Youth Athletics - Sokol Grand Prix a IAAF Světový atletický den mládeže
Kolín (2. 5. 2009)skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 2.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš KebrleLukáš Kebrle
SK ZŠ Jeseniova Praha |
92 | 6.39 | 4.77+1.0 | 4.33-0.1 | 4.86+0.3 | 4.86 | 4.96+0.6 | 4.74+0.1 | 4.81+0.8 | |||||||||
2 |
Ondřej MachoOndřej Macho
AK Olomouc |
93 | 6.33 | 4.77+1.0 | 4.33-0.1 | 4.86+0.3 | 4.86 | 4.96+0.6 | 4.74+0.1 | 4.81+0.8 | |||||||||
3 |
Jan JánJan Ján
TJ Spartak Vlašim |
93 | 6.08 | 4.77+1.0 | 4.33-0.1 | 4.86+0.3 | 4.86 | 4.96+0.6 | 4.74+0.1 | 4.81+0.8 | |||||||||
4 |
Tomáš BudinskýTomáš Budinský
AŠK Slávia Trnava |
93 | 5.94 | 4.77+1.0 | 4.33-0.1 | 4.86+0.3 | 4.86 | 4.96+0.6 | 4.74+0.1 | 4.81+0.8 | |||||||||
5 |
Tomáš VišinkaTomáš Višinka
AK Olomouc |
92 | 5.88 | 4.77+1.0 | 4.33-0.1 | 4.86+0.3 | 4.86 | 4.96+0.6 | 4.74+0.1 | 4.81+0.8 | |||||||||
6 |
Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka Praha |
92 | 5.53 | 4.77+1.0 | 4.33-0.1 | 4.86+0.3 | 4.86 | 4.96+0.6 | 4.74+0.1 | 4.81+0.8 | |||||||||
7 |
Lukáš MatznerLukáš Matzner
SK Kotlářka Praha |
93 | 5.32 | 4.77+1.0 | 4.33-0.1 | 4.86+0.3 | 4.86 | 4.96+0.6 | 4.74+0.1 | 4.81+0.8 | |||||||||
8 |
Adam RausAdam Raus
TJ Sokol Opava |
93 | 4.96 | 4.77+1.0 | 4.33-0.1 | 4.86+0.3 | 4.86 | 4.96+0.6 | 4.74+0.1 | 4.81+0.8 | |||||||||
Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO Kladno |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Marek MajerMarek Majer
VSK Univerzita Brno |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 2.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak Vlašim |
95 | 5.85 | 5.26 | 5.54 | 5.73 | 5.73 | 5.46 | 5.68 | 5.85 | |||||||||
2 |
Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L. |
94 | 5.83 | 5.55 | 5.77 | X | 5.77 | 5.55 | 5.74 | 5.83 | |||||||||
3 |
Jakub SchirJakub Schir
AŠK Slávia Trnava |
94 | 5.71 | 5.28 | 5.41 | 5.42 | 5.42 | X | 5.62 | 5.71 | |||||||||
4 |
Petr KoutnýPetr Koutný
AK Olomouc |
94 | 5.64 | X | 4.84 | 5.51 | 5.51 | X | X | 5.64 | |||||||||
5 |
David SeifertDavid Seifert
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 5.60 | 5.39 | 5.60 | 5.48 | 5.60 | 5.36 | 5.26 | X | |||||||||
6 |
Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 5.46 | 3.94 | 5.32 | X | 5.32 | 5.46 | 5.40 | 5.40 | |||||||||
7 |
Filip KopečnýFilip Kopečný
AK Olomouc |
94 | 5.37 | 5.37 | X | 5.13 | 5.37 | X | 5.04 | 5.24 | |||||||||
8 |
Matěj PalivecMatěj Palivec
A. C. TEPO Kladno |
94 | 5.25 | 4.94 | 5.25 | 4.91 | 5.25 | X | X | 3.37 | |||||||||
9 |
David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka Praha |
94 | 5.24 | 5.24 | 5.03 | 5.00 | 5.24 | ||||||||||||
10 |
Petr GarabíkPetr Garabík
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 5.19 | 4.47 | 4.32 | 5.19 | 5.19 | ||||||||||||
11 |
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO Kladno |
94 | 5.08 | 4.82 | 4.62 | 5.08 | 5.08 | ||||||||||||
12 |
Martin HezoučkýMartin Hezoučký
TJ Klatovy |
94 | 5.06 | 5.06 | 4.97 | 5.02 | 5.06 | ||||||||||||
13 |
Adam KlapilAdam Klapil
AK Olomouc |
94 | 5.02 | 5.01 | 5.02 | 4.99 | 5.02 | ||||||||||||
14 |
Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak Vlašim |
95 | 5.01 | X | 5.01 | 4.94 | 5.01 | ||||||||||||
15 |
Viet Milan LeViet Milan Le
Atletika Polička |
96 | 4.97 | X | 4.95 | 4.97 | 4.97 | ||||||||||||
16 |
Tomáš ChalupeckýTomáš Chalupecký
A. C. TEPO Kladno |
