výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (23. 1. 2010)

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára KovářikováKlára Kovářiková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:54.65
2 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:56.16
3 Veronika KukaňováVeronika Kukaňová 97 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1:58.70
4 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:03.42
5 Denisa JandováDenisa Jandová 97 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 2:03.85
6 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:05.54
7 Dáša MarkováDáša Marková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:08.33
8 Kamila ChachulováKamila Chachulová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:17.44
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.94
2 Karina KelemanováKarina Kelemanová 97 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:00.59
3 Zuzana ŠrámováZuzana Šrámová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:04.23
4 Anna KretkováAnna Kretková 97 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:08.40
5 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:10.77
6 Viktorie KubištováViktorie Kubištová 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:16.91
7 Anna KuželíkováAnna Kuželíková 97 AC DomažliceAC Domažlice 2:22.38
8 Sára PluhařováSára Pluhařová 98 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:30.65
Petra PodlešákováPetra Podlešáková 97 TJ SušiceTJ Sušice DNP
Celkem 9 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:58.55
2 Kryštof KrsKryštof Krs 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1:58.77
3 Aleš JiskraAleš Jiskra 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:01.54
4 Martin PetrikovičMartin Petrikovič 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:05.13
5 David NovotnýDavid Novotný 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:09.20
6 Vít JiskraVít Jiskra 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:10.80
7 Lukáš ZezulaLukáš Zezula 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:11.26
8 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:14.74
9 Karel TyrpeklKarel Tyrpekl 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:16.93
10 Jakub ŠkapíkJakub Škapík 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:18.29
11 Johan OlšanJohan Olšan 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:29.08
Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ČernýOndřej Černý 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.51
2 Marcel ČervenkaMarcel Červenka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:08.97
3 Matěj PánikMatěj Pánik 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:09.43
4 Martin SzabóMartin Szabó 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:14.12
5 Václav WohlmutVáclav Wohlmut 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:17.47
6 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:17.49
7 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:23.68
8 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:23.85
9 Pavel KortusPavel Kortus 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:29.98
10 Tomáš RegnerTomáš Regner 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:38.51
11 Filip SommerFilip Sommer 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:46.88
Karel NaxeraKarel Naxera 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice DNP
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠtverákJakub Štverák 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:06.29
2 Jan BenešJan Beneš 00 AC DomažliceAC Domažlice 2:06.76
3 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:12.54
4 Štěpán RotterbornŠtěpán Rotterborn 00 AC DomažliceAC Domažlice 2:14.73
5 Jiří VáchalJiří Váchal 99 AC DomažliceAC Domažlice 2:15.41
6 Ondřej HasmanOndřej Hasman 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:15.60
7 Matěj VoštaMatěj Vošta 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:16.14
8 Marek VyšínMarek Vyšín 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:19.43
9 Matěj FremrMatěj Fremr 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:23.61
10 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:26.64
11 Jindřich FialaJindřich Fiala 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:26.86
12 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:27.86
13 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:44.35
Celkem 13 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan LališJan Lališ 00 Asex ChebAsex Cheb 2:11.71
2 Jan PopadinecJan Popadinec 00 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 2:26.54
3 Tomáš PanenkaTomáš Panenka 99 TJ SušiceTJ Sušice 2:27.22
4 Jan PanenkaJan Panenka 02 TJ SušiceTJ Sušice 2:27.38
5 Zdeněk HeberleinZdeněk Heberlein 00 TJ SušiceTJ Sušice 2:29.01
6 Miloslav PrášekMiloslav Prášek 01 TJ SušiceTJ Sušice 2:31.35
7 Kryštof SmetanaKryštof Smetana 00 TJ SušiceTJ Sušice 2:31.37
8 Jan FlídrJan Flídr 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:34.35
9 David PilnýDavid Pilný 01 TJ SušiceTJ Sušice 3:11.48
Adam PrimasAdam Primas 02 TJ SušiceTJ Sušice DNF
Matyáš FialaMatyáš Fiala 03 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Filip KoreckýFilip Korecký 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 99 AK SokolovAK Sokolov 2:08.72
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 2:09.14
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:15.91
4 Michaela BekováMichaela Beková 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:18.71
5 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:20.54
6 Kristýna BerkováKristýna Berková 99 TJ SušiceTJ Sušice 2:21.23
7 Helena ČechováHelena Čechová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:24.20
8 Elizabeth VlčkováElizabeth Vlčková 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:26.05
9 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:36.38
10 Lenka DůbravováLenka Důbravová 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:38.23
11 Eva VacíkováEva Vacíková 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:40.40
12 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 01 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:43.55
13 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:44.79
Nikola GareisováNikola Gareisová 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Svatava KafkováSvatava Kafková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:58.10
2 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:13.17
3 Denisa BiedermannováDenisa Biedermannová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:16.55
4 Lucie TůmováLucie Tůmová 99 TJ KlatovyTJ Klatovy 2:17.55
5 Markéta PincováMarkéta Pincová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:19.52
6 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:20.62
7 Kateřina ŠprdlíkováKateřina Šprdlíková 01 TJ SušiceTJ Sušice 2:29.07
8 Tereza ZedníkováTereza Zedníková 99 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:32.68
9 Lucie KolbekováLucie Kolbeková 99 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:37.32
10 Eliška MoravcováEliška Moravcová 01 AC DomažliceAC Domažlice 2:42.23
Eliška BorsikováEliška Borsiková 02 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. DNP
Lenka JanoutováLenka Janoutová 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany DNP
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:06.02
2 Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 2:10.95
3 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:14.03
4 Veronika LopatováVeronika Lopatová 99 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:21.19
5 Mahulena CílováMahulena Cílová 00 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:26.32
6 Aneta KarczováAneta Karczová 00 TJ SušiceTJ Sušice 2:26.55
7 Klára FrišováKlára Frišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:27.12
8 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:31.57
9 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 99 AC DomažliceAC Domažlice 2:38.63
10 Jana RojtováJana Rojtová 99 AC DomažliceAC Domažlice 2:42.56
11 Eliška BenešováEliška Benešová 00 TJ SušiceTJ Sušice 2:46.50
Celkem 11 závodníků