Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (5. 7. 2009)

Trojskok - Muži

(ne, 5.7.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vasyl NishchykVasyl Nishchyk
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 16.10 15.650,815.561,5X0,915.6516.101,014.52-0,1X0,6 11.00
2 Ondřej HanušOndřej Hanuš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
88 15.98 15.671,215.811,0X0,915.8115.982,115.352,715.36 9.00
3 Jaroslav DobrovodskýJaroslav Dobrovodský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
84 15.86 15.861,7X1,515.39-0,415.86X0,6--0,8-0,5 8.00
4 Adrian SwiderskiAdrian Swiderski
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
86 15.84 15.672,515.832,815.84-2,915.84X1,3X-0,115.560,4 7.00
5 Mateusz ParlickiMateusz Parlicki
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
84 15.51 15.300,1X1,415.510,515.51X1,6X1,7X1,6 6.00
6 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 14.54 14.541,1X1,2X2,014.5414.30X14.40 5.00
7 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 14.46 14.262,314.190,9X1,614.26-1,914.460,5- 4.00
8 Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 14.45 14.222,9X0,714.412,114.4114.120,814.450,1- 3.00
9 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 14.18 X0,914.181,5X14.18--- 2.00
10 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 13.99 13.990,813.080,1-2,513.99--- 1.00
MB Martin PrezbruchýMartin Prezbruchý
AK KroměřížAK Kroměříž
84 13.31
Kamil KotlíkKamil Kotlík
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
77 0 X0,9X2,9X1,80---
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 5.7.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ŠestákováMartina Šestáková
USK PrahaUSK Praha
78 14.18 13.70-0,6X1,713.921,113.92X1,214.180,9- 11.00
2 Ruslana TsyhotskaRuslana Tsyhotska
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
86 13.50 12.480,313.202,213.501,013.50X2,2X0,913.041,7 9.00
3 Lucie MájkováLucie Májková
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
88 13.00 X1,9X0,712.821,212.8212.481,412.680,713.000,1 8.00
4 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
85 12.74 12.211,912.510,912.471,212.5112.740,412.340,5X0,2 7.00
5 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
77 12.63 12.630,712.461,312.413,012.63X0,9X1,2X0,6 6.00
6 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 12.60 11.782,012.501,911.15-0,712.5011.971,912.602,312.46 5.00
7 Jitka MoudráJitka Moudrá
ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno
85 12.36 12.273,012.361,211.900,812.36X1,311.772,4-1,0 4.00
8 Monika NeuschelováMonika Neuschelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
89 12.04 11.742,912.000,2X1,812.00X0,811.850,412.04-1,2 3.00
9 Lucie KubíkováLucie Kubíková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 11.72 11.722,5X0,911.33-1,411.72--- 2.00
10 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 11.72 11.721,7X1,0X-0,111.72 1.00
Pavlína VostatkováPavlína Vostatková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
74 0 X1,3X0,3X0,40
Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 0 X2,2X0,2X1,00---
Celkem 12 závodníků