výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava (20. - 21. 6. 2009)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 10.77
2 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.85
3 Jiří VognarJiří Vognar 90 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 10.94
4 Vít VrbkaVít Vrbka 91 AK OlomoucAK Olomouc 11.15
5 Jiří HabichJiří Habich 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.35
6 Lukáš HrnčířLukáš Hrnčíř 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZichVáclav Zich 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.83
2 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 10.99
3 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 11.02
4 Petr KorábečnýPetr Korábečný 91 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.44
5 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.48
6 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 AC PardubiceAC Pardubice 11.55
7 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.87
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.15
3 Jan MašteraJan Maštera 91 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.27
4 Michal JahnMichal Jahn 90 AC DomažliceAC Domažlice 11.35
5 David KrálíkDavid Králík 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.53
Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 10.53
2 Václav ZichVáclav Zich 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.67
3 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.69
4 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.79
5 Jiří VognarJiří Vognar 90 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 10.89
6 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.09
7 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.15
Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 92 AK ZlínAK Zlín 11.12
2 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.30
3 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 11.45
4 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.59
5 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 11.62
6 Karel HromekKarel Hromek 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.64
7 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.72
8 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AC ProstějovAC Prostějov 11.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.13
2 Tomáš KalasTomáš Kalas 93 AK OlomoucAK Olomouc 11.14
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.25
4 Marek MajerMarek Majer 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.40
5 Vít BílekVít Bílek 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.44
6 Ondřej TemcsákOndřej Temcsák 93 AC DomažliceAC Domažlice 11.51
7 Christian HainChristian Hain 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.75
8 Marek SvobodaMarek Svoboda 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.82
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2009) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.36
2 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha 11.46
3 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 11.47
4 Jaroslav HrobárJaroslav Hrobár 93 TJ ZnojmoTJ Znojmo 11.52
5 Jiří KnížekJiří Knížek 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.63
6 Martin RybářMartin Rybář 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.69
7 David BenešDavid Beneš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.73
8 Petr ČmudaPetr Čmuda 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.84
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 92 AK ZlínAK Zlín 10.86
2 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.98
3 Tomáš KalasTomáš Kalas 93 AK OlomoucAK Olomouc 11.09
4 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.09
5 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.15
6 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha 11.20
7 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.19
Marek MajerMarek Majer 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.40
2 Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková 91 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 12.57
3 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.60
4 Lucie ŠrámkováLucie Šrámková 90 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.09
5 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.14
6 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.39
2 Tereza MarešováTereza Marešová 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.57
3 Jana BystroňováJana Bystroňová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.85
4 Anna MüllerováAnna Müllerová 91 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.19
5 Dominika DvořákováDominika Dvořáková 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.27
6 Kristýna BubíkováKristýna Bubíková 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 13.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2009) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 12.23
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.35
3 Marcela VondřejcováMarcela Vondřejcová 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.70
4 Pavla KuncováPavla Kuncová 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.91
5 Eliška EgnerováEliška Egnerová 90 TJ ZnojmoTJ Znojmo 13.34
6 Markéta BarešováMarkéta Barešová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.45
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 12.01
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.02
3 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.23
4 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.27
5 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.40
6 Tereza MarešováTereza Marešová 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.45
7 Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková 91 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 12.49
8 Marcela VondřejcováMarcela Vondřejcová 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.53
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.55
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.66
3 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.94
4 Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.02
5 Radka TaichmanováRadka Taichmanová 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.10
6 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.11
7 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 13.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.54
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK OlomoucAK Olomouc 12.57
3 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 12.72
4 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.86
5 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 12.90
6 Alexandra HánováAlexandra Hánová 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.97
7 Adéla ČernáAdéla Černá 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.62
2 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.63
3 Jana ŠpačkováJana Špačková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.64
4 Lucie BerešováLucie Berešová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.81
5 Martina RoutkováMartina Routková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.09
6 Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.23
7 Alexia ŠtenglováAlexia Štenglová 92 SKP Union ChebSKP Union Cheb 13.25
8 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.53
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.31
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.36
3 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.57
4 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.58
5 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.59
6 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 AK OlomoucAK Olomouc 12.61
7 Jana ŠpačkováJana Špačková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.61
8 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 12.85
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.6.2009) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.46
2 Jiří VognarJiří Vognar 90 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 22.66
3 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.99
4 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.65
Jiří HabichJiří Habich 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
David KrálíkDavid Králík 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.6.2009) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 22.06
2 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 22.28
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.31
4 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.67
5 Karel ŘehořKarel Řehoř 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.68
6 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.84
7 Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal 90 AK HodonínAK Hodonín 23.71
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.6.2009) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 22.06
2 Václav ZichVáclav Zich 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 22.16
3 Vít VrbkaVít Vrbka 91 AK OlomoucAK Olomouc 22.49
4 Jan MašteraJan Maštera 91 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.50
5 Petr KorábečnýPetr Korábečný 91 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 23.37
6 Lukáš HrnčířLukáš Hrnčíř 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.58
7 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.51
Celkem 7 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 21.09
2 Václav ZichVáclav Zich 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov 21.46
3 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.48
4 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 21.74
5 Radek ŠímaRadek Šíma 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 22.18
6 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.31
7 Vít VrbkaVít Vrbka 91 AK OlomoucAK Olomouc 22.34
8 Jiří VognarJiří Vognar 90 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 22.44
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.6.2009) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 92 AK ZlínAK Zlín 22.62
2 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 22.82
3 Jaroslav HrobárJaroslav Hrobár 93 TJ ZnojmoTJ Znojmo 22.98
4 Jiří KnížekJiří Knížek 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.12
5 Martin RybářMartin Rybář 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.01
6 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AC ProstějovAC Prostějov 24.12
Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.6.2009) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha 22.43
2 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.46
3 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 22.96
4 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.07
5 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.15
6 Ondřej TemcsákOndřej Temcsák 93 AC DomažliceAC Domažlice 23.16
7 David BenešDavid Beneš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.6.2009) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.72
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.84
3 Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.09
4 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.21
5 Vít BílekVít Bílek 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.27
6 Michal TesařMichal Tesař 93 AC DomažliceAC Domažlice 24.04
Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 92 AK ZlínAK Zlín 22.13
2 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.41
3 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha 22.48
4 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 22.77
5 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.77
6 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.85
7 Jaroslav HrobárJaroslav Hrobár 93 TJ ZnojmoTJ Znojmo 23.15
8 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 26.68
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.6.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 25.13
2 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.34
3 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 25.66
4 Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková 91 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 25.72
5 Anna MüllerováAnna Müllerová 91 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 26.74
6 Dominika DvořákováDominika Dvořáková 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.49
Lucie ŠrámkováLucie Šrámková 90 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.6.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 25.25
2 Tereza MarešováTereza Marešová 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.65
3 Pavla KuncováPavla Kuncová 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.26
4 Tereza MinářůTereza Minářů 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.43
5 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.82
6 Eliška EgnerováEliška Egnerová 90 TJ ZnojmoTJ Znojmo 27.12
7 Kristýna BubíkováKristýna Bubíková 91 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 27.38
Celkem 7 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.50
2 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 24.75
3 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.11
4 Tereza MarešováTereza Marešová 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.27
5 Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková 91 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 25.60
6 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 25.68
7 Tereza MinářůTereza Minářů 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.62
8 Pavla KuncováPavla Kuncová 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.09
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.6.2009) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva JeníkováEva Jeníková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.88
2 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.16
3 Radka TaichmanováRadka Taichmanová 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.51
4 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 26.67
5 Alexia ŠtenglováAlexia Štenglová 92 SKP Union ChebSKP Union Cheb 26.78
6 Simona HavlováSimona Havlová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.22
Jana ŠpačkováJana Špačková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.6.2009) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.49
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 25.70
3 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.11
4 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.27
5 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.53
6 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.98
7 Veronika MoškořováVeronika Moškořová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.21
Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.6.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK ZlínAK Zlín 25.84
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 25.91
3 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.55
4 Klára LošťákováKlára Lošťáková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.62
5 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.89
6 Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 27.14
7 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 49.07
Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.32
2 Eva JeníkováEva Jeníková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.53
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 25.72
4 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 25.72
5 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK ZlínAK Zlín 25.93
6 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.05
7 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.14
8 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.33
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.73
2 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 50.02
3 Pavel HýsekPavel Hýsek 90 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 50.95
4 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 52.07
5 Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal 90 AK HodonínAK Hodonín 52.60
Jiří KovářJiří Kovář 91 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Marek SmičkaMarek Smička 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan AlaxinJan Alaxin 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 50.29
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.14
3 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.18
4 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.42
5 Jan JurásekJan Jurásek 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 53.05
6 Michal FiedlerMichal Fiedler 90 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.33
Aleš VoborníkAleš Voborník 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 50.21
2 Adam SobotníkAdam Sobotník 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.22
3 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 50.30
4 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.82
5 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 52.64
6 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.14
7 Matěj BurešMatěj Bureš 90 AK HodonínAK Hodonín 55.53
Celkem 7 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 48.48
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.74
3 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 49.22
4 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 49.85
5 Jan AlaxinJan Alaxin 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 50.17
6 Adam SobotníkAdam Sobotník 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.76
7 Pavel HýsekPavel Hýsek 90 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 51.19
8 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 55.21
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.47
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 51.40
3 Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.34
4 Marek ŘezníčekMarek Řezníček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 53.28
5 Miroslav GüntherMiroslav Günther 92 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 53.71
6 Filip SpuraFilip Spura 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.87
7 Vladislav StrmiskaVladislav Strmiska 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54.21
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 49.66
2 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.78
3 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.02
4 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 52.25
5 Pavel ŠtěpánPavel Štěpán 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.52
6 Marek KrejzlíkMarek Krejzlík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 58.71
Ondřej BílekOndřej Bílek 93 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ŽižkaDominik Žižka 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.31
2 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 52.01
3 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 52.42
4 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.93
5 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 53.28
6 Miroslav AltmanMiroslav Altman 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.27
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 48.36
2 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.49
3 Dominik ŽižkaDominik Žižka 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.03
4 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 50.83
5 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 51.12
6 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.04
7 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.08
8 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 52.15
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 57.91
2 Klára BeckováKlára Becková 91 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 58.37
3 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.03
4 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.33
5 Tereza FialováTereza Fialová 90 AK ZlínAK Zlín 61.40
6 Lenka KřenkováLenka Křenková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 63.03
7 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 63.65
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DočkalováAnna Dočkalová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.53
2 Martina PechočiakováMartina Pechočiaková 91 SKP Union ChebSKP Union Cheb 60.41
3 Markéta KlimešováMarkéta Klimešová 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.78
4 Martina KlesnilováMartina Klesnilová 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.40
5 Tereza GažúrováTereza Gažúrová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 62.29
6 Anna ZemánkováAnna Zemánková 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 64.41
7 Karolína RučováKarolína Ručová 91 AC PardubiceAC Pardubice 65.07
Michaela PodneckáMichaela Podnecká 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DočkalováAnna Dočkalová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.99
2 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 57.09
3 Klára BeckováKlára Becková 91 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 57.86
4 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.91
5 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.50
6 Martina PechočiakováMartina Pechočiaková 91 SKP Union ChebSKP Union Cheb 59.77
7 Markéta KlimešováMarkéta Klimešová 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61.74
8 Martina KlesnilováMartina Klesnilová 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.78
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 59.46
2 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 59.62
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 60.07
4 Markéta RajsiglováMarkéta Rajsiglová 93 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 61.32
5 Martina VoženílkováMartina Voženílková 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 61.95
6 Dominika FedákováDominika Fedáková 93 AK HodonínAK Hodonín 62.59
7 Valerie ŠindelářováValerie Šindelářová 92 AC PardubiceAC Pardubice 62.96
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.98
2 Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 JAC BrnoJAC Brno 59.55
3 Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 59.79
4 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 92 AC PardubiceAC Pardubice 61.23
5 Lucie SlovákováLucie Slováková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 62.46
6 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 63.07
7 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 64.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 59.32
2 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 59.69
3 Andrea ZapalováAndrea Zapalová 92 AK HodonínAK Hodonín 59.89
4 Ludmila VlčkováLudmila Vlčková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 60.70
5 Adéla QuittkováAdéla Quittková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 63.65
Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.10
2 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 58.31
3 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 58.32
4 Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 58.46
5 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.47
6 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 58.52
7 Andrea ZapalováAndrea Zapalová 92 AK HodonínAK Hodonín 60.16
Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 JAC BrnoJAC Brno DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:57.32
2 Vojtěch JurásekVojtěch Jurásek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:57.85
3 Tomáš JohannaTomáš Johanna 91 AK BílinaAK Bílina 1:58.29
4 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 1:58.55
5 Jan OstrejšJan Ostrejš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:58.56
6 Libor ŠicLibor Šic 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:59.34
7 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:03.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:54.88
2 Jan KubistaJan Kubista 90 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1:55.19
3 Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav 1:55.70
4 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:56.49
5 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 1:58.58
6 Jan HorákJan Horák 90 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:58.77
7 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:07.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal DvořákMichal Dvořák 90 USK PrahaUSK Praha 1:57.80
2 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:58.10
3 Jan ChráskaJan Chráska 90 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1:58.36
4 Jakub PacnerJakub Pacner 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:59.89
5 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 ASK DěčínASK Děčín 2:01.07
6 Pavel KovaříkPavel Kovařík 91 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:07.00
Martin KoutnýMartin Koutný 90 Atletika PoličkaAtletika Polička DNP
Patrik UherPatrik Uher 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KubistaJan Kubista 90 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1:53.75
2 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:54.38
3 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:54.45
4 Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:54.57
5 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:55.71
6 Michal DvořákMichal Dvořák 90 USK PrahaUSK Praha 1:56.11
7 Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav 1:57.10
8 Vojtěch JurásekVojtěch Jurásek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:01.59
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:58.02
2 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:59.43
3 Jan MurínJan Murín 92 ASK DěčínASK Děčín 1:59.57
4 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:59.79
5 Jan ZajícJan Zajíc 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:01.07
6 Martin KašovskýMartin Kašovský 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:01.94
7 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:08.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:00.19
2 Lukáš HalajLukáš Halaj 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:00.75
3 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:00.78
4 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:01.18
5 Daniel BezecnýDaniel Bezecný 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:05.25
6 Šimon PospíšilŠimon Pospíšil 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:05.83
7 Radek ZnebejánekRadek Znebejánek 92 AK HodonínAK Hodonín 2:07.07
8 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:08.39
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:54.04
2 Lukáš HalajLukáš Halaj 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:55.83
