Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava (20. - 21. 6. 2009)

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.851.901.952.002.032.052.102.112.13
1 Jan SommerschuhJan Sommerschuh
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
90 2.05 XOXXX
2 Vladimír TomekVladimír Tomek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
91 2.00 XOXXX
3= Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.95 XOXXX
3= Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.95 XOXXX
3= Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 1.95 XOXXX
6 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
90 1.90 XOXXX
7 Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 1.90 XOXXX
8 Tomáš NovákTomáš Novák
AC PardubiceAC Pardubice
91 1.85 XOXXX
9 Tomáš BezděkTomáš Bezděk
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 1.85 XOXXX
10 František KrampotaFrantišek Krampota
AFK ChrudimAFK Chrudim
90 1.85 XOXXX
11 Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.80 XOXXX
Petr JurášPetr Juráš
AK OlomoucAK Olomouc
91 NM
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.751.801.851.901.951.982.002.03
1 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 2.00 XXOXXX
2 Jakub SeidlJakub Seidl
AK SokolovAK Sokolov
92 1.95 XXOXXX
3 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 1.95 XXOXXX
4 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.90 XXOXXX
5 David BrabecDavid Brabec
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.85 XXOXXX
6 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.85 XXOXXX
7 Daniel PetrDaniel Petr
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
93 1.85 XXOXXX
8= Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 1.80 XXOXXX
8= Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.80 XXOXXX
10 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.80 XXOXXX
11= Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.75 XXOXXX
11= Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 1.75 XXOXXX
11= Filip MikuškaFilip Mikuška
AK ŠternberkAK Šternberk
93 1.75 XXOXXX
14 Michal KleinertMichal Kleinert
USK PrahaUSK Praha
92 1.75 XXOXXX
David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 DNP
Lubomír StudeckýLubomír Studecký
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
93 DNP
Ladislav SvobodaLadislav Svoboda
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 DNP
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.641.681.70
1 Lenka ŠrámkováLenka Šrámková
AK OlomoucAK Olomouc
91 1.68 -OOOXOXXX
2 Karolína KamlerováKarolína Kamlerová
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.64 -OOOXXX
3= Romana KrobováRomana Krobová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 1.64 OOOXXOXXX
3= Kateřina VodováKateřina Vodová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
91 1.64 OOOXXOXXX
5 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 1.60 -XOOXXX
6 Andrea HauerováAndrea Hauerová
USK PrahaUSK Praha
90 1.55 OOXXX
7 Jana KučerováJana Kučerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
90 1.55 OXOXXX
8 Michaela KociánováMichaela Kociánová
JAC BrnoJAC Brno
90 1.55 XXOXXOXXX
9= Martina TejneckáMartina Tejnecká
AFK ChrudimAFK Chrudim
91 1.50 XXOXXX
9= Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 1.50 XXOXXX
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.641.681.721.76
1 Magdalena NováMagdalena Nová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
92 1.72 OXXX
2 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.68 OXXX
3 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK ZlínAK Zlín
92 1.64 OXXX
4 Anna ŠtvánováAnna Štvánová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
93 1.60 OXXX
5 Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.60 OXXX
6 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.60 OXXX
7= Žaneta MeissnerováŽaneta Meissnerová
AK OlomoucAK Olomouc
93 1.55 OXXX
7= Iva JežkováIva Ježková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
93 1.55 OXXX
9 Martina JandováMartina Jandová
TJ KlatovyTJ Klatovy
92 1.55 OXXX
10 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
92 1.55 OXXX
11 Vlasta VeseláVlasta Veselá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 1.55 OXXX
12 Karolína KoubováKarolína Koubová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.55 OXXX
13 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
93 1.50 OXXX
Veronika AdamcováVeronika Adamcová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNP
Dominika MatuškováDominika Matušková
AC ProstějovAC Prostějov
92 DNP
Celkem 15 závodníků