Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Praha (27. - 28. 6. 2009)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 27.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš CholenskýTomáš Cholenský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
78 15.37 -0.7 m/s X+0.7X-0,513.91+2.613.91
2 Ondřej CaisOndřej Cais
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
81 14.89 +1.5 m/s X+0.7X-0,513.91+2.613.91
3 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 14.65 +1.4 m/s X+0.7X-0,513.91+2.613.91
4 Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 14.52 +1.3 m/s X+0.7X-0,513.91+2.613.91
5 David MachálekDavid Machálek
AK ZlínAK Zlín
88 14.51 +0.8 m/s X+0.7X-0,513.91+2.613.91
6 Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 14.50 +0.1 m/s X+0.7X-0,513.91+2.613.91
7 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 14.37 -1.6 m/s X+0.7X-0,513.91+2.613.91
8 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
77 14.36 +0.2 m/s X+0.7X-0,513.91+2.613.91
9 Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
70 14.16 +0.7 m/s X+0.7X-0,513.91+2.613.91
10 Jan KotroušJan Kotrouš
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
85 14.16 +0.3 m/s X+0.7X-0,513.91+2.613.91
11 Petr SoučekPetr Souček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
75 13.91 +2.6 m/s X+0.7X-0,513.91+2.613.91
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 DNP
Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC PardubiceAC Pardubice
87 DNP
Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 DNP
Ondřej HanušOndřej Hanuš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
88 NM
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 28.6.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina ŠestákováMartina Šestáková
USK PrahaUSK Praha
78 14.04 +0.0 m/s 11.47+0.111.53+2.0X+1.511.53
2 Lucie MájkováLucie Májková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
88 13.06 +1.9 m/s 11.47+0.111.53+2.0X+1.511.53
3 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
85 12.95 -1.2 m/s 11.47+0.111.53+2.0X+1.511.53
4 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
77 12.49 -0.8 m/s 11.47+0.111.53+2.0X+1.511.53
5 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 12.38 -0.7 m/s 11.47+0.111.53+2.0X+1.511.53
6 Barbora LacigováBarbora Lacigová
AK ZlínAK Zlín
89 11.98 -0.1 m/s 11.47+0.111.53+2.0X+1.511.53
7 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 11.94 +0.1 m/s 11.47+0.111.53+2.0X+1.511.53
8 Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 11.80 +0.1 m/s 11.47+0.111.53+2.0X+1.511.53
9 Lucie KubíkováLucie Kubíková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 11.76 -0.9 m/s 11.47+0.111.53+2.0X+1.511.53
10 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
80 11.71 +0.1 m/s 11.47+0.111.53+2.0X+1.511.53
11 Monika NeuschelováMonika Neuschelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
89 11.53 +2.0 m/s 11.47+0.111.53+2.0X+1.511.53
Martina BakičováMartina Bakičová
USK PrahaUSK Praha
89 DNP
Jana PolívkováJana Polívková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
85 NM
Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 NM
Celkem 14 závodníků