Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (5. 7. 2009)

Skok daleký - Muži

(ne, 5.7.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 7.87 7.491,37.641,57.671,57.677.76-1,37.830,67.871,3 11.00
2 Tomáš PourTomáš Pour
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
83 7.57 7.571,27.421,0X1,47.57X-0,2X0,8X1,5 9.00
3 Mateusz ParlickiMateusz Parlicki
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
84 7.56 7.540,57.531,07.550,27.55X0,77.562,0X1,2 8.00
4 Vasyl NishchykVasyl Nishchyk
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 7.40 X1,0X0,67.401,37.40X0,3X1,5X 7.00
5 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 7.38 7.280,57.380,5-7.38--- 6.00
6 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 7.28 7.07-0,36.950,97.281,67.287.260,6X2,27.13 5.00
7 Adrian SwiderskiAdrian Swiderski
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
86 7.18 6.171,87.181,46.920,97.18-0,6-- 4.00
8 Jaroslav DobrovodskýJaroslav Dobrovodský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
84 7.12 6.820,87.020,87.127.12-7.081,8- 3.00
9 Slaven DizdarevičSlaven Dizdarevič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
81 7.05 6.820,66.980,47.050,87.05--- 2.00
10 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 7.00 6.881,47.000,0X1,77.00--- 1.00
11 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6.79 6.750,56.640,86.791,16.79---
12 Antonín VáchaAntonín Vácha
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 6.76 6.620,56.761,56.692,26.76---
13 František StaněkFrantišek Staněk
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
87 6.74 6.371,3X0,86.74-0,16.74---
14 David SazimaDavid Sazima
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
87 6.66 6.560,86.582,06.660,76.66---
15 Dominik SuchýDominik Suchý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
87 6.65 6.651,06.582,06.58-0,16.65---
16 Karel ŘehořKarel Řehoř
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
90 6.65 4.920,26.651,26.580,96.65---
17 Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 6.46 6.450,86.460,86.171,16.46---
18 Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 6.29 6.290,7--6.29---
MB Petr KlusPetr Klus
AK KroměřížAK Kroměříž
85 6.28
MB Martin PrezbruchýMartin Prezbruchý
AK KroměřížAK Kroměříž
84 6.79
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 5.7.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana KorešováJana Korešová
USK PrahaUSK Praha
81 6.35 4.980,5X1,2X2,04.98--- 11.00
2 Renáta MedgyesováRenáta Medgyesová
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
83 6.35 4.980,5X1,2X2,04.98--- 9.00
3 Martina ŠestákováMartina Šestáková
USK PrahaUSK Praha
78 6.20 4.980,5X1,2X2,04.98--- 8.00
4 Ruslana TsyhotskaRuslana Tsyhotska
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
86 6.17 4.980,5X1,2X2,04.98--- 7.00
5 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6.09 4.980,5X1,2X2,04.98--- 6.00
6 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 6.09 4.980,5X1,2X2,04.98--- 5.00
7 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 5.97 4.980,5X1,2X2,04.98--- 4.00
8 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 5.95 4.980,5X1,2X2,04.98--- 3.00
9 Nicola RadostováNicola Radostová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 5.78 4.980,5X1,2X2,04.98--- 2.00
10 Lucie MájkováLucie Májková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
88 5.74 4.980,5X1,2X2,04.98--- 1.00
11 Jana MelichováJana Melichová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
79 5.53 4.980,5X1,2X2,04.98---
12 Monika NeuschelováMonika Neuschelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
89 5.53 4.980,5X1,2X2,04.98---
13 Pavlína VostatkováPavlína Vostatková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
74 5.46 4.980,5X1,2X2,04.98---
14 Barbora UhlířováBarbora Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 4.98 4.980,5X1,2X2,04.98---
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 DNP
Celkem 15 závodníků