94 | 4.90 | 4.77 | 4.78 | 4.90 | 4.90 | ||||||||||||
17 |
David HolubDavid Holub
SKP Olympia Kutná Hora |
94 | 4.75 | 4.75 | 4.42 | 4.35 | 4.75 | ||||||||||||
18 |
Michal PešánMichal Pešán
AC Mladá Boleslav o.s. |
95 | 4.72 | X | 4.72 | X | 4.72 | ||||||||||||
19 |
Karel ZárubaKarel Záruba
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 4.71 | 4.38 | 4.71 | 3.64 | 4.71 | ||||||||||||
20 |
Dominik LukschDominik Luksch
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 4.70 | 4.65 | 4.70 | X | 4.70 | ||||||||||||
21 |
Vít SoukupVít Soukup
Sokol Král.Vinohrady Praha |
95 | 4.62 | 4.62 | 4.62 | 4.35 | 4.62 | ||||||||||||
22 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 4.60 | X | 4.60 | 4.25 | 4.60 | ||||||||||||
23 |
Michal SmetanaMichal Smetana
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 4.50 | 4.50 | 4.44 | 4.38 | 4.50 | ||||||||||||
24 |
Martin KloudMartin Kloud
TJ Klatovy |
95 | 4.25 | X | 3.64 | 4.25 | 4.25 | ||||||||||||
25 |
Michal VášaMichal Váša
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.18 | 4.18 | 3.85 | 3.66 | 4.18 | ||||||||||||
26 |
Matěj PařízekMatěj Pařízek
A. C. TEPO Kladno |
96 | 4.11 | 3.87 | X | 4.11 | 4.11 | ||||||||||||
27 |
Radek CapouchRadek Capouch
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 3.75 | 3.49 | X | 3.75 | 3.75 | ||||||||||||
Peter FlenkoPeter Flenko
AŠK Slávia Trnava |
97 | 0 | - | X | X | 0 | |||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 2.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK Olomouc |
92 | 5.55 | 5.44 | 5.45 | 5.41 | 5.45 | 5.55 | 5.32 | 3.97 | |||||||||
2 |
Žaneta SovadinováŽaneta Sovadinová
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 5.29 | 4.76 | X | 5.29 | 5.29 | - | - | - | |||||||||
3 |
Lucie DomskáLucie Domská
TJ Šumperk |
93 | 5.26 | 4.88 | 4.97 | 4.94 | 4.97 | 5.26 | X | X | |||||||||
4 |
Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO Kladno |
92 | 5.22 | 4.33 | X | 5.22 | 5.22 | 5.04 | 5.02 | 5.01 | |||||||||
5 |
Šárka MaláŠárka Malá
Sokol Král.Vinohrady Praha |
93 | 5.15 | 4.90 | 5.05 | 5.15 | 5.15 | 4.65 | 4.98 | 4.68 | |||||||||
6 |
Radka JanoušováRadka Janoušová
TJ Nové Město na Moravě |
92 | 5.12 | 5.12 | 4.94 | 4.81 | 5.12 | 4.86 | 5.02 | 4.89 | |||||||||
7 |
Kristýna LoudováKristýna Loudová
SK Nové Město nad Metují |
92 | 5.06 | X | X | 4.91 | 4.91 | 4.99 | 5.06 | X | |||||||||
MS |
Marie BeranováMarie Beranová
A. C. TEPO Kladno |
90 | 4.97 | ||||||||||||||||
9 |
Monika KoppováMonika Koppová
TJ Klatovy |
92 | 4.93 | 4.93 | 4.75 | 4.86 | 4.93 | 4.89 | 4.72 | X | |||||||||
10 |
Martina ŠtychováMartina Štychová
TJ Klatovy |
92 | 4.82 | X | X | 4.82 | 4.82 | ||||||||||||
11 |
Tereza VeckováTereza Vecková
SKP Nymburk, o.s. |
93 | 4.70 | 4.70 | X | 4.67 | 4.70 | ||||||||||||
12 |
Denisa KrálováDenisa Králová
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 4.69 | 3.97 | 4.41 | 4.69 | 4.69 | ||||||||||||
13 |
Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol Opava |
92 | 4.58 | 4.58 | 4.39 | 4.42 | 4.58 | ||||||||||||
14 |
Johana KratochvílováJohana Kratochvílová
AC Čáslav |
93 | 4.54 | 4.54 | 4.45 | 4.33 | 4.54 | ||||||||||||
15 |
Jana NevoralováJana Nevoralová
AC Čáslav |
93 | 4.50 | 4.50 | 4.40 | 4.32 | 4.50 | ||||||||||||
16 |
Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO Kladno |
91 | 4.33 | 4.33 | X | X | 4.33 | ||||||||||||
17 |
Štěpánka HofmanováŠtěpánka Hofmanová
TJ Sokol Hradec Králové |
92 | 4.23 | 4.23 | 4.10 | 3.85 | 4.23 | ||||||||||||
18 |
Nikola KobzováNikola Kobzová
SKP Nymburk, o.s. |
93 | 3.97 | 3.94 | 3.97 | 3.86 | 3.97 | ||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 2.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO Kladno |
94 | 5.28 | X | 5.28 | 5.03 | 5.28 | 5.21 | 5.21 | 5.28 | |||||||||
2 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 5.26 | 5.11 | 4.79 | 4.93 | 5.11 | 4.83 | 5.08 | 5.26 | |||||||||
3 |
Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ Šumperk |
95 | 5.06 | 4.95 | 5.06 | 4.70 | 5.06 | 5.06 | 5.00 | 5.05 | |||||||||
4 |
Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s. |
94 | 5.06 | - | 4.94 | 4.97 | 4.97 | 4.83 | 4.90 | 5.06 | |||||||||
5 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 4.90 | 4.67 | 4.50 | 4.46 | 4.67 | 4.27 | 4.90 | 4.40 | |||||||||
6 |
Sára VackováSára Vacková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 4.85 | 4.56 | 4.79 | 4.78 | 4.79 | 4.69 | 4.83 | 4.85 | |||||||||
7 |
Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka Praha |
95 | 4.77 | 4.50 | 4.44 | 4.77 | 4.77 | 4.72 | 4.65 | 3.92 | |||||||||
8 |
Renata DufkováRenata Dufková
TJ Nové Město na Moravě |
94 | 4.62 | 4.47 | 4.47 | 4.62 | 4.62 | ||||||||||||
9 |
Markéta SvobodováMarkéta Svobodová
TJ Sokol Opava |
94 | 4.55 | 4.14 | 4.46 | 4.55 | 4.55 | ||||||||||||
10 |
Nikol LumendováNikol Lumendová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 4.52 | 4.51 | 4.45 | 4.52 | 4.52 | ||||||||||||
11 |
Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka Praha |
94 | 4.52 | 4.52 | 3.95 | 4.21 | 4.52 | ||||||||||||
12 |
Lucie JindrováLucie Jindrová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.48 | X | 4.48 | X | 4.48 | 4.28 | X | X | |||||||||
13 |
Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L. |
94 | 4.43 | 4.31 | 4.04 | 4.43 | 4.43 | ||||||||||||
14 |
Laura HanulákováLaura Hanuláková
AŠK Slávia Trnava |
94 | 4.37 | 4.34 | 4.16 | 4.37 | 4.37 | ||||||||||||
15 |
Miroslava ŠolováMiroslava Šolová
TJ Klatovy |
94 | 4.32 | 4.14 | 4.07 | 4.32 | 4.32 | ||||||||||||
16 |
Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 4.31 | 4.31 | 4.12 | 4.31 | 4.31 | ||||||||||||
17 |
Kristýna SemerádováKristýna Semerádová
AC Čáslav |
94 | 4.28 | 4.15 | 4.17 | 4.28 | 4.28 | ||||||||||||
18 |
Andrea EliášováAndrea Eliášová
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 4.17 | 3.98 | 4.04 | 4.17 | 4.17 | ||||||||||||
19 |
Veronika ChalupováVeronika Chalupová
TJ Sokol Opava |
94 | 4.12 | 4.12 | 4.06 | 3.97 | 4.12 | ||||||||||||
20 |
Markéta MarvanováMarkéta Marvanová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.05 | 4.05 | X | 4.00 | 4.05 | ||||||||||||
21 |
Leila SeidlováLeila Seidlová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 3.88 | 3.88 | X | 3.77 | 3.88 | ||||||||||||
22 |
Aneta HanusováAneta Hanusová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 3.82 | 3.75 | 3.82 | 3.59 | 3.82 | ||||||||||||
23 |
Lenka RumlerováLenka Rumlerová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 3.82 | 3.82 | 3.52 | X | 3.82 | ||||||||||||
24 |
Dana ProkopováDana Prokopová
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 3.75 | 3.75 | 3.56 | X | 3.75 | ||||||||||||
25 |
Bohumila PeroutkováBohumila Peroutková
TJ Spartak Vlašim |
95 | 3.60 | X | 3.60 | 3.09 | 3.60 | ||||||||||||
Celkem 25 závodníků |