výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Prolínací soutěž o účast v I. lize žen

České Budějovice (12. 9. 2009)

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.9.2009) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BenedováJana Benedová 85 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.30
2 Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.92
3 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.03
4 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 13.39
5 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.73
6 Tereza GažúrováTereza Gažúrová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.9.2009) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.71
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.00
3 Tereza MinářůTereza Minářů 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.40
4 Anna ŠetkováAnna Šetková 92 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.71
5 Monika CabejškováMonika Cabejšková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.83
6 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.9.2009) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina DrsováMartina Drsová 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.75
2 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.23
3 Martina ŠtréblováMartina Štréblová 77 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.32
4 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.56
5 Kateřina ZámečníkováKateřina Zámečníková 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.62
6 Václava SetničkováVáclava Setničková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.31
Aneta ZáviškováAneta Závišková 87 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 12.9.2009) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BenedováJana Benedová 85 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.36 11.00
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.62 9.00
3 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.82 8.00
4 Martina DrsováMartina Drsová 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.86 7.00
5 Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.06 6.00
6 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.58 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.9.2009) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.03 4.00
2 Martina ŠtréblováMartina Štréblová 77 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.21 3.00
3 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 13.39 2.00
4 Tereza MinářůTereza Minářů 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.43 1.00
5 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.64
6 Anna ŠetkováAnna Šetková 92 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.75
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2009) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BenedováJana Benedová 85 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 25.53 11.00
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.35 9.00
3 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.36 8.00
4 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.85 6.00
5 Tereza MinářůTereza Minářů 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 27.04 5.00
6 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 27.54 3.00
Martina DrsováMartina Drsová 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2009) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.84 7.00
2 Lenka KřenkováLenka Křenková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 27.48 4.00
3 Martina ŠtréblováMartina Štréblová 77 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 27.68 2.00
4 Anna ŠetkováAnna Šetková 92 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 28.06
5 Sabina GerlickáSabina Gerlická 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 28.17
6 Václava SetničkováVáclava Setničková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 29.63
Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2009) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.98 1.00
2 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 28.32
3 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 28.39
4 Veronika LorencováVeronika Lorencová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 28.95
5 Kristýna JančováKristýna Jančová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 29.10
6 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 30.51
7 Karolína ŠeborováKarolína Šeborová 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 31.06
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 61.43 11.00
2 Martina VoženílkováMartina Voženílková 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 64.16 7.00
3 Lenka KřenkováLenka Křenková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 64.63 6.00
4 Eva FührerováEva Führerová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 65.43 5.00
Tereza ŠkopkováTereza Škopková 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Tereza GažúrováTereza Gažúrová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka RoblováLenka Roblová 82 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 62.64 9.00
2 Vendulka PraskáVendulka Praská 76 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 62.85 8.00
3 Eva HladováEva Hladová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 66.18 4.00
4 Marie MiličkováMarie Miličková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 68.73 3.00
5 Tereza KošíkováTereza Košíková 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 71.55 2.00
Lenka NovotnáLenka Novotná 66 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:29.31 11.00
2 Hana PechováHana Pechová 87 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:29.81 9.00
3 Andrea ČapkováAndrea Čapková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:30.65 8.00
4 Eva FührerováEva Führerová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:32.28 7.00
5 Martina VoženílkováMartina Voženílková 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:33.48 6.00
6 Lenka BartošováLenka Bartošová 93 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:34.26 5.00
7 Tereza KošíkováTereza Košíková 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:38.53 4.00
8 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:40.77 3.00
9 Veronika MikešováVeronika Mikešová 86 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:47.81 2.00
10 Radka ReschováRadka Reschová 66 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:51.54 1.00
Tereza ŠkopkováTereza Škopková 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Daniela ServinskáDaniela Servinská 84 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra LepičováPetra Lepičová 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:06.92 11.00
2 Marie MiličkováMarie Miličková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:07.89 9.00
