výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Kdyně-Hluboká (21. 3. 2009)

1500 m - Ml. žákyně

(so, 21.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie KřížkováLucie Křížková 96 TJ VODNÍ STAVBY TÁBORTJ VODNÍ STAVBY TÁBOR :05:24
2 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HODONÍNAK HODONÍN :05:26
3 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ :05:34
4 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 TJ LOKOMOTIVA ZDICETJ LOKOMOTIVA ZDICE :05:39
5 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. :05:51
6 Radka PrůšováRadka Průšová 96 TJ SVITAVYTJ SVITAVY :05:52
7 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 97 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA :05:52
8 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MOSTAK MOST :05:56
9 Simona CouralováSimona Couralová 96 BATT KLUB N.MĚSTO NA MOR.BATT KLUB N.MĚSTO NA MOR. :06:03
10 Zuzana KůtováZuzana Kůtová 97 ATLETIKA KATOVICE O.S.ATLETIKA KATOVICE O.S. :06:03
11 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK :06:07
12 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 SPRINT KLUB ČÁSLAVSPRINT KLUB ČÁSLAV :06:11
13 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK :06:13
14 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 TRIATLET KARLOVY VARYTRIATLET KARLOVY VARY :06:14
15 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP UNION CHEBSKP UNION CHEB :06:14
16 Kristýna PříhodováKristýna Příhodová 96 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE :06:17
17 Lucie BrablecováLucie Brablecová 96 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK :06:18
18 Kristýna ŠtěchovskáKristýna Štěchovská 96 AK MOSTAK MOST :06:19
19 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK :06:19
20 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK :06:19
21 Veronika HanušováVeronika Hanušová 97 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ :06:20
22 Denisa ČerenkováDenisa Čerenková 96 TJ MARATONSTAV ÚPICETJ MARATONSTAV ÚPICE :06:26
23 Nikola DesenskáNikola Desenská 97 SKP UNION CHEBSKP UNION CHEB :06:28
24 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN :06:29
25 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN :06:40
26 Simona HoškováSimona Hošková 96 AC DOMAŽLICEAC DOMAŽLICE :06:43
27 Vendula VačkářováVendula Vačkářová 97 ATLETIKA KATOVICE O.S.ATLETIKA KATOVICE O.S. :06:44
28 Nela VítováNela Vítová 97 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE :06:45
29 Veronika LebedováVeronika Lebedová 96 ŠAK PŘI ZŠ PŘEŠTICEŠAK PŘI ZŠ PŘEŠTICE :06:46
30 Denisa HoudkováDenisa Houdková 98 ATLETIKA KATOVICE O.S.ATLETIKA KATOVICE O.S. :07:23
Lenka MakulováLenka Makulová 96 ŠAK PŘI ZŠ PŘEŠTICEŠAK PŘI ZŠ PŘEŠTICE DNP
Celkem 31 závodníků

2000 m - Ml. žáci

(so, 21.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK :07:16
2 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HODONÍNAK HODONÍN :07:16
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO :07:29
4 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. :07:32
5 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 97 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN :07:33
6 Martin SchneiderMartin Schneider 96 TJ OLYMPIA BRUNTÁLTJ OLYMPIA BRUNTÁL :07:36
7 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HODONÍNAK HODONÍN :07:42
8 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DOMAŽLICEAC DOMAŽLICE :07:48
9 Ivan BušaIvan Buša 96 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO :07:51
10 Petr HolecPetr Holec 96 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ :07:51
11 Vojtěch SkalaVojtěch Skala 96 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN :07:54
12 Zdeněk PolívkaZdeněk Polívka 96 ŠAK PŘI ZŠ PŘEŠTICEŠAK PŘI ZŠ PŘEŠTICE :07:54
13 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 SPRINT KLUB ČÁSLAVSPRINT KLUB ČÁSLAV :08:02
14 Václav KarabecVáclav Karabec 97 SKP UNION CHEBSKP UNION CHEB :08:05
15 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK :08:09
16 Jiří SahajJiří Sahaj 96 TRIATLET KARLOVY VARYTRIATLET KARLOVY VARY :08:14
17 Jiří IngeduldJiří Ingeduld 97 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE :08:20
18 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET KARLOVY VARYTRIATLET KARLOVY VARY :08:21
19 Petr BenešPetr Beneš 97 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO :08:30
20 Josef NývltJosef Nývlt 96 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE :08:44
21 David HnízdilDavid Hnízdil 96 AK MOSTAK MOST :09:11
Jan GruszkaJan Gruszka 96 ŠAK PŘI ZŠ PŘEŠTICEŠAK PŘI ZŠ PŘEŠTICE DNF
Jan JeřábekJan Jeřábek 97 ŠAK ŽIDLOCHOVICEŠAK ŽIDLOCHOVICE DNP
Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA POLIČKAATLETIKA POLIČKA DNP
Vojtěch MertaVojtěch Merta 96 AK MOSTAK MOST DNP
Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota 97 SK SPARTAK PRAHA 4SK SPARTAK PRAHA 4 DNP
Celkem 26 závodníků

2000 m - Žákyně

(so, 21.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ :07:31
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TURNOVAC SYNER TURNOV :07:34
3 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 94 SPRINT KLUB ČÁSLAVSPRINT KLUB ČÁSLAV :07:37
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA POLIČKAATLETIKA POLIČKA :07:40
5 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 TJ NERATOVICETJ NERATOVICE :07:47
6 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE :07:49
7 Anna ŠambergerováAnna Šambergerová 95 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA :07:49
8 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 94 ŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHAŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHA :07:54
9 Marie SkočovskáMarie Skočovská 95 AC ČESKÁ LÍPAAC ČESKÁ LÍPA :07:58
10 Lada RakováLada Raková 94 AK OLOMOUCAK OLOMOUC :07:58
11 Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová 94 SKP ČESKÉ BUDĚJOVICESKP ČESKÉ BUDĚJOVICE :08:03
12 Linda KubováLinda Kubová 95 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. :08:10
13 Aneta NovákováAneta Nováková 95 ŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHAŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHA :08:13
14 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PLZEŇAK ŠKODA PLZEŇ :08:14
15 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BRODTJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD :08:15
16 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ :08:19
17 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE :08:22
18 Martina BozděchováMartina Bozděchová 94 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE :08:27
19 Michaela BilčíkováMichaela Bilčíková 95 AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNOAC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO :08:27
20 Karolína OlivováKarolína Olivová 94 AK OLOMOUCAK OLOMOUC :08:28
21 Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská 95 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO :08:32
22 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 95 AC DOMAŽLICEAC DOMAŽLICE :08:37
23 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 94 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK :08:40
24 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 94 AK ŠKODA PLZEŇAK ŠKODA PLZEŇ :08:59
25 Eva DědkováEva Dědková 94 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. :09:04
26 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO :09:14
27 Michaela DruneckáMichaela Drunecká 95 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO :09:23
Hedvika TesařováHedvika Tesařová 94 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ DNF
Lucie FicenecováLucie Ficenecová 94 TRIATLET KARLOVY VARYTRIATLET KARLOVY VARY DNP
Šárka JiráskováŠárka Jirásková 95 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ DNP
Kateřina KošákováKateřina Košáková 94 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. DNP
Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ DNP
Celkem 32 závodníků

3000 m - Žáci

(so, 21.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ OLYMPIA BRUNTÁLTJ OLYMPIA BRUNTÁL 00:10:02
2 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:10:16
3 Bedřich MlčochBedřich Mlčoch 94 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. 00:10:21
4 David VondraDavid Vondra 94 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 00:10:38
5 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. 00:10:41
6 Ladislav ŠútoraLadislav Šútora 94 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:10:44
7 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HODONÍNAK HODONÍN 00:10:46
8 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:10:46
9 Jacob KordutchJacob Kordutch 94 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICESK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 00:10:48
10 Marek StrejcMarek Strejc 94 AK MOSTAK MOST 00:10:49
11 Filip VinklárekFilip Vinklárek 94 AK HODONÍNAK HODONÍN 00:10:50
12 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:10:50
13 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OLOMOUCAK OLOMOUC 00:10:59
14 Jiří DobrovolnýJiří Dobrovolný 95 ŠAK ŽIDLOCHOVICEŠAK ŽIDLOCHOVICE 00:11:03
15 Jakub HánaJakub Hána 94 AC FALCON ROKYCANYAC FALCON ROKYCANY 00:11:06
16 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MOSTAK MOST 00:11:10
17 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP UNION CHEBSKP UNION CHEB 00:11:12
18 Castro Daniel DeCastro Daniel De 94 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:11:13
19 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:11:15
20 Tomáš NěmečekTomáš Němeček 95 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN 00:11:21
21 Jakub FicenecJakub Ficenec 95 TRIATLET KARLOVY VARYTRIATLET KARLOVY VARY 00:11:23
22 Miloslav GengelMiloslav Gengel 94 TJ BANÍK STŘÍBROTJ BANÍK STŘÍBRO 00:11:23
23 Jan PavelJan Pavel 95 TJ LOKOMOTIVA TRUTNOVTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 00:11:23
24 Milan BláhaMilan Bláha 95 ABK LIBERECABK LIBEREC 00:11:30
25 Jiří HnykJiří Hnyk 94 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:11:31
26 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:11:34
27 Radek MikeskaRadek Mikeska 94 AK MOSTAK MOST 00:11:48
28 Radim ZapletalRadim Zapletal 94 AK OLOMOUCAK OLOMOUC 00:11:52
29 Štěpán NykodymŠtěpán Nykodym 95 TRIATLET KARLOVY VARYTRIATLET KARLOVY VARY 00:11:52
30 David StrnkaDavid Strnka 95 AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNOAC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 00:11:59
31 Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 94 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:12:06
32 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:12:23
David ČernýDavid Černý 95 TRIATLET KARLOVY VARYTRIATLET KARLOVY VARY DNF
Marek FerenciMarek Ferenci 94 ŠAK ŽIDLOCHOVICEŠAK ŽIDLOCHOVICE DNP
Gustav HadGustav Had 94 SKP ČESKÉ BUDĚJOVICESKP ČESKÉ BUDĚJOVICE DNP
Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ DNP
Celkem 36 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 21.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:11:03
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PLZEŇAK ŠKODA PLZEŇ 00:11:05
3 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:11:23
4 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BRODTJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 00:11:31
5 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:11:31
6 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:11:53
7 Monika ValečkováMonika Valečková 93 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:11:56
8 Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 ATLETIKA PORUBA O.S.ATLETIKA PORUBA O.S. 00:12:04
9 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:12:09
10 Kateřina FesslováKateřina Fesslová 92 AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNOAC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 00:12:16
11 Jana NovákováJana Nováková 93 AC ČESKÁ LÍPAAC ČESKÁ LÍPA 00:12:24
12 Jana LenčováJana Lenčová 92 ŠAK SG JABLONEC N/N.ŠAK SG JABLONEC N/N. 00:12:28
13 Johanka ŠimkováJohanka Šimková 93 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:12:45
14 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:12:55
15 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:13:00
16 Eliška BrožováEliška Brožová 92 AK SOKOLOVAK SOKOLOV 00:13:07
17 Kateřina DucháčkováKateřina Ducháčková 93 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:13:15
18 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ BANÍK STŘÍBROTJ BANÍK STŘÍBRO 00:13:24
19 Denisa PribičinováDenisa Pribičinová 93 AC START KARLOVY VARYAC START KARLOVY VARY 00:13:30
20 Martina OlejníčkováMartina Olejníčková 93 AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNOAC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 00:13:32
21 Kateřina ZachariášováKateřina Zachariášová 93 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BRODTJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 00:13:43
22 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV 00:13:50
23 Eva ChladováEva Chladová 93 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:13:52
Karolína SpalováKarolína Spalová 93 AK ŠKODA PLZEŇAK ŠKODA PLZEŇ DNF
Michala KoškováMichala Košková 93 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. DNP
Lucie SlovákováLucie Slováková 93 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK DNP
Celkem 26 závodníků

4000 m - Muži

(so, 21.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr MikulenkaPetr Mikulenka 82 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:12:19
2 Petr DoubravskýPetr Doubravský 84 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:12:22
3 Jiří MilerJiří Miler 75 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. 00:12:29
4 Tomáš BlahaTomáš Blaha 76 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:12:36
5 Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka 82 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:12:38
6 Michal ŠnebergerMichal Šneberger 78 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:12:40
7 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek 87 AC SYNER TURNOVAC SYNER TURNOV 00:12:43
8 Tomáš VeberTomáš Veber 74 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:12:43
9 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SOKOLOVAK SOKOLOV 00:13:00
10 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ SOKOL STODŮLKY PRAHATJ SOKOL STODŮLKY PRAHA 00:13:02
11 Martin VaněkMartin Vaněk 84 TJ SOKOL STODŮLKY PRAHATJ SOKOL STODŮLKY PRAHA 00:13:03
12 Jaroslav LučJaroslav Luč 87 AK BÍLINAAK BÍLINA 00:13:04
13 Pavel DymákPavel Dymák 87 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:13:07
14 Jan ValášekJan Valášek 88 SK SPARTAK PRAHA 4SK SPARTAK PRAHA 4 00:13:08
15 Přemysl JežekPřemysl Ježek 82 AC SLOVAN LIBEREC, O.S.AC SLOVAN LIBEREC, O.S. 00:13:11
16 Tomáš KláštereckýTomáš Klášterecký 81 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ 00:13:12
17 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ SVITAVYTJ SVITAVY 00:13:13
18 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 USK PRAHAUSK PRAHA 00:13:39
19 Matěj PickaMatěj Picka 89 AK ŠKODA PLZEŇAK ŠKODA PLZEŇ 00:13:56
20 Tomáš GornerTomáš Gorner 81 TJ KLATOVYTJ KLATOVY 00:14:05
21 Lukáš PlachýLukáš Plachý 85 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 00:14:09
22 Jan VotavaJan Votava 89 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:14:19
23 Josef KozinaJosef Kozina 82 AC DOMAŽLICEAC DOMAŽLICE 00:14:33
24 Miroslav BendaMiroslav Benda 62 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:14:33
Petr HubáčekPetr Hubáček 78 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ DNP
Jakub LosenickýJakub Losenický 86 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE DNP
Martin MužíkMartin Mužík 86 SK SPARTAK PRAHA 4SK SPARTAK PRAHA 4 DNP
Petr UrbánekPetr Urbánek 81 AC SLOVAN LIBEREC, O.S.AC SLOVAN LIBEREC, O.S. DNP
Celkem 28 závodníků

4000 m - Dorostenci

(so, 21.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ BANÍK STŘÍBROTJ BANÍK STŘÍBRO 00:12:53
2 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO SLAVIA HAVÍŘOVAO SLAVIA HAVÍŘOV 00:12:58
3 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:13:06
4 Lukáš MašínLukáš Mašín 93 AC PARDUBICEAC PARDUBICE 00:13:24
5 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:13:25
6 Jan TitěraJan Titěra 92 ŠAK SG JABLONEC N/N.ŠAK SG JABLONEC N/N. 00:13:35
7 Filip ValaFilip Vala 92 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BRODTJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 00:13:40
8 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 00:13:40
9 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ OLYMPIA BRUNTÁLTJ OLYMPIA BRUNTÁL 00:13:46
10 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 ATLETIKA PORUBA O.S.ATLETIKA PORUBA O.S. 00:13:47
11 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 SK SPARTAK PRAHA 4SK SPARTAK PRAHA 4 00:13:51
12 Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ SOKOL VELKÉ MEZIŘÍČÍTJ SOKOL VELKÉ MEZIŘÍČÍ 00:14:11
13 Martin VojákMartin Voják 93 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:14:11
14 Lukáš DostálLukáš Dostál 93 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:14:15
15 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:14:20
16 Filip HadačFilip Hadač 93 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:14:22
17 Vojtěch RossmanithVojtěch Rossmanith 93 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:14:26
18 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 SPRINT KLUB ČÁSLAVSPRINT KLUB ČÁSLAV 00:14:27
19 Aleš FilingrAleš Filingr 92 BĚŽECKÝ KLUB F-C KADAŇBĚŽECKÝ KLUB F-C KADAŇ 00:14:32
20 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 SK SPARTAK PRAHA 4SK SPARTAK PRAHA 4 00:14:44
21 Tomáš PíšaTomáš Píša 93 TRIATLET KARLOVY VARYTRIATLET KARLOVY VARY 00:14:49
22 Daniel BezecnýDaniel Bezecný 92 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:14:51
23 Tomáš SlámaTomáš Sláma 93 SK SPORTING PŘÍBRAMSK SPORTING PŘÍBRAM 00:14:51
24 Roman PapíkRoman Papík 92 AC ČESKÁ LÍPAAC ČESKÁ LÍPA 00:14:55
25 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:14:57
26 Radek VymetalRadek Vymetal 93 AK MOSTAK MOST 00:14:58
27 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 93 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 00:15:06
28 Marek SchusterMarek Schuster 93 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:15:12
29 Matěj VrbaMatěj Vrba 93 TRIATLET KARLOVY VARYTRIATLET KARLOVY VARY 00:15:14
30 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MOSTAK MOST 00:15:15
31 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP UNION CHEBSKP UNION CHEB 00:15:19
32 Jakub ČernýJakub Černý 93 AC DOMAŽLICEAC DOMAŽLICE 00:15:24
33 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 93 SK SPARTAK PRAHA 4SK SPARTAK PRAHA 4 00:15:37
34 Adam PanáčekAdam Panáček 93 AC KOVOŠROT PRAHAAC KOVOŠROT PRAHA 00:15:39
35 Jakub VeselýJakub Veselý 93 SKP UNION CHEBSKP UNION CHEB 00:15:48
36 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:15:53
37 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNOAC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 00:15:57
38 Ondřej TichýOndřej Tichý 93 ABK LIBERECABK LIBEREC 00:16:22
39 Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 SPRINT KLUB ČÁSLAVSPRINT KLUB ČÁSLAV 00:17:22
40 Daniel VonešDaniel Voneš 93 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:23:07
41 Marek KrejzlíkMarek Krejzlík 93 AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNOAC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 00:23:08
Petr SkyvaPetr Skyva 93 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK DNF
Martin ChladaMartin Chlada 93 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE DNP
Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE DNP
Martin ZimmermannMartin Zimmermann 93 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE DNP
Celkem 45 závodníků

4000 m - Juniorky

(so, 21.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina BařinováMartina Bařinová 90 SK PŘEROVSK PŘEROV 00:14:08
2 Kateřina BerouškováKateřina Beroušková 91 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:14:29
3 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO 00:15:09
4 Karolína HolušováKarolína Holušová 90 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:15:26
5 Žaneta KempnáŽaneta Kempná 91 AK HODONÍNAK HODONÍN 00:15:38
6 Kateřina MiznerováKateřina Miznerová 91 SK SPARTAK PRAHA 4SK SPARTAK PRAHA 4 00:15:53
7 Karolína JahelkováKarolína Jahelková 91 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:16:02
8 Adéla JakobováAdéla Jakobová 90 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:16:07
9 Zuzana KrchováZuzana Krchová 90 USK PRAHAUSK PRAHA 00:16:40
10 Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 TJ OLYMPIA BRUNTÁLTJ OLYMPIA BRUNTÁL 00:16:44
11 Adéla IndrákováAdéla Indráková 91 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:16:52
12 Lenka MechlováLenka Mechlová 90 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:17:01
13 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:17:09
14 Erika MusilováErika Musilová 91 AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNOAC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 00:17:35
15 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ 00:17:52
16 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 USK PRAHAUSK PRAHA 00:18:00
17 Miroslava BendováMiroslava Bendová 91 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:18:11
Tereza DoškářováTereza Doškářová 91 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ DNP
Anna KoubováAnna Koubová 90 USK PRAHAUSK PRAHA DNP
Lenka VaňkováLenka Vaňková 91 TJ VODNÍ STAVBY TÁBORTJ VODNÍ STAVBY TÁBOR DNP
Celkem 20 závodníků

6000 m - Junioři

(so, 21.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŽivecJakub Živec 90 TJ LOVOCHEMIE LOVOSICETJ LOVOCHEMIE LOVOSICE 00:19:05
2 Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:19:33
3 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 00:19:38
4 David KučeraDavid Kučera 91 ABK LIBERECABK LIBEREC 00:19:51
5 Vojtěch KalinaVojtěch Kalina 90 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:19:56
6 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:20:13
7 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:20:19
8 Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV 00:20:24
9 Jakub KamenickýJakub Kamenický 91 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:20:39
10 Milan DudekMilan Dudek 91 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 00:20:48
11 Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:20:48
12 Pavel KovaříkPavel Kovařík 91 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:20:58
13 Jiří PetrákJiří Petrák 91 AC KOVOŠROT PRAHAAC KOVOŠROT PRAHA 00:21:04
14 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:21:11
15 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 AC KOVOŠROT PRAHAAC KOVOŠROT PRAHA 00:21:13
16 Martin EdlmanMartin Edlman 90 AC KOVOŠROT PRAHAAC KOVOŠROT PRAHA 00:21:34
17 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV 00:21:36
18 Michal ProcházkaMichal Procházka 91 TJ KLATOVYTJ KLATOVY 00:21:36
19 Jan ZemaníkJan Zemaník 90 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:21:42
20 Pavel KubátPavel Kubát 91 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:21:47
21 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 91 AC PARDUBICEAC PARDUBICE 00:21:53
22 Jakub HnatiakJakub Hnatiak 91 ATLETIKA JIHLAVAATLETIKA JIHLAVA 00:21:56
23 Jan KopeckýJan Kopecký 90 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:22:00
24 Jiří PytlíkJiří Pytlík 91 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:22:11
25 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:22:16
26 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ 00:22:40
27 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 90 AK ŠKODA PLZEŇAK ŠKODA PLZEŇ 00:22:47
28 Jan ŠrajerJan Šrajer 91 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:22:52
29 Jakub PacnerJakub Pacner 91 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:23:26
30 Jan PeřinkaJan Peřinka 91 TJ SOKOL OPAVATJ SOKOL OPAVA 00:24:34
Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ VODNÍ STAVBY TÁBORTJ VODNÍ STAVBY TÁBOR DNP
Tomáš KloučekTomáš Klouček 90 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ DNP
Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ DNP
Daniel WolfDaniel Wolf 91 AC SYNER TURNOVAC SYNER TURNOV DNP
Celkem 34 závodníků

6000 m - Ženy

(so, 21.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:21:23
2 Lenka VšetečkováLenka Všetečková 84 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:21:48
3 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 AC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, O.S. AC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, O.S. 00:21:57
4 Eva TománkováEva Tománková 84 USK PRAHAUSK PRAHA 00:22:07
5 Helena PoborskáHelena Poborská 78 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:22:25
6 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SKP ČESKÉ BUDĚJOVICESKP ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:22:29
7 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:22:40
8 Petra FouskováPetra Fousková 81 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV 00:22:55
9 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SOKOLOVAK SOKOLOV 00:23:33
10 Michala KočkovskáMichala Kočkovská 86 TJ VTŽ CHOMUTOVTJ VTŽ CHOMUTOV 00:24:25
11 Vendula PeteříkováVendula Peteříková 89 VSK FTVS PRAHAVSK FTVS PRAHA 00:24:27
12 Veronika FaktorováVeronika Faktorová 84 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:24:28
13 Anna KrátkáAnna Krátká 69 TJ SVITAVYTJ SVITAVY 00:24:35
14 Renata BrodováRenata Brodová 84 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:25:12
15 Ivana ProkešováIvana Prokešová 88 TJ OLYMPIA BRUNTÁLTJ OLYMPIA BRUNTÁL 00:25:22
16 Petra LepičováPetra Lepičová 82 TJ SLAVOJ PACOVTJ SLAVOJ PACOV 00:25:29
17 Kateřina BobotováKateřina Bobotová 83 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:25:32
18 Vendula FronkováVendula Fronková 84 AC DOMAŽLICEAC DOMAŽLICE 00:25:42
19 Aneta KorjenkováAneta Korjenková 87 AK ŠKODA PLZEŇAK ŠKODA PLZEŇ 00:26:18
20 Iva PechováIva Pechová 86 SK SPARTAK PRAHA 4SK SPARTAK PRAHA 4 00:26:42
Kateřina HubkováKateřina Hubková 84 AC PARDUBICEAC PARDUBICE DNP
Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV DNP
Lada MandlíkováLada Mandlíková 84 AK ŠKODA PLZEŇAK ŠKODA PLZEŇ DNP
Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 84 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV DNP
Lenka PtáčkováLenka Ptáčková 85 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN DNP
Celkem 25 závodníků

6000 m - Ženy 20-22 let

(so, 21.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:21:23
2 Vendula PeteříkováVendula Peteříková 89 VSK FTVS PRAHAVSK FTVS PRAHA 00:24:27
3 Ivana ProkešováIvana Prokešová 88 TJ OLYMPIA BRUNTÁLTJ OLYMPIA BRUNTÁL 00:25:22
4 Aneta KorjenkováAneta Korjenková 87 AK ŠKODA PLZEŇAK ŠKODA PLZEŇ 00:26:18
Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV DNP
Celkem 5 závodníků

10000 m - Muži

(so, 21.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ryan VailRyan Vail 86 USAUSA 00:30:30
2 Milan KocourekMilan Kocourek 87 ATHLETIC RUNNERS CLUB BRNOATHLETIC RUNNERS CLUB BRNO 00:30:49
3 Róbert ŠtefkoRóbert Štefko 68 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:30:54
4 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:31:06
5 Martin FreiMartin Frei 86 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:31:33
6 Daniel FeklDaniel Fekl 78 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:31:39
7 Jan HavlíčekJan Havlíček 79 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:31:44
8 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:32:10
9 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:32:21
10 Martin KotoučMartin Kotouč 85 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:32:27
11 Pavel BrýdlPavel Brýdl 80 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:32:30
12 Jiří VojákJiří Voják 88 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:32:43
13 Michal HoráčekMichal Horáček 75 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ 00:33:14
14 Michal MálekMichal Málek 84 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV 00:33:22
15 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC SLOVAN LIBEREC, O.S.AC SLOVAN LIBEREC, O.S. 00:33:23
16 Jan BláhaJan Bláha 71 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:33:39
17 Josef KrygarJosef Krygar 89 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:34:08
18 Jan PolášekJan Polášek 80 AO SLAVIA HAVÍŘOVAO SLAVIA HAVÍŘOV 00:34:17
19 Libor PytlíkLibor Pytlík 85 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:34:29
20 Ondřej MalýOndřej Malý 89 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:34:34
21 Miroslav HolubMiroslav Holub 66 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:34:41
22 Martin BerkaMartin Berka 87 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:34:44
23 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 61 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 00:34:52
24 Aleš StránskýAleš Stránský 60 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ 00:35:07
25 Martin OlšanMartin Olšan 87 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:35:22
26 Radek HüblRadek Hübl 88 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 00:35:45
27 Jan JežekJan Ježek 85 AC KOVOŠROT PRAHAAC KOVOŠROT PRAHA 00:37:05
28 Josef DolečekJosef Doleček 79 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 00:38:06
29 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 82 ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ 00:40:12
30 Peter MikulenkaPeter Mikulenka 82 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK DNF
Daniel HájekDaniel Hájek 88 SKP ČESKÉ BUDĚJOVICESKP ČESKÉ BUDĚJOVICE DNP
David Harris KawaDavid Harris Kawa 83 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA DNP
Martin VacekMartin Vacek 69 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ DNP
Celkem 33 závodníků

10000 m - Muži 20-22 let

(so, 21.3.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan KocourekMilan Kocourek 87 ATHLETIC RUNNERS CLUB BRNOATHLETIC RUNNERS CLUB BRNO 00:30:49
2 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:32:21
3 Jiří VojákJiří Voják 88 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:32:43
4 Josef KrygarJosef Krygar 89 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:34:08
5 Ondřej MalýOndřej Malý 89 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:34:34
6 Martin BerkaMartin Berka 87 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:34:44
7 Martin OlšanMartin Olšan 87 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:35:22
8 Radek HüblRadek Hübl 88 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 00:35:45
Daniel HájekDaniel Hájek 88 SKP ČESKÉ BUDĚJOVICESKP ČESKÉ BUDĚJOVICE DNP
Celkem 9 závodníků