Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha (7. 5. 2009)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 7.5.2009) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 06.95
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.06
3 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USK PrahaUSK Praha 07.16
4 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.26
5 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.27
6 Jan FeherJan Feher 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.31
7 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.32
8 Antonín VáchaAntonín Vácha 87 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.44
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 7.5.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.24
2 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha 07.32
3 Jan AlaxinJan Alaxin 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.32
4 Jan KuptíkJan Kuptík 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.34
5 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 07.40
6 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.44
7 Jan ŠimonJan Šimon 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.51
František ŠmídFrantišek Šmíd 87 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 7.5.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel DreiseitlDaniel Dreiseitl 84 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.57
2 Jakub JirmanJakub Jirman 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.61
3 Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.67
4 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.68
5 Petr KašparPetr Kašpar 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.70
6 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.99
7 Tomáš ZobačTomáš Zobač 92 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.12
Martin GazdíkMartin Gazdík 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 7.5.2009) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KuchařMichal Kuchař 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.63
3 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.73
4 Ondřej RegálOndřej Regál 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.78
5 Martin SoušekMartin Soušek 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.84
6 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.00
7 Milan PolívkaMilan Polívka 71 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.08
8 Jiří NovákJiří Novák 71 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.15
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 7.5.2009) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.24
2 Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl 85 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.70
3 Daniel HlásekDaniel Hlásek 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.00
4 Jakub MajzelJakub Majzel 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.12
5 Martin JandaMartin Janda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.14
6 Stanislav ŠimečekStanislav Šimeček 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.26
7 Jakub MatoušJakub Matouš 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.43
8 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.50
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 7.5.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.07
2 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.10
3 Alexandra HánováAlexandra Hánová 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.14
4 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.25
5 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.41
6 Monika MiškovskáMonika Miškovská 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.47
7 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.48
8 Václava SetničkováVáclava Setničková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.94
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 7.5.2009) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.40
2 Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.48
3 Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.49
4 Tereza GažurováTereza Gažurová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.54
5= Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.61
5= Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.61
7 Dominika FremrováDominika Fremrová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.64
8 Alžběta KudelováAlžběta Kudelová 83 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.71
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 7.5.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.37
2 Leona OrctováLeona Orctová 70 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.80
3 Anna ZimováAnna Zimová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.81
4 Dana DenkováDana Denková 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.92
5 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.94
6 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 93 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.08
7 Alexandra MelcrováAlexandra Melcrová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.12
8 Lucie StejskalováLucie Stejskalová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.27
Celkem 8 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 7.5.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KašparPetr Kašpar 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 17.63
2 Lukáš HusákLukáš Husák 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 17.64
3 Jan VitnovskýJan Vitnovský 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 17.65
4 Michal KuchařMichal Kuchař 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 17.92
5 Lukáš SlavíkLukáš Slavík 85 USK PrahaUSK Praha 18.01
6 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 18.26
7 Karel KabelíkKarel Kabelík 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.71
8 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.22
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 7.5.2009) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 16.84
2 Radek FischerRadek Fischer 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 16.88
3 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 93 USK PrahaUSK Praha 16.96
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.15
5 Petr JelínekPetr Jelínek 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 17.23
6 Josef KarasJosef Karas 78 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.39
7 Tomáš ŠkváraTomáš Škvára 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.92
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 7.5.2009) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.54
2 Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla 88 ATU KošiceATU Košice 17.87
3 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.08
4 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 18.23
5 Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.37
6 Tomáš NakládalTomáš Nakládal 68 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 18.71
7 Jiří DadákJiří Dadák 91 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 18.73
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.43
3 Matěj KučeraMatěj Kučera 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.69
4 Viktor DerkaViktor Derka 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 18.99
5 Tomáš ZobačTomáš Zobač 92 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 19.14
6 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 19.19
7 Martin JandaMartin Janda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.48
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 7.5.2009) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.72
2 Jakub MajzelJakub Majzel 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.30
3 Adam ZachAdam Zach 93 USK PrahaUSK Praha 19.68
4 Pavel MarekPavel Marek 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.45
5 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USK PrahaUSK Praha 19.68
6 Petr SlukaPetr Sluka 93 USK PrahaUSK Praha 19.94
7 Marek ŠmerákMarek Šmerák 81 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.75
8 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.83
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 7.5.2009) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SchillerJan Schiller 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.72
2 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 AC PardubiceAC Pardubice 16.17
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 16.29
4 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.53
5 Marate TchongoMarate Tchongo 86 PortugalskoPortugalsko 17.05
6 Jan KuptíkJan Kuptík 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 17.19
7 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 17.55
8 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 18.33
Celkem 8 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 7.5.2009) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.14
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.66
3 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 19.66
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.80
5 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.82
6 Tereza MinářůTereza Minářů 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 7.5.2009) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20.13
2 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.35
3 Šárka MaláŠárka Malá 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 20.36
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 20.42
5 Kristýna SkřenkováKristýna Skřenková 89 USK PrahaUSK Praha 20.45
6 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.74
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 7.5.2009) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.25
2 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 20.25
3 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.43
4 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.51
5 Tereza BlažkováTereza Blažková 91 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 20.72
6 Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.74
7 Leona OrctováLeona Orctová 70 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 21.10
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 7.5.2009) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KudelováAlžběta Kudelová 83 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.84
2 Anna ZemánkováAnna Zemánková 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.95
3 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.37
4 Karolína HebkáKarolína Hebká 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.45
5 Anna ČadkováAnna Čadková 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.03
6 Alexandra MelcrováAlexandra Melcrová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.52
7 Šárka BeránkováŠárka Beránková 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.71
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 7.5.2009) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Senta BrunerováSenta Brunerová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.99
2 Dana DenkováDana Denková 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.61
3 Tereza ČíhalováTereza Číhalová 92 USK PrahaUSK Praha 22.06
4 Anna ČermákováAnna Čermáková 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.17
5 Lucie StejskalováLucie Stejskalová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.68
6 Marie KašováMarie Kašová 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.66
Celkem 6 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.82
2 Petr JelínekPetr Jelínek 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 35.97
3 Marate TchongoMarate Tchongo 86 PortugalskoPortugalsko 36.21
4 Jan AlaxinJan Alaxin 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 36.40
5 Josef KarasJosef Karas 78 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 37.10
6 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 38.26
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VáchaAntonín Vácha 87 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 35.38
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 35.92
3 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USK PrahaUSK Praha 36.06
4 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 37.35
5 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 37.40
6 Jan ŠimonJan Šimon 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 37.44
7 Michal DvořákMichal Dvořák 90 USK PrahaUSK Praha 37.60
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 36.15
2 Štěpán PobudaŠtěpán Pobuda 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.70
3 Petr KašparPetr Kašpar 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 37.21
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 37.92
5 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 38.43
6 Ondřej PetrovOndřej Petrov 89 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 38.48
7 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 38.66
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JirmanJakub Jirman 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 37.62
2 Robin HubRobin Hub 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.80
3 František ŠmídFrantišek Šmíd 87 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 39.02
4 Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.86
5 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 40.77
6 Michael DobošMichael Doboš 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 41.21
7 Adam ZachAdam Zach 93 USK PrahaUSK Praha 41.71
8 Jiří DadákJiří Dadák 91 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 42.09
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloš PadevětMiloš Padevět 63 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 40.33
2 Richard PádivýRichard Pádivý 62 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.94
3 Jakub HlasJakub Hlas 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 41.40
4 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USK PrahaUSK Praha 42.05
5 Petr SlukaPetr Sluka 93 USK PrahaUSK Praha 42.93
6 David KropáčDavid Kropáč 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 43.23
7 Pavel MarekPavel Marek 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.56
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.39
2 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.65
3 Miroslav KaplanMiroslav Kaplan 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.39
4 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 35.66
5 Jan FeherJan Feher 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 35.82
6 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 36.79
7 Martin VavrlaMartin Vavrla 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 38.82
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 33.34
2 Rudolf GötzRudolf Götz 83 AK KroměřížAK Kroměříž 33.54
3 Jan SchillerJan Schiller 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.68
4 Petr KlofáčPetr Klofáč 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 33.94
5 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 AC PardubiceAC Pardubice 34.16
6 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 34.59
7 Michal BrožMichal Brož 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 36.59
Celkem 7 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrchováZuzana Krchová 90 USK PrahaUSK Praha 46.06
2 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.31
3 Martina HankováMartina Hanková 84 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 47.73
4 Tereza ČíhalováTereza Číhalová 92 USK PrahaUSK Praha 48.64
5 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 93 TJ NeratoviceTJ Neratovice 49.08
6 Marie KašováMarie Kašová 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.22
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 42.64
2 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.00
3 Kristýna SkřenkováKristýna Skřenková 89 USK PrahaUSK Praha 43.05
4 Markéta PlzenskáMarkéta Plzenská 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.52
5 Petra VosáhlováPetra Vosáhlová 89 USK PrahaUSK Praha 45.29
6 Tereza BlažkováTereza Blažková 91 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 47.20
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 USK PrahaUSK Praha 40.30
2 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 40.81
3 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.02
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 42.19
5 Lenka KřenkováLenka Křenková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 44.17
6 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 44.51
Celkem 6 závodníků