3 Hana PechováHana Pechová 87 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:13.97 8.00
4 Michaela MarešováMichaela Marešová 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5:35.02 7.00
5 Dagmar KloudováDagmar Kloudová 82 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:48.37 6.00
6 Tereza VeseláTereza Veselá 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:51.65 5.00
7 Renáta VaňkováRenáta Vaňková 88 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6:00.88 4.00
8 Barbora PaimováBarbora Paimová 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6:08.67 3.00
9 Radka ReschováRadka Reschová 66 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6:21.09 2.00
Celkem 9 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19:40.59 11.00
2 Petra LepičováPetra Lepičová 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19:51.52 9.00
3 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 19:54.79 8.00
4 Michaela MarešováMichaela Marešová 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 20:17.17 7.00
5 Dagmar KloudováDagmar Kloudová 82 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 21:31.60 6.00
6 Barbora PaimováBarbora Paimová 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21:42.23 5.00
7 Renáta VaňkováRenáta Vaňková 88 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22:04.47 4.00
8 Radka ReschováRadka Reschová 66 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23:23.23 3.00
Klára PetráčkováKlára Petráčková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2009) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana DankováJana Danková 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 15.34 11.00
2 Kateřina ServinskáKateřina Servinská 86 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.41 9.00
3 Petra ŠindelářováPetra Šindelářová 83 AC TJ JičínAC TJ Jičín 15.54 8.00
4 Tereza JelínkováTereza Jelínková 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.05 7.00
5 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.62 6.00
6 Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.63 5.00
7 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.90 3.50
Martina SvědíkováMartina Svědíková 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.90 3.50
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2009) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jarmila PeckováJarmila Pecková 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.39 2.00
2 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 17.56 1.00
3 Lucie KönigováLucie Königová 86 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 17.84
4 Petra MandátováPetra Mandátová 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 18.50
5 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.59
6 Dominika KrjcarováDominika Krjcarová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.93
7 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 20.84
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka RoblováLenka Roblová 82 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 67.08 11.00
2 Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 67.55 9.00
3 Kateřina ServinskáKateřina Servinská 86 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 67.78 8.00
4 Martina CoganováMartina Coganová 76 AC TJ JičínAC TJ Jičín 70.80 7.00
5 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 71.37 6.00
6 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 71.76 4.00
7 Veronika MikešováVeronika Mikešová 86 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 72.35 3.00
8 Jarmila PeckováJarmila Pecková 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 72.42 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TvrzníkováLucie Tvrzníková 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 71.39 5.00
2 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 74.04 1.00
3 - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 77.90
4 Dominika KrjcarováDominika Krjcarová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 80.50
5 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 93.53
Lenka NovotnáLenka Novotná 66 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Klára KovářováKlára Kovářová 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Hana TrejbalováHana Trejbalová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benedová, Danková, Drsová, Gerlická Benedová, Danková, Drsová, Gerlická Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 50.73 11.00
2 Procházková, Tvrdíková, Servinská, Zámečníková Procházková, Tvrdíková, Servinská, Zámečníková AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 51.01 9.00
3 Čutková, Korešová, Jelínková, Dvořáková Čutková, Korešová, Jelínková, Dvořáková Atletika JihlavaAtletika Jihlava 51.25 8.00
4 Kodrová, Fleišmanová, Rohlenová, Chvátalová Kodrová, Fleišmanová, Rohlenová, Chvátalová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.59 7.00
5 Valtvá, Adlerová, Praská, Štréblová Valtvá, Adlerová, Praská, Štréblová AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 54.99 3.00
6 Lomová, Záhorková, Baronová, Strusková Lomová, Záhorková, Baronová, Strusková SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 57.30 1.00
Kopečná, Silvestrová, Vejmělková, Sedláčková Kopečná, Silvestrová, Vejmělková, Sedláčková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Minářů, Křeneková, Bárová, Buřilová A-Minářů, Křeneková, Bárová, Buřilová PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.09 6.00
2 A-Jančová,Lorencová,Bartošová,Kopecká A-Jančová,Lorencová,Bartošová,Kopecká AC TJ JičínAC TJ Jičín 53.41 5.00
3 Sachová, Pecková, Mikešová, Hebká Sachová, Pecková, Mikešová, Hebká SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 54.13 4.00
4 Dráhová, Königová, Svědíková, Servinská Dráhová, Königová, Svědíková, Servinská AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 56.03 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Roblová, Nováková, Führerová, Hladová A - Roblová, Nováková, Führerová, Hladová Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:18.92 11.00
2 A - Vášová, Mandátová, Maršánová, Brázdová A - Vášová, Mandátová, Maršánová, Brázdová TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:19.91 9.00
3 Trejbalová, Kosáková, Vovsová, Šindelářová Trejbalová, Kosáková, Vovsová, Šindelářová AC TJ JičínAC TJ Jičín 4:20.47 8.00
4 A - Boženílková, Zámečníková, Servinská K., Servinská D. A - Boženílková, Zámečníková, Servinská K., Servinská D. AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:21.98 6.00
5 A - Tvrzníková, Pecková, MIkešová, Kubešová A - Tvrzníková, Pecková, MIkešová, Kubešová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:23.65 5.00
6 A - Šetková, Valtová, Štréblová, Praská A - Šetková, Valtová, Štréblová, Praská AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 4:24.88 4.00
