Krajský přebor starších žáků a starších žákyň
Olomouc (6. 2. 2009)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr KoutnýPetr Koutný | 94 | AK Olomouc | 08.08 | |||||||||||||||
2 | Silvestr HeinischSilvestr Heinisch | 95 | AC Prostějov | 08.65 | |||||||||||||||
3 | Marek PšenčíkMarek Pšenčík | 95 | TJ Šumperk | 09.87 | |||||||||||||||
Filip KopečnýFilip Kopečný | 94 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan MartuškevyčIvan Martuškevyč | 95 | AK Olomouc | 08.27 | |||||||||||||||
2 | Adam HalašAdam Halaš | 94 | AK Olomouc | 08.52 | |||||||||||||||
Oldřich LátalOldřich Látal | 95 | AC Prostějov | DNP | ||||||||||||||||
Lukáš NemajerLukáš Nemajer | 95 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří FrnkaJiří Frnka | 94 | AK Olomouc | 08.07 | |||||||||||||||
2 | Daniel StrykDaniel Stryk | 95 | TJ Šumperk | 08.79 | |||||||||||||||
3 | Petr CetkovskýPetr Cetkovský | 95 | AC Prostějov | 09.05 | |||||||||||||||
MS | Patrik SmerdaPatrik Smerda | 96 | BYAC Brno | 09.40 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠiklingDavid Šikling | 94 | AC Prostějov | 07.83 | |||||||||||||||
2 | Filip KoukalFilip Koukal | 95 | BYAC Brno | 07.88 | |||||||||||||||
3 | Tomáš GeiersbergTomáš Geiersberg | 94 | AK Olomouc | 08.65 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav JeřábekJaroslav Jeřábek | 95 | SK Hranice | 09.03 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman JiříkRoman Jiřík | 95 | AK Olomouc | 08.19 | |||||||||||||||
2 | Robert RullaRobert Rulla | 94 | AC Prostějov | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Václav HavlíčekVáclav Havlíček | 95 | TJ Šumperk | 08.96 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 6 (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KubíkTomáš Kubík | 95 | BYAC Brno | 08.04 | |||||||||||||||
2 | Alexandr HlavatýAlexandr Hlavatý | 95 | AK Olomouc | 08.59 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl | 95 | SK Hranice | 09.66 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří FrnkaJiří Frnka | 94 | AK Olomouc | 07.88 | |||||||||||||||
2 | David ŠiklingDavid Šikling | 94 | AC Prostějov | 07.97 | |||||||||||||||
3 | Petr KoutnýPetr Koutný | 94 | AK Olomouc | 08.03 | |||||||||||||||
4 | Roman JiříkRoman Jiřík | 95 | AK Olomouc | 08.15 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HalašAdam Halaš | 94 | AK Olomouc | 08.67 | |||||||||||||||
2 | Alexandr HlavatýAlexandr Hlavatý | 95 | AK Olomouc | 08.68 | |||||||||||||||
3 | Silvestr HeinischSilvestr Heinisch | 95 | AC Prostějov | 08.72 | |||||||||||||||
Ivan MartuškevyčIvan Martuškevyč | 95 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále C (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KoukalFilip Koukal | 95 | BYAC Brno | 08.00 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KubíkTomáš Kubík | 95 | BYAC Brno | 08.05 | |||||||||||||||
3 | Tomáš GeiersbergTomáš Geiersberg | 94 | AK Olomouc | 08.66 | |||||||||||||||
4 | Daniel StrykDaniel Stryk | 95 | TJ Šumperk | 08.75 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ČernochováMartina Černochová | 94 | AK Zlín | 07.9 | |||||||||||||||
2 | Lucie PláškováLucie Plášková | 94 | TJ Šumperk | 08.2 | |||||||||||||||
3 | Denisa ProkešováDenisa Prokešová | 94 | JAC Brno | 08.5 | |||||||||||||||
4 | Veronika HlavinkováVeronika Hlavinková | 95 | AK Olomouc | 10.1 | |||||||||||||||
Poznámky:Časy byly měřeny ručně. |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | JAC Brno | 08.2 | |||||||||||||||
2 | Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková | 95 | AK Olomouc | 08.5 | |||||||||||||||
3 | Veronika RozsívalováVeronika Rozsívalová | 94 | AC Prostějov | 09.3 | |||||||||||||||
4 | Tereza AdamováTereza Adamová | 95 | TJ Šumperk | 09.3 | |||||||||||||||
Poznámky:Časy byly měřeny ručně. |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | TJ Šumperk | 07.9 | |||||||||||||||
2 | Sára VacíkováSára Vacíková | 94 | AK Olomouc | 08.5 | |||||||||||||||
3 | Monika VymazalováMonika Vymazalová | 94 | AC Prostějov | 08.7 | |||||||||||||||
4 | Anna KopeckáAnna Kopecká | 95 | SK Hranice | 08.9 | |||||||||||||||
Poznámky:Časy byly měřeny ručně. |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra OpekarováPetra Opekarová | 95 | TJ Šumperk | 08.1 | |||||||||||||||
2 | Denisa SpurnáDenisa Spurná | 94 | AK Olomouc | 08.9 | |||||||||||||||
3 | Barbora HrdáBarbora Hrdá | 95 | AC Prostějov | 09.6 | |||||||||||||||
Kateřina KopřivováKateřina Kopřivová | 95 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:Časy byly měřeny ručně. |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina HavlíkováKristina Havlíková | 94 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.1 | |||||||||||||||
2 | Gabriela HrdáGabriela Hrdá | 95 | AC Prostějov | 09.1 | |||||||||||||||
MS | Gabriela MedkováGabriela Medková | 96 | JAC Brno | 08.9 | |||||||||||||||
Poznámky:Časy byly měřeny ručně. |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 6 (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emily GerulováEmily Gerulová | 97 | TJ Orlová Lutyně | 08.3 | |||||||||||||||
2 | Sevda OsmanováSevda Osmanová | 94 | AK Olomouc | 09.7 | |||||||||||||||
3 | Aneta KunertováAneta Kunertová | 95 | AC Prostějov | 09.9 | |||||||||||||||
Poznámky:Časy byly měřeny ručně. |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 7 (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie VálkováLucie Válková | 95 | AC Prostějov | 09.1 | |||||||||||||||
2 | Gabriela BurzováGabriela Burzová | 94 | AK Olomouc | 10.0 | |||||||||||||||
MS | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | JAC Brno | 09.2 | |||||||||||||||
Poznámky:Časy byly měřeny ručně. |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ČernochováMartina Černochová | 94 | AK Zlín | 08.03 | |||||||||||||||
2 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | TJ Šumperk | 08.11 | |||||||||||||||
3 | Kristina HavlíkováKristina Havlíková | 94 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.34 | |||||||||||||||
Petra OpekarováPetra Opekarová | 95 | TJ Šumperk | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | JAC Brno | 08.28 | |||||||||||||||
2 | Lucie PláškováLucie Plášková | 94 | TJ Šumperk | 08.29 | |||||||||||||||
3 | Emily GerulováEmily Gerulová | 97 | TJ Orlová Lutyně | 08.47 | |||||||||||||||
4 | Denisa ProkešováDenisa Prokešová | 94 | JAC Brno | 08.85 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále C (pá, 6.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková | 95 | AK Olomouc | 08.71 | |||||||||||||||
2 | Sára VacíkováSára Vacíková | 94 | AK Olomouc | 08.79 | |||||||||||||||
3 | Monika VymazalováMonika Vymazalová | 94 | AC Prostějov | 09.31 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |