg
AK SokolovAK Sokolov
94 5.32 4.904.97X4.97
14 Martin DeréMartin Deré
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 5.26 4.904.97X4.97
15 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 5.19 4.904.97X4.97
16 Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 5.12 4.904.97X4.97
17 David SeifertDavid Seifert
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 4.97 4.904.97X4.97
Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 NM
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 5.62 5.405.505.495.505.325.355.62
2 Kristýna PavlínováKristýna Pavlínová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
95 5.55 5.235.33X5.335.55X5.52
3 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5.30 5.09X5.135.134.785.305.13
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
94 5.29 5.175.05X5.175.29XX
5 Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
94 5.15 4.995.154.885.15X5.094.27
6 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 5.13 5.13XX5.135.034.91X
7 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 5.05 4.715.054.945.055.014.64X
8 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 5.00 4.545.005.005.004.864.904.95
9 Martina HofmanováMartina Hofmanová
ABK LiberecABK Liberec
95 5.00 4.78X5.005.00
10 Renata DufkováRenata Dufková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
94 4.82 4.414.824.594.82
11 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 4.81 X4.814.634.81
12 Nikol LumendováNikol Lumendová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 4.76 4.764.584.484.76
13 Dominika BalousováDominika Balousová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
95 4.74 4.574.744.74
14 Petra VítováPetra Vítová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
95 4.73 4.734.724.644.73
15 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 4.58 4.584.00X4.58
16 Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 4.53 4.53X4.524.53
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 11.85 08.2808.5508.3208.55
2 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 11.05 08.2808.5508.3208.55
3 Monika MüllerováMonika Müllerová
AK MostAK Most
94 10.91 08.2808.5508.3208.55
4 Aneta ChodorováAneta Chodorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 10.69 08.2808.5508.3208.55
5 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 10.47 08.2808.5508.3208.55
6 Diana ZouharováDiana Zouharová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 10.46 08.2808.5508.3208.55
7 Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 09.63 08.2808.5508.3208.55
8 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 09.56 08.2808.5508.3208.55
9 Kristýna PavlínováKristýna Pavlínová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N.
95 08.55 08.2808.5508.3208.55
Kristýna MottlováKristýna Mottlová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 DNP
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 28.2.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel MazálekKarel Mazálek
BYAC BrnoBYAC Brno
94 13.63 08.16XX08.16
2 Dominik KosařDominik Kosař
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 13.17 08.16XX08.16
3 Jiří TomanJiří Toman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 13.15 08.16XX08.16
4 Michael PocMichael Poc
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 12.75 08.16XX08.16
5 Michael RubešMichael Rubeš
AK MostAK Most
94 12.65 08.16XX08.16
6 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 12.14 08.16XX08.16
7 Martin NagyMartin Nagy
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 11.92 08.16XX08.16
8 Petr VašekPetr Vašek
BYAC BrnoBYAC Brno
94 11.46 08.16XX08.16
9 Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
94 11.41 08.16XX08.16
10 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 10.86 08.16XX08.16
11 Robert PradeRobert Prade
AK MostAK Most
94 10.55 08.16XX08.16
12 Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 10.25 08.16XX08.16
13 Karel TuranskýKarel Turanský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 08.16 08.16XX08.16
Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 DNP
Jan VeverkaJan Veverka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 DNP
Martin TomandlMartin Tomandl
AC ČáslavAC Čáslav
94 DNP
Celkem 16 závodníků