7 Čapková, Pechová, Milíčková, Adamcová Čapková, Pechová, Milíčková, Adamcová Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:28.64 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Halášková, Minářů, Křemková, Buřilová A - Halášková, Minářů, Křemková, Buřilová PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:21.81 7.00
2 B - Dvořáková, Hoffmanová, Kalivodová, Jiroutová B - Dvořáková, Hoffmanová, Kalivodová, Jiroutová Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:40.56 2.00
3 B - Krejcárová, košíková, Zachová, Koudelová B - Krejcárová, košíková, Zachová, Koudelová Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:47.80 1.00
4 B - Krčálová, Hubatová, Setníčková, Šeborová B - Krčálová, Hubatová, Setníčková, Šeborová PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:49.61
5 B - Veselá, Vimětalová, Hebká, Čermáková B - Veselá, Vimětalová, Hebká, Čermáková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:51.71
6 B - Dráhová, Königová, Svědíková, B - Dráhová, Königová, Svědíková, AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5:02.76
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petra ŠindelářováPetra Šindelářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
83 1.70 11.00
2 Terezie KopeckáTerezie Kopecká
AC TJ JičínAC TJ Jičín
79 1.55 9.00
3 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.55 8.00
4 Martina DrdováMartina Drdová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 1.50 7.00
5 Kristýna VymětalováKristýna Vymětalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
90 1.50 6.00
6 Michaela BerglováMichaela Berglová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 1.50 5.00
7 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.45 4.00
8 Jana HajnáJana Hajná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 1.45 3.00
9 Andrea ČapkováAndrea Čapková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
92 1.45 2.00
10= Veronika AdamcováVeronika Adamcová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 1.45 0.50
10= Petra MandátováPetra Mandátová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 1.45 0.50
12 Jessica BártováJessica Bártová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 1.45
13= Monika KopečnáMonika Kopečná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 1.40
13= Klára KosákováKlára Kosáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 1.40
13= Věra DráhováVěra Dráhová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
88 1.40
16= Michaela LomováMichaela Lomová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
91 1.40
16= Lucie BartošováLucie Bartošová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 1.40
18 Radka VášováRadka Vášová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 1.40
19 Barbora LandováBarbora Landová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
89 1.35
19 Kateřina KoumarováKateřina Koumarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 1.35
Celkem 20 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Sandra HofmannováSandra Hofmannová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 3.00 11.00
2 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 3.00 9.00
3 Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 2.80 8.00
4 Zuzana SachováZuzana Sachová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 2.80 7.00
5 Markéta KabrnováMarkéta Kabrnová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 2.70 6.00
6 Hana TrejbalováHana Trejbalová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 2.60 5.00
7 Nikola KavalírováNikola Kavalírová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 2.60 4.00
8 Petra MandátováPetra Mandátová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 2.60 3.00
9 Anna ČermákováAnna Čermáková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
90 2.40 2.00
10 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 2.40 1.00
11 Martina SvědíkováMartina Svědíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 2.20
12 Helena KorbováHelena Korbová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 2.20
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana DankováJana Danková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
87 5.29 +0.7 m/s 11.00
2 Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 5.27 +0.6 m/s 9.00
3 Terezie KopeckáTerezie Kopecká
AC TJ JičínAC TJ Jičín
79 5.21 +0.5 m/s 8.00
4 Jana SvobodováJana Svobodová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
82 5.15 +1.2 m/s 7.00
5 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 4.99 +0.9 m/s 6.00
6 Aneta ZáviškováAneta Závišková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
87 4.96 +1.0 m/s 5.00
7 Lucie KönigováLucie Königová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
86 4.91 +0.3 m/s 4.00
8 Hana HaláškováHana Halášková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 4.82 +0.4 m/s 3.00
9 Martina DrsováMartina Drsová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 4.80 +1.0 m/s 2.00
10 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
84 4.78 +1.4 m/s 1.00
11 Tereza JelínkováTereza Jelínková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 4.67 +0.6 m/s
12 Michaela ČutkováMichaela Čutková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 4.50 +0.3 m/s
13 Michaela LomováMichaela Lomová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
91 4.42 +1.1 m/s
14 Daniela ServinskáDaniela Servinská
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
84 4.36 +0.7 m/s
15 Karolína HebkáKarolína Hebká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 4.34 +1.4 m/s
16 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 4.31 +0.7 m/s
17 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 4.28 +0.6 m/s
18 Klára KovářováKlára Kovářová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana DankováJana Danková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
87 11.34 11.00
2 Petra ŠindelářováPetra Šindelářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
83 10.77 9.00
3 Lucie KönigováLucie Königová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
86 10.71 8.00
4 Terezie KopeckáTerezie Kopecká
AC TJ JičínAC TJ Jičín
79 10.51 7.00
5 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
84 10.11 6.00
6 Věra DráhováVěra Dráhová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
88 10.07 5.00
7 Tereza JelínkováTereza Jelínková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 09.90 4.00
8 Aneta ZáviškováAneta Závišková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
87 09.78 3.00
9 Monika KopečnáMonika Kopečná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 09.46 2.00
Michaela BerglováMichaela Berglová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 0
Markéta KabrnováMarkéta Kabrnová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 0
Kateřina VovsováKateřina Vovsová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