500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Rudolf GötzRudolf Götz 87 AK KroměřížAK Kroměříž 1:02.44
2 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:02.88
3 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:03.51
4 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:03.82
5 Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:04.14
6 Petr HabáskoPetr Habásko 76 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:04.47
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav KaplanMiroslav Kaplan 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:05.64
2 Michal DvořákMichal Dvořák 90 USK PrahaUSK Praha 1:06.56
3 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 1:07.72
4 Jakub TomešJakub Tomeš 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 1:08.82
5 Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:09.06
6 Jakub RádlJakub Rádl 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 1:09.30
7 Adam BöckAdam Böck 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 1:09.36
8 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:09.52
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:05.52
2 Vít RejmonVít Rejmon 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:05.89
3 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:06.78
4 Jan NešporJan Nešpor 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:07.31
5 Libor ŠicLibor Šic 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:08.16
6 Adam HloušekAdam Hloušek 95 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 1:08.46
7 Pavel ČernýPavel Černý 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 1:13.18
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:07.34
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 1:08.32
3 Robin HubRobin Hub 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:09.05
4 Michal ŠulcMichal Šulc 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:09.51
5 Robert ČepekRobert Čepek 68 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:10.45
6 Martin GazdíkMartin Gazdík 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:13.47
7 Jakub HlasJakub Hlas 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:13.84
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej PetrovOndřej Petrov 89 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 1:09.90
2 Tomáš DoubravskýTomáš Doubravský 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:14.45
3 Richard PádivýRichard Pádivý 62 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:15.93
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 1:17.63
5 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:37.34
6 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1:54.01
7 Miloslav FiedlerMiloslav Fiedler 43 TJ Sokol HrdlořezyTJ Sokol Hrdlořezy 1:58.09
Celkem 7 závodníků

