Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné halové závody PAS

Praha - Stromovka (27. 1. 2009)

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 27.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zdeněk MedlíkZdeněk Medlík 86 AK KroměřížAK Kroměříž 08:31.94
2 Tomáš HaromTomáš Harom 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:36.80
3 Martin MužíkMartin Mužík 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08:41.99
4 Petr DoubravskýPetr Doubravský 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08:45.63
5 Martin TipkaMartin Tipka 85 TJ KOH-I-NOOR Č.BudějoviceTJ KOH-I-NOOR Č.Budějovice 08:51.64
6 Jan ValášekJan Valášek 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08:57.12
7 Martin SlaninaMartin Slanina 80 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09:16.37
8 Tomáš ŘenčTomáš Řenč 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:21.29
9 Petr LoudaPetr Louda 64 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09:30.39
10 Vojtěch HolýVojtěch Holý 88 AK MostAK Most 09:44.05
11 Jan JežekJan Ježek 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 09:52.14
12 Martin BerkaMartin Berka 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:54.94
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 27.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ Vodní Stavby TáborTJ Vodní Stavby Tábor 09:41.96
2 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 90 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 09:47.20
3 Marian MundokMarian Mundok 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:49.74
4 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 93 FC HájeFC Háje 09:55.23
5 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 FC HájeFC Háje 09:56.77
6 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:58.45
7 Milan ProuzaMilan Prouza 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09:58.56
8 Stanislav VytlačilStanislav Vytlačil 90 AK MostAK Most 10:00.28
9 Aleš FilingrAleš Filingr 92 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 10:05.35
10 Jiří ProcházkaJiří Procházka 88 USK PrahaUSK Praha 10:22.90
11 Petr RadaPetr Rada 64 KerteamKerteam 10:33.37
12 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10:39.13
13 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11:11.01
14 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11:42.47
Celkem 14 závodníků
Běh 3 (út, 27.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Břetislav KlápštěBřetislav Klápště 78 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10:24.74
2 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 10:38.80
3 Jáchym VaněčekJáchym Vaněček 78 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 10:57.67
4 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 11:11.96
5 Petr ŠtěpánekPetr Štěpánek 65 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 11:27.69
6 Marek StrejcMarek Strejc 94 AK MostAK Most 11:32.69
7 Josef UrbanJosef Urban 56 SABZO PrahaSABZO Praha 12:16.57
8 Petr AdamPetr Adam 50 AC Obora Hvězda PrahaAC Obora Hvězda Praha 12:23.04
9 Jan RockJan Rock 54 AC Obora Hvězda PrahaAC Obora Hvězda Praha 12:56.20
10 Tomáš MiřejovskýTomáš Miřejovský 61 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 12:57.44
11 Radomír DolejšRadomír Dolejš 58 SABZO PrahaSABZO Praha 13:16.12
12 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14:41.71
Celkem 12 závodníků

3000 m - Ženy

(út, 27.1.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10:26.72
2 Helena PoborskáHelena Poborská 78 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10:40.21
Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNF
Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 91 TJ Vodní Stavby TáborTJ Vodní Stavby Tábor DNF
Celkem 4 závodníků