94 0
Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina MarešováKateřina Marešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 12.21 11.00
2 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 12.14 9.00
3 Kateřina DufkováKateřina Dufková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 12.12 8.00
4 Martina SvědíkováMartina Svědíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 10.72 7.00
5 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 10.67 6.00
6 Jana SvobodováJana Svobodová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
82 10.57 5.00
7 Petra HadravováPetra Hadravová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 10.07 4.00
8 Jana BeranováJana Beranová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 10.01 3.00
9 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 09.90 2.00
10 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 09.84 1.00
11 Klára KosákováKlára Kosáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 09.81
12 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 09.67
13 Kateřina PetrlíkováKateřina Petrlíková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
89 09.59
14 Lucie BartošováLucie Bartošová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 09.46
15 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 08.84
16 Martina AndrštováMartina Andrštová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 07.55
17 Kristýna VymětalováKristýna Vymětalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
90 07.52
18 Kateřina KoumarováKateřina Koumarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 06.56
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina DufkováKateřina Dufková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 43.49 11.00
2 Kateřina MarešováKateřina Marešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 43.05 9.00
3 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 35.29 8.00
4 Andrea HlucháAndrea Hluchá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 33.08 7.00
5 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 31.87 6.00
6 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 30.01 5.00
7 Petra HadravováPetra Hadravová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 29.49 4.00
8 Lucie TvrzníkováLucie Tvrzníková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
89 27.47 3.00
9 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 26.38 2.00
10 Lucie BartošováLucie Bartošová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 26.13 1.00
11 Kateřina PetrlíkováKateřina Petrlíková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
89 24.44
12 Lucie StruskováLucie Strusková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 23.39
13 Hedvika MokráHedvika Mokrá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 22.99
14 - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 22.37
15 Jana BeranováJana Beranová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 22.05
16 Petra PodroužkováPetra Podroužková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 22.01
17 Martina AndrštováMartina Andrštová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 16.23
Michaela TalpováMichaela Talpová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 0
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra HadravováPetra Hadravová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 43.73 11.00
2 Kateřina MarešováKateřina Marešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 38.59 9.00
3 Andrea HlucháAndrea Hluchá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 34.21 8.00
4 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
56 32.52 7.00
5 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 31.35 6.00
6 Hedvika MokráHedvika Mokrá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 30.81 5.00
7 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 30.38 4.00
8 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 29.68 3.00
9 Martina DrdováMartina Drdová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 26.93 2.00
10 Kateřina PetrlíkováKateřina Petrlíková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
89 24.31 1.00
11 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 23.96
12 Lucie TvrzníkováLucie Tvrzníková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
89 21.33
13 Jana BeranováJana Beranová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 18.69
14 Kristýna VymětalováKristýna Vymětalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
90 17.83
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.9.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 41.44 11.00
2 Kateřina DufkováKateřina Dufková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 36.92 9.00
3 Jana SvobodováJana Svobodová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
82 36.21 8.00
4 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 35.95 7.00
5 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 34.81 6.00
6 Martina DrdováMartina Drdová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 32.06 5.00
7 Andrea HlucháAndrea Hluchá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 31.21 4.00
8 Barbora LandováBarbora Landová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
89 30.72 3.00
9 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
56 29.20 2.00
10 Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
66 28.20 1.00
11 Daniela ServinskáDaniela Servinská
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
84 28.07
12 Lucie StruskováLucie Strusková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 27.83
13 Petra PodroužkováPetra Podroužková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 27.44
14 Jana BeranováJana Beranová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 25.57
15 Martina AndrštováMartina Andrštová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 24.56
16 Hedvika MokráHedvika Mokrá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 23.21
17 Michaela TalpováMichaela Talpová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 17.80
18 Hana NovákováHana Nováková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91
19 Gabriela BoláčkováGabriela Boláčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92
Celkem 19 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 198.00
2 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 167.50
3 JICIN JICIN AC TJ JičínAC TJ Jičín 152.00
4 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 149.00
5 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 090.50
6 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 090.50
7 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 080.50
8 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 044.00
9 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 030.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x400 m, 4x100 m
Celkem 9 závodníků