Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Praha (27. - 28. 6. 2009)

800 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:54.17
2 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 1:54.38
3 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:54.71
4 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:56.85
5 Josef KrygarJosef Krygar 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 1:59.05
6 Martin VavrlaMartin Vavrla 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:00.38
7 Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav 2:00.93
Milan VlčekMilan Vlček 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 1:53.20
3 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:53.22
4 Miroslav KaplanMiroslav Kaplan 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:53.35
5 David VondruškaDavid Vondruška 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1:55.23
6 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 USK PrahaUSK Praha 1:55.54
7 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 1:56.29
8 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:57.27
1 Lukáš HalajLukáš Halaj 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:55.42
2 Martin HošekMartin Hošek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:55.66
3 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:56.11
4 Ondřej KužílekOndřej Kužílek 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:58.13
5 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 1:58.94
6 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:03.30
Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
David NerudDavid Nerud 85 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 28.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 1:50.99
2 Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:51.25
3 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:51.28
4 Miroslav KaplanMiroslav Kaplan 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:51.90
5 Martin HošekMartin Hošek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:52.21
6 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:52.80
7 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:53.27
8 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 1:56.12
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 28.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 USK PrahaUSK Praha 2:07.60
2 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:10.97
3 Karolína Neela JahelkováKarolína Neela Jahelková 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:12.99
4 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:14.10
5 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 2:14.17
6 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:14.28
7 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 2:16.37
8 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:16.52
9 Petra DupalováPetra Dupalová 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:23.60
10 Lenka SurákováLenka Suráková 90 AHA VyškovAHA Vyškov 2:28.85
Celkem 10 závodníků