500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:13.76
2 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 USK PrahaUSK Praha 1:14.11
3 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:18.34
4 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:19.03
5 Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 1:20.43
6 Markéta PlzenskáMarkéta Plzenská 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:21.29
7 Petra VosáhlováPetra Vosáhlová 89 USK PrahaUSK Praha 1:23.53
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula HříchováVendula Hříchová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:22.54
2 Zuzana KrchováZuzana Krchová 90 USK PrahaUSK Praha 1:23.72
3 Tereza GažurováTereza Gažurová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:24.33
4 Jana LábusováJana Lábusová 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:32.06
Celkem 4 závodníků

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka 82 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:29.26
2 Martin MužíkMartin Mužík 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:30.32
3 Michal MálekMichal Málek 84 AC ČáslavAC Čáslav 2:32.73
4 Jan ValášekJan Valášek 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2:36.41
5 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 2:38.09
6 Tomáš BěhanTomáš Běhan 85 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 2:38.61
7 Petr BouzekPetr Bouzek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:39.62
8 Martin EdlmanMartin Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:40.17
9 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:42.78
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:40.34
2 Jan JežekJan Ježek 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:41.83
3 Marek KubánekMarek Kubánek 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:42.90
4 Jakub ŠulcJakub Šulc 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.97
5 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 90 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 2:46.43
6 Jiří KabelkaJiří Kabelka 77 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 2:47.78
7 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.93
8 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:48.13
9 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:01.00
Celkem 9 závodníků

1000 m - Ženy

(čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 3:03.38
2 Radka StružkováRadka Stružková 89 USK PrahaUSK Praha 3:03.85
3 Gabriela FojtováGabriela Fojtová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:07.33
4 Petra LepičováPetra Lepičová 82 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 3:10.48
5 Lucie BrišováLucie Brišová 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:14.87
6 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 USK PrahaUSK Praha 3:23.54
7 Jana LábusováJana Lábusová 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:23.88
8 Lucie TvrzníkováLucie Tvrzníková 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:32.10
9 Diana MajerováDiana Majerová 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 3:33.65
10 Cody KadlecováCody Kadlecová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:49.01
11 Hana FiedlerováHana Fiedlerová 81 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:52.18
Celkem 11 závodníků

3000 m - Junioři

(čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 09:48.50
2 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 09:52.23
3 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 09:54.34
4 Tomáš LoužnýTomáš Loužný 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:41.79
Celkem 4 závodníků

3000 m - Juniorky

(čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:44.36
2 Tereza VeseláTereza Veselá 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12:14.70
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13:29.84
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek FischerRadek Fischer 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 38.10
2 Štěpán PobudaŠtěpán Pobuda 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.66
3