3 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:57.73
4 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:58.22
5 Jan MurínJan Murín 92 ASK DěčínASK Děčín 1:59.75
6 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:00.04
7 Jan ZajícJan Zajíc 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:01.62
8 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:06.53
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK HodonínAK Hodonín 2:18.43
2 Karolína Neela JahelkováKarolína Neela Jahelková 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:19.68
3 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:19.72
4 Natalia GrotováNatalia Grotová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:25.96
5 Zuzana KrchováZuzana Krchová 90 USK PrahaUSK Praha 2:26.40
6 Martina KubůMartina Kubů 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:30.16
Hana HálováHana Hálová 91 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:19.68
2 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:19.81
3 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 2:19.92
4 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:20.01
5 Jaroslava KoťátkováJaroslava Koťátková 91 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:22.11
6 Lenka SurákováLenka Suráková 90 AHA VyškovAHA Vyškov 2:27.65
7 Nikola ČerníkováNikola Černíková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:29.71
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK HodonínAK Hodonín 2:09.09
2 Karolína Neela JahelkováKarolína Neela Jahelková 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:11.99
3 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:13.20
4 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 2:13.69
5 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:14.42
6 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:18.78
7 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:24.12
8 Jaroslava KoťátkováJaroslava Koťátková 91 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:24.15
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:28.65
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:29.56
3 Andrea ČapkováAndrea Čapková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:29.59
4 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:29.71
5 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:30.79
6 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:30.84
7 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:34.67
Marie VaňkováMarie Vaňková 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.77
2 Nikola TesařováNikola Tesařová 93 JAC BrnoJAC Brno 2:25.64
3 Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 JAC BrnoJAC Brno 2:26.21
4 Aneta TrkalováAneta Trkalová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:28.26
5 Lucie RožcováLucie Rožcová 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:29.57
6 Michaela KřížováMichaela Křížová 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:30.15
7 Anna KubátováAnna Kubátová 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:31.27
8 Květa ŠmídováKvěta Šmídová 92 AFK ChrudimAFK Chrudim 2:37.10
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:12.55
2 Barbora RohanováBarbora Rohanová 92 JAC BrnoJAC Brno 2:18.61
3 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.62
4 Nikola TesařováNikola Tesařová 93 JAC BrnoJAC Brno 2:21.09
5 Andrea ČapkováAndrea Čapková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:24.26
6 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:24.94
7 Aneta TrkalováAneta Trkalová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:30.12
8 Lucie RožcováLucie Rožcová 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:31.28
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:57.49
2 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:57.56
3 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:03.04
4 Pavel KovaříkPavel Kovařík 91 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:06.38
5 Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:06.42
6 Jiří HladíkJiří Hladík 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:06.51
7 David KučeraDavid Kučera 91 ABK LiberecABK Liberec 4:08.26
8 Jan HavelkaJan Havelka 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:11.57
9 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:12.27
10 Patrik UherPatrik Uher 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:12.64
11 Marek KubánekMarek Kubánek 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:16.26
12 Tomáš CejnarTomáš Cejnar 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:26.96
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 4:07.16
2 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:08.35
3 Petr LukešPetr Lukeš 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:08.60
4 Lukáš MašínLukáš Mašín 93 AC PardubiceAC Pardubice 4:10.70
5 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:11.47
6 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:19.78
7 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:21.19
8 David HonzátkoDavid Honzátko 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:21.48
9 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:22.02
10 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:28.54
11 Ondřej MinaříkOndřej Minařík 92 AK ZlínAK Zlín 4:28.92
12 Roman PapíkRoman Papík 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:30.41
Petr BláhaPetr Bláha 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Adam KoreckýAdam Korecký 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 14 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:39.09
2 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:39.69
3 Žaneta KempnáŽaneta Kempná 91 AK HodonínAK Hodonín 4:41.50
4 Petra KuříkováPetra Kuříková 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:46.13
5 Kateřina BerouškováKateřina Beroušková 91 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:46.77
6 Karolína HolušováKarolína Holušová 90 JAC BrnoJAC Brno 4:49.41
7 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 4:54.36
8 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:55.99
9 Petra HolubováPetra Holubová 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 4:56.52
10 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:00.74
11 Hana HálováHana Hálová 91 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 5:11.32
12 Lenka PlaničkováLenka Planičková 91 AK OlomoucAK Olomouc 5:15.74
13 Tereza OpočenskáTereza Opočenská 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 5:22.93
14 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 USK PrahaUSK Praha 5:34.50
Alžběta OndrufováAlžběta Ondrufová 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:42.88
2 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:50.03
3 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:50.48
4 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:51.39
5 Kristýna MartincováKristýna Martincová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:02.86
6 Gabriela TáborskáGabriela Táborská 93 AK OlomoucAK Olomouc 5:04.40
7 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:04.41
8 Tereza RožcováTereza Rožcová 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 5:05.45
9 Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:06.49
10 Alena SchejbalováAlena Schejbalová 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 5:07.93
11 Eva FührerováEva Führerová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:14.64
12 Michaela GyörgyováMichaela Györgyová 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:16.73
13 Eliška BrožováEliška Brožová 92 AK SokolovAK Sokolov 5:21.86
14 Libuše HoráčkováLibuše Horáčková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:24.15
15 Karolína SpalováKarolína Spalová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:24.20
Celkem 15 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr LukešPetr Lukeš 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08:50.45
2 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08:58.93
3 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 09:00.96
4 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 09:06.10
5 Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09:14.05
6 Libor BucifalLibor Bucifal 93 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09:15.37
7 Martin ChladaMartin Chlada 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:20.21
8 Jan TitěraJan Titěra 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 09:21.61
9 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:29.76
10 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 09:30.31
11 Lukáš DostálLukáš Dostál 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 09:38.65
12 Martin VojákMartin Voják 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:38.94
13 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 09:43.33
14 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ ZnojmoTJ Znojmo 09:44.44
15 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09:46.63
16 Filip ValaFilip Vala 92 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09:51.17
17 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český BrodTJ Slavoj Český Brod 10:03.89
18 Tomáš ValkoTomáš Valko 93 ŠAK ChrudimŠAK Chrudim 10:10.15
Lukáš MašínLukáš Mašín 93 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 19 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra KuříkováPetra Kuříková 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10:11.50
2 Kateřina BerouškováKateřina Beroušková 91 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:12.32
3 Karolína HolušováKarolína Holušová 90 JAC BrnoJAC Brno 10:17.64
4 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:20.96
5 Petra HolubováPetra Holubová 90 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 10:46.37
6 Markéta MaškováMarkéta Mašková 90 JAC BrnoJAC Brno 10:48.23
7 Kateřina MiznerováKateřina Miznerová 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 10:48.34
8 Ivana KadrmanováIvana Kadrmanová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 11:01.89
9 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11:13.40
10 Martina HořákováMartina Hořáková 90 AK KroměřížAK Kroměříž 11:16.58
11 Hana JelínkováHana Jelínková 91 AK KroměřížAK Kroměříž 11:20.41
12 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:42.91
13 Erika MusilováErika Musilová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11:57.36
14 Anežka VrágováAnežka Vrágová 91 AK KroměřížAK Kroměříž 12:03.35
15 Alžběta OndrufováAlžběta Ondrufová 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12:17.78
Celkem 15 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10:25.32
2 Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 10:27.03
3 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:38.13
4 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10:53.18
5 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10:56.69
6 Kateřina HofírkováKateřina Hofírková 93 AK HodonínAK Hodonín 11:03.95
7 Alena SchejbalováAlena Schejbalová 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 11:05.86
8 Jana LenčováJana Lenčová 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 11:10.53
9 Kateřina FesslováKateřina Fesslová 92 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11:25.09
10 Libuše HoráčkováLibuše Horáčková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11:27.60
11 Anna KubátováAnna Kubátová 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11:39.75
12 Monika ValečkováMonika Valečková 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11:40.91
13 Jana NovákováJana Nováková 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11:45.10
14 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:47.47
15 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11:57.35
16 Ivana MatuškováIvana Matušková 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12:59.39
Celkem 16 závodníků

5000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15:16.14
2 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 15:24.63
3 Martin EdlmanMartin Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 15:40.67
4 Jan BočekJan Boček 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 15:45.10
5 Tomáš ŘenčTomáš Řenč 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15:47.05
6 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 15:51.38
7 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16:19.66
8 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 91 AC PardubiceAC Pardubice 16:28.28
9 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16:47.31
10 Jiří PytlíkJiří Pytlík 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 17:03.98
11 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 17:33.52
Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Jakub HnatiakJakub Hnatiak 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Viktor SandevViktor Sandev 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Marian MundokMarian Mundok 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 15 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.25
2 Michaela NoskováMichaela Nosková 90 AC PardubiceAC Pardubice 14.99
3 Lenka DosedělováLenka Dosedělová 91 TJ SvitavyTJ Svitavy 15.58
4 Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.75
5 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.15
6 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová 91 AC ProstějovAC Prostějov 17.01
7 Martina HájkováMartina Hájková 90 ASK BlanskoASK Blansko 17.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.70
2 Radka NečasováRadka Nečasová 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 15.11
3 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.47
4 Tereza JelínkováTereza Jelínková 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.72
5 Dana KodýdkováDana Kodýdková 91 TJ KlatovyTJ Klatovy 15.95
6 Lenka RösslováLenka Rösslová 90 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 16.33
7 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.82
2 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.87
3 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 15.51
4 Martina SvědíkováMartina Svědíková 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.94
5 Michaela PalováMichaela Palová 90 AK ZlínAK Zlín 15.94
6 Marie BeranováMarie Beranová 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.21
7 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 16.41
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.04
2 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.76
3 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.93
4 Michaela NoskováMichaela Nosková 90 AC PardubiceAC Pardubice 14.95
5 Radka NečasováRadka Nečasová 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 15.23
6 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.37
7 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 16.11
Kateřina CachováKateřina Cachová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK ZlínAK Zlín 14.47
2 Pavla ČervenkováPavla Červenková 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.84
3 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.23
4 Kateřina SkopalováKateřina Skopalová 92 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 15.72
5 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.82
6 Anna PerhalováAnna Perhalová 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 15.87
7 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 14.16
2 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 14.83
3 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 AK ZlínAK Zlín 14.89
4 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.73
5 Lenka AntuškováLenka Antušková 92 AC PardubiceAC Pardubice 15.93
6 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 16.79
7 Olga NováčkováOlga Nováčková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 17.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 14.74
2 Pavlína SoprováPavlína Soprová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.06
3 Šárka MaláŠárka Malá 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 15.27
4 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.93
5 Fatima KostkováFatima Kostková 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.09
6 Markéta UrbischováMarkéta Urbischová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.49
Dominika MatuškováDominika Matušková 92 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 13.61
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 14.36
3 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK ZlínAK Zlín 14.37
4 Pavlína SoprováPavlína Soprová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.59
5 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 14.67
6 Pavla ČervenkováPavla Červenková 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.79
7 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.12
Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 AK ZlínAK Zlín DNP
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.22
2 Josef PoláchJosef Polách 90 AK ZlínAK Zlín 14.63
3 Martin CihelkaMartin Cihelka 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 14.83
4 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.21
5 Tomáš KomárekTomáš Komárek 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.33
6 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15.92
Martin HalounMartin Haloun 90 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.49
2 Petr PeňázPetr Peňáz 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.65
3 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.79
4 Pavel VintrPavel Vintr 91 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 15.38
5 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.57
6 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.88
7 Josef BednářJosef Bednář 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.89
8 Ondřej KřelinaOndřej Křelina 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 16.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub StündlJakub Stündl 90 AK ZlínAK Zlín 14.70
2 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.89
3 Pavel NyklPavel Nykl 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.92
4 Michal LukášMichal Lukáš 90 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 14.93
5 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 AC PardubiceAC Pardubice 15.11
6 Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 15.53
7 Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.80
8 Michal PorubaMichal Poruba 90 AK OlomoucAK Olomouc 16.41
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.05
2 Petr PeňázPetr Peňáz 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.39
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.44
4 Josef PoláchJosef Polách 90 AK ZlínAK Zlín 14.67
5 Martin CihelkaMartin Cihelka 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 14.79
6 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.88
7 Jakub StündlJakub Stündl 90 AK ZlínAK Zlín 14.95
8 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 15.20
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.39
2 Matěj NovotnýMatěj Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.08
3 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.56
4 Stanislav VašátkoStanislav Vašátko 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.62
5 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov 15.68
6 Ondřej RegálOndřej Regál 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.86
Tomáš FriedelTomáš Friedel 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.30
2 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 USK PrahaUSK Praha 14.93
3 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.98
4 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.84
5 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.99
6 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.92
7 Robin DragounRobin Dragoun 93 AC ProstějovAC Prostějov 16.96
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2009) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 15.04
2 Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.05
3 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 15.67
4 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.80
5 Josef LaštůvkaJosef Laštůvka 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.86
6 Filip MikuškaFilip Mikuška 93 AK ŠternberkAK Šternberk 17.30
7 Petr KholPetr Khol 92 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 18.62
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 13.98
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.04
3 Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 14.43
4 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 14.78
5 Matěj NovotnýMatěj Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.87
6 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 USK PrahaUSK Praha 15.04
7 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.21
8 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.75
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 40.35
2 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 40.54
3 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 40.86
4 Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.55
5 Daniel SvobodaDaniel Svoboda 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.06
6 Stanislav VašátkoStanislav Vašátko 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 42.23
7 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.81
8 Jakub ChundelaJakub Chundela 93 USK PrahaUSK Praha 42.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov 40.20
2 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 40.65
3 Josef LaštůvkaJosef Laštůvka 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 41.00
4 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 42.18
5 Petr MelničukPetr Melničuk 92 USK PrahaUSK Praha 42.49
6 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.95
7 Radek MalýRadek Malý 93 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 43.06
8 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.50
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.45
2 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 40.35
3 Mirza SelimovičMirza Selimovič 93 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 40.97
4 Ondřej RegálOndřej Regál 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 41.07
5 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 41.65
6 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 41.76
7 Martin BajerMartin Bajer 93 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 43.32
8 Filip MikuškaFilip Mikuška 93 AK ŠternberkAK Šternberk 43.49
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 38.47
2 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.70
3 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 39.61
4 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 39.83
5 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov 40.07
6 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 40.56
7 Mirza SelimovičMirza Selimovič 93 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 41.42
Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNF
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 45.31
2 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.00
3 Lenka AntuškováLenka Antušková 92 AC PardubiceAC Pardubice 46.78
4 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 47.02
5 Tereza DuškováTereza Dušková 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 48.04
6 Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.56
7 Kateřina PetrušováKateřina Petrušová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva JeníkováEva Jeníková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.15
2 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 45.87
3 Šárka MaláŠárka Malá 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 46.91
4 Zuzana ChvojanováZuzana Chvojanová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.54
5 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 48.24
6 Fatima KostkováFatima Kostková 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 48.77
7 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 48.79
8 Petra PřikrylováPetra Přikrylová 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.54
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 44.56
2 Jana ŠpačkováJana Špačková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 44.97
3 Pavla ČervenkováPavla Červenková 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 47.79
4 Vendula OpletalováVendula Opletalová 93 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 48.02
5 Anna PerhalováAnna Perhalová 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 48.22
6 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.84
7 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 50.01
Veronika NovákováVeronika Nováková 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 42.40
2 Eva JeníkováEva Jeníková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 42.55
3 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 43.27
4 Jana ŠpačkováJana Špačková 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 43.96
5 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 45.44
6 Lenka AntuškováLenka Antušková 92 AC PardubiceAC Pardubice 45.97
7 Šárka MaláŠárka Malá 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 46.09
8 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.28
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SolfronkJan Solfronk 90 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 54.08
2 Miroslav KubíčekMiroslav Kubíček 90 TJ ŠumperkTJ Šumperk 55.49
3 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 AC PardubiceAC Pardubice 55.96
4 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 58.19
5 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 60.85
6 Václav ŠplíchalVáclav Šplíchal 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 61.65
Michal LukášMichal Lukáš 90 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DQ
Poznámky:
závodník 287 Lukáš Michal DQ dle pravidla 142/4 pozn 2
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarákVáclav Barák 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 53.56
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 55.62
3 Tomáš MacháňTomáš Macháň 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.23
4 Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 56.65
5 Petr KašparPetr Kašpar 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 58.72
6 Tomáš KomárekTomáš Komárek 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek FischerRadek Fischer 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 55.52
2 Jan KafkaJan Kafka 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 57.65
3 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 58.03
4 Jakub TomešJakub Tomeš 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 58.30
5 Ondřej ZatloukalOndřej Zatloukal 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 59.41
6 Karel ŠedinaKarel Šedina 90 TJ SušiceTJ Sušice 61.09
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek FischerRadek Fischer 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 52.66
2 Jan SolfronkJan Solfronk 90 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.74
3 Václav BarákVáclav Barák 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 54.34
4 Tomáš MacháňTomáš Macháň 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.04
5 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 55.13
6 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 AC PardubiceAC Pardubice 55.88
7 Jan KafkaJan Kafka 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 56.02
8 Miroslav KubíčekMiroslav Kubíček 90 TJ ŠumperkTJ Šumperk 56.36
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 62.33
2 Michaela PodneckáMichaela Podnecká 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 65.27
3 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 67.70
4 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 69.07
5 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 69.20
6 Andrea MorkusováAndrea Morkusová 91 ASK DěčínASK Děčín 71.98
7 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 72.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 65.23
2 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová 91 AC ProstějovAC Prostějov 67.74
3 Dana KodýdkováDana Kodýdková 91 TJ KlatovyTJ Klatovy 69.33
4 Martina VětrovcováMartina Větrovcová 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 70.87
5 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 70.90
6 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 71.60
Kateřina CachováKateřina Cachová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 66.22
2 Lucie ŠrámkováLucie Šrámková 90 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 67.33
3 Michaela PalováMichaela Palová 90 AK ZlínAK Zlín 67.91
4 Kateřina JůzováKateřina Jůzová 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 69.90
5 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 70.09
6 Aneta AmbrosováAneta Ambrosová 90 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 73.26
7 Alena MüllerováAlena Müllerová 90 SK PřerovSK Přerov 74.10
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 61.90
2 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 62.80
3 Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 63.74
4 Lucie ŠrámkováLucie Šrámková 90 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 67.10
5 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 67.47
Michaela PalováMichaela Palová 90 AK ZlínAK Zlín DNF
Michaela PodneckáMichaela Podnecká 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Vendula ZbořilováVendula Zbořilová 91 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:18.70
2 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5:25.24
3 Štěpánka ŠlechtováŠtěpánka Šlechtová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 5:36.69
4 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:41.18
5 Magdalena TuránskáMagdalena Turánská 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:45.18
6 Veronika JanečkováVeronika Janečková 92 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:46.97
7 Jana NovákováJana Nováková 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:54.46
8 Petra VolfováPetra Volfová 92 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6:06.26
9 Nikola KirschnerováNikola Kirschnerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:08.56
10 Dominika NovotnáDominika Novotná 93 AK ŠternberkAK Šternberk 6:55.24
Hana KlampflováHana Klampflová 93 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Jana OnesorkováJana Onesorková 92 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 12 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 5:59.35
2 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 6:07.99
3 Martin ChladaMartin Chlada 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6:20.26
4 Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6:20.48
5 Petr BláhaPetr Bláha 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:20.71
6 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 6:29.64
7 David LampaDavid Lampa 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:33.67
8 Lukáš DostálLukáš Dostál 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 6:35.88
9 Daniel VonešDaniel Voneš 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 6:36.21
10 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 6:43.12
11 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ ZnojmoTJ Znojmo 6:45.86
12 Martin VojákMartin Voják 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6:47.25
13 Filip ValaFilip Vala 92 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6:50.46
14 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 7:05.16
Celkem 14 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:33.74
2 Petr RuckýPetr Rucký 90 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:52.74
3 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:53.61
4 Josef VeselýJosef Veselý 91 AK ZlínAK Zlín 09:53.79
5 Václav AltVáclav Alt 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:18.29
6 Ondřej ŠvubOndřej Švub 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10:19.55
7 Jan ŠrajerJan Šrajer 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10:24.48
8 Jan ZemaníkJan Zemaník 90 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10:28.57
9 Adam ŽandaAdam Žanda 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10:36.31
10 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:41.35
11 Ondřej MaruškaOndřej Maruška 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11:07.18
Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 12 závodníků

3000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina BařinováMartina Bařinová 90 SK PřerovSK Přerov 10:20.15
2 Martina HořákováMartina Hořáková 90 AK KroměřížAK Kroměříž 11:34.76
3 Karolína GrohováKarolína Grohová 90 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11:39.25
4 Ivana KadrmanováIvana Kadrmanová 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 11:41.41
5 Hana JelínkováHana Jelínková 91 AK KroměřížAK Kroměříž 11:48.27
6 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12:30.34
7 Lenka VaňkováLenka Vaňková 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13:02.68
8 Jana MinarčíkováJana Minarčíková 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13:30.19
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Koutník, Kuptík, Kašpar, Fišer Koutník, Kuptík, Kašpar, Fišer SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 42.63
2 Barák, Brückler, Havel, Alaxin Barák, Brückler, Havel, Alaxin AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 43.03
3 Bílek, Nikl, Dostál, Haloun Bílek, Nikl, Dostál, Haloun AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 43.14
4 Nepěšný, Jakoubek, Talácko, Pagáč Nepěšný, Jakoubek, Talácko, Pagáč AC PardubiceAC Pardubice 43.71
5 Juras, Fic, Novák, Řehoř Juras, Fic, Novák, Řehoř VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 43.98
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cysař, Dvořák, Melničuk, Kleinert Cysař, Dvořák, Melničuk, Kleinert USK PrahaUSK Praha 43.54
2 Hain, Novotný, Dejčmar, Pršín Hain, Novotný, Dejčmar, Pršín Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 44.46
3 Stejskal, Strmiska, Novotný, Majer Stejskal, Strmiska, Novotný, Majer VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 44.50
Svoboda, Vokoun, Rybář, Myškovský Svoboda, Vokoun, Rybář, Myškovský A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Temczak, Genlický, Sivera, Tesař Temczak, Genlický, Sivera, Tesař AC DomažliceAC Domažlice DNF
Macho, Dočkal, Bulko, Kalas Macho, Dočkal, Bulko, Kalas AK OlomoucAK Olomouc DNP
Honka, Schindler, Kuča, Bělica Honka, Schindler, Kuča, Bělica TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Poznámky:
štafety TEKLA a USKPR DQ dle pravidla 170/6. Protest USK Praha byl uznán.
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vlček, Boček, Řezníček, Vondráček Vlček, Boček, Řezníček, Vondráček AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 44.48
2 Kaberle, Škvára, Svoboda, Jirka Kaberle, Škvára, Svoboda, Jirka SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.03
3 Král, Spura, Žižka, Kožíšek Král, Spura, Žižka, Kožíšek TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.32
4 Petrák, Roun, Král, Beneš Petrák, Roun, Král, Beneš ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.78
5 Dragoun, Bílek, Jančík, Hrazdil Dragoun, Bílek, Jančík, Hrazdil AC ProstějovAC Prostějov 45.80
Bedna, Nomava, Srp, Molečný Bedna, Nomava, Srp, Molečný AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zikmundová, Dočkalová, Plisková, Marešová Zikmundová, Dočkalová, Plisková, Marešová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.36
2 Bystroňová, Myslivcová, Urbánková, Špačková Bystroňová, Myslivcová, Urbánková, Špačková AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 48.41
3 Berešová, Voženílková, Chabrová, Procházková Berešová, Voženílková, Chabrová, Procházková AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 49.19
4 Chmelařová, Nosková, Tamchynová, Řezníčková Chmelařová, Nosková, Tamchynová, Řezníčková AC PardubiceAC Pardubice 49.39
5 Kuncová, Dvořáčková, Kocová, Krňoulová Kuncová, Dvořáčková, Kocová, Krňoulová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.56
6 Schneiderová, Větrovcová, Drunecká, Yevsyliková Schneiderová, Větrovcová, Drunecká, Yevsyliková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.48
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Soprová, Jeníková, Michalská, Rappová Soprová, Jeníková, Michalská, Rappová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 48.98
2 Černá, Šetelíková, Chládková, Havlová Černá, Šetelíková, Chládková, Havlová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 49.27
3 Antušková, Řehounková, Luticová, Zběhlíková Antušková, Řehounková, Luticová, Zběhlíková AC PardubiceAC Pardubice 49.37
4 Semrádová, Douděrová, Sovadínová, Sotonová Semrádová, Douděrová, Sovadínová, Sotonová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.43
5 Juřinová, Opletalová, Dušková, Pazourková Juřinová, Opletalová, Dušková, Pazourková ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 50.98
Tomková, Běhalová, Vilémová, Zapletalová Tomková, Běhalová, Vilémová, Zapletalová SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čutková, Korešová, Farková, Dvořáková Čutková, Korešová, Farková, Dvořáková Atletika JihlavaAtletika Jihlava 50.25
2 Jiroušová, Hanušová, Broumová, Routková Jiroušová, Hanušová, Broumová, Routková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 50.62
3 Kirschnerová, Lošťáková, Quittková, Košárková Kirschnerová, Lošťáková, Quittková, Košárková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.83
4 Löflerová, Krutáková, Stáhlová, Lánská Löflerová, Krutáková, Stáhlová, Lánská TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 51.19
5 Klepáčová, Pišová, Slováková, Moškořová Klepáčová, Pišová, Slováková, Moškořová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 51.40
6 Černá, Štvánová, Petrušová, Nováčková Černá, Štvánová, Petrušová, Nováčková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 53.34
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Finále)

Finále A (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Němeček, Burian, Sedlák, Šťastný Němeček, Burian, Sedlák, Šťastný TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:18.77
2 Kašpar, Šic, Kuptík, Fischer Kašpar, Šic, Kuptík, Fischer SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 3:19.23
3 Hýsek, Pavlíček, Taneček, Kubista Hýsek, Pavlíček, Taneček, Kubista ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 3:24.69
4 Novák, Fic, Juránek, Jurásek Novák, Fic, Juránek, Jurásek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:25.91
5 Alaxin, Havel, Šplíchal, Barák Alaxin, Havel, Šplíchal, Barák AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:26.43
6 Cysař, Lohr, Koudelka, Dvořák M. Cysař, Lohr, Koudelka, Dvořák M. USK PrahaUSK Praha 3:31.71
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Říha, Novotný, Kafka, Kordik Říha, Novotný, Kafka, Kordik Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 3:28.21
2 Jendželovský, Ševčík, Zeman, Pacner Jendželovský, Ševčík, Zeman, Pacner AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:29.95
3 Talácko, Pagáč, Nespěšný, Mašín Talácko, Pagáč, Nespěšný, Mašín AC PardubiceAC Pardubice 3:30.65
4 Horák, Fiedlek, Štěpán, Králík Horák, Fiedlek, Štěpán, Králík TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:32.82
5 Kůta, Čuda, Fiala, Vlach Kůta, Čuda, Fiala, Vlach SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:34.78
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Král, Spura, Žižka, Kožíšek Král, Spura, Žižka, Kožíšek TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:28.73
2 Vlček, Zajíc, Řezníček, Vondráček Vlček, Zajíc, Řezníček, Vondráček AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3:29.69
3 Zikmund, Bílek, Krištof, Brož Zikmund, Bílek, Krištof, Brož AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:30.17
4 Honka, Schindler, Halaj, Opravil Honka, Schindler, Halaj, Opravil TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:30.25
5 Myškovský, Pospíšil, Posekaný, Vokoun Myškovský, Pospíšil, Posekaný, Vokoun A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:34.86
6 Dvořák D., Sluka, Chundela, Melničuk Dvořák D., Sluka, Chundela, Melničuk USK PrahaUSK Praha 3:35.46
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benda, Nomava, Srp, Malecký Benda, Nomava, Srp, Malecký AK MostAK Most 3:30.19
2 Kašovský, Haluska, Karnufek, Grecman Kašovský, Haluska, Karnufek, Grecman AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:35.49
3 Škvára, Svoboda, Kaberle, Jirka Škvára, Svoboda, Kaberle, Jirka SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:36.73
4 Král, Petrák, Roun, Beneš Král, Petrák, Roun, Beneš ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:36.74
Šogor, Sadil, Mikuška, Charous Šogor, Sadil, Mikuška, Charous AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vodová, Horáčková, Langrová, Jenyšová Vodová, Horáčková, Langrová, Jenyšová ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 3:58.28
2 Zapalová, Fedáková, Kampná, Škabrahová Zapalová, Fedáková, Kampná, Škabrahová AK HodonínAK Hodonín 3:58.50
3 Minářů, Prudilová, Davidová, Halášková Minářů, Prudilová, Davidová, Halášková PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:59.19
4 Hamerníková, Klesnilová, Hoffmanová, Šrobová Hamerníková, Klesnilová, Hoffmanová, Šrobová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:00.77
5 Turková, Plisková, Všelichová, Dočkalová Turková, Plisková, Všelichová, Dočkalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:02.61
6 Klimešová, Taichmanová, Jahelková, Taclíková Klimešová, Taichmanová, Jahelková, Taclíková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:04.24
7 Vášová, Tlustá, Brázdová, Janoušová Vášová, Tlustá, Brázdová, Janoušová TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:07.86
8 Gažúrová, Buřilová, Bártová, Křenková Gažúrová, Buřilová, Bártová, Křenková PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:15.27
Celkem 8 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brusová, Turánská, Zimmrmannová, Chládková Brusová, Turánská, Zimmrmannová, Chládková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:04.08
2 Novotná, Semrádová, Sovadínová, Sotonová Novotná, Semrádová, Sovadínová, Sotonová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:06.57
3 Antušková, Šindelářová, Zběhlíková, Řehonková Antušková, Šindelářová, Zběhlíková, Řehonková AC PardubiceAC Pardubice 4:08.00
4 Křížová, Myslivcová, Purchartová, Voženílková Křížová, Myslivcová, Purchartová, Voženílková AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:13.48
5 Kirschnerová, Lošťáková, Quittková, Urbischová Kirschnerová, Lošťáková, Quittková, Urbischová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:17.35
6 Dušková, Opletalová, Pazourková, Dvořáková Dušková, Opletalová, Pazourková, Dvořáková ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 4:17.47
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vlčková, Ulrichová, Loudová, Drábková Vlčková, Ulrichová, Loudová, Drábková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:01.27
2 Prokešová, Kutrová, Rohanová, Tesařová Prokešová, Kutrová, Rohanová, Tesařová JAC BrnoJAC Brno 4:01.56
3 Hrudková, Gregovská, Sklenářová, Prouzová Hrudková, Gregovská, Sklenářová, Prouzová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:04.49
4 Čutková, Farková, Čapková, Korešová Čutková, Farková, Čapková, Korešová Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:23.58
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.851.901.952.002.032.052.102.112.13
1 Jan SommerschuhJan Sommerschuh
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
90 2.05 XOXXX
2 Vladimír TomekVladimír Tomek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
91 2.00 XOXXX
3= Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.95 XOXXX
3= Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.95 XOXXX
3= Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 1.95 XOXXX
6 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
90 1.90 XOXXX
7 Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 1.90 XOXXX
8 Tomáš NovákTomáš Novák
AC PardubiceAC Pardubice
91 1.85 XOXXX
9 Tomáš BezděkTomáš Bezděk
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 1.85 XOXXX
10 František KrampotaFrantišek Krampota
AFK ChrudimAFK Chrudim
90 1.85 XOXXX
11 Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.80 XOXXX
Petr JurášPetr Juráš
AK OlomoucAK Olomouc
91 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

<