výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

20 km chůze pro 2. kolo extraligy a 1. kolo I. ligy mužů, 10 km chůze pro 2. kolo extraligy žen

Olomouc (11. 4. 2009)

3 km chůze - Žáci

(so, 11.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef DaňoJosef Daňo 94 AK Spartak DubnicaAK Spartak Dubnica 14:25
2 Ondřej ChylekOndřej Chylek 93 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 14:56
3 Jan SkoupýJan Skoupý 94 AK ŠternberkAK Šternberk 19:10
Celkem 3 závodníků

3 km chůze - Veteráni

(so, 11.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef NejezchlebaJosef Nejezchleba 57 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 15:09
2 Josef KalátJosef Kalát 55 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 16:16
3 Jiří GalambošJiří Galamboš 51 AK HodonínAK Hodonín 17:17
4 Václav VentrubaVáclav Ventruba 52 AK OlomoucAK Olomouc 18:32
5 František MockerFrantišek Mocker 58 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18:40
6 Václav DostalíkVáclav Dostalík 40 AK OlomoucAK Olomouc 19:51
Celkem 6 závodníků

3 km chůze - Žákyně

(so, 11.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška DrahotováEliška Drahotová 95 TJ RumburkTJ Rumburk 14:10
2 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 TJ RumburkTJ Rumburk 14:17
3 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 15:26
4 Adéla FrydrychováAdéla Frydrychová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16:08
5 Karin MaťašovskáKarin Maťašovská 94 ŠG Stavbár NitraŠG Stavbár Nitra 17:06
6 Lucie HolušováLucie Holušová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18:28
7 Blanka HünerováBlanka Hünerová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19:22
8 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19:52
9 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 20:54
10 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 20:56
11 Viktorie MichutováViktorie Michutová 96 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 22:07
12 Michaela JasanskáMichaela Jasanská 96 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 22:21
13 Dita PůčkováDita Půčková 93 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 24:45
Celkem 13 závodníků

10 km chůze - Junioři

(so, 11.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman ŘíhaRoman Říha 90 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 46:38
2 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 46:54
3 Martin BukáčekMartin Bukáček 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47:48
4 Matěj NuskaMatěj Nuska 91 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 58:07
Celkem 4 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 11.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie PelantováLucie Pelantová 86 USK PrahaUSK Praha 47:40
2 Zuzana SchindlerováZuzana Schindlerová 87 USK PrahaUSK Praha 49:09
3 Mária CzakováMária Czaková 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50:33
4 Monika ChoděrováMonika Choděrová 76 ACP Olymp BrnoACP Olymp Brno 50:47
5 Karolína ŠkráškováKarolína Škrášková 87 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51:13
6 Barbora SrtnadováBarbora Srtnadová 89 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51:26
7 Hana HerberováHana Herberová 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53:00
8 Veronika PrivalincováVeronika Privalincová 92 ŠG Stavbár NitraŠG Stavbár Nitra 54:32
9 Barbora HavranováBarbora Havranová 93 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 58:21
10 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 58:25
11 Anna StaňkováAnna Staňková 93 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 58:45
12 Anna MálkováAnna Málková 63 AHA VyškovAHA Vyškov 62:03
13 Hana SvitákováHana Svitáková 90 AC Česká LípaAC Česká Lípa 63:18
Celkem 13 závodníků

20 km chůze - Muži

(so, 11.4.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj TóthMatěj Tóth 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:24:38
2 Antonín KučmínAntonín Kučmín 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:26:52
3 Miloš BatovskýMiloš Batovský 79 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:29:14
4 Roman BílekRoman Bílek 67 AK KroměřížAK Kroměříž 1:31:55
5 Miloš HolušaMiloš Holuša 65 AK KroměřížAK Kroměříž 1:34:20
6 Peter TichýPeter Tichý 69 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:36:15
7 Jiří MalysaJiří Malysa 66 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:38:43
8 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:38:53
9 Pavel SchromPavel Schrom 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:39:33
10 Zdeno MederaZdeno Medera 75 AK ZlínAK Zlín 1:40:14
11 Jan PolášekJan Polášek 80 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 1:40:56
12 Karel KetnerKarel Ketner 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 1:41:04
13 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:41:20
14 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:41:38
15 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:42:12
16 David HerberDavid Herber 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:42:50
17 Lukáš PazderaLukáš Pazdera 86 AK KroměřížAK Kroměříž 1:44:05
18 Zdeněk SimonZdeněk Simon 60 USK PrahaUSK Praha 1:49:42
19 Milan ŠvehlaMilan Švehla 78 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:50:50
20 Miloš DušekMiloš Dušek 71 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:54:38
21 Jiří MalysaJiří Malysa 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:56:05
22 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 1:56:47
23 Jaromír DědečekJaromír Dědeček 61 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:57:05
24 Josef VlasákJosef Vlasák 64 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1:58:57
25 Josef KalátJosef Kalát 55 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1:59:05
26 Václav KolářVáclav Kolář 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:59:13
27 Roman PsůtkaRoman Psůtka 62 AC DomažliceAC Domažlice 1:59:36
28 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:03:13
29 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:05:45
30 Petr AdamPetr Adam 50 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:05:46
31 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 2:06:18
32 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:13:42
33 Jan ChmelařJan Chmelař 61 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:14:00
34 Jaroslav PrücknerJaroslav Prückner 54 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:19:05
Stanislav MarekStanislav Marek 72 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNF
Jiří HampejsJiří Hampejs 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Peter MečiarPeter Mečiar 73 AC Maratón NitraAC Maratón Nitra DNF
Rostislav KovářRostislav Kovář 51 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Josef SmolaJosef Smola 64 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNF
Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 41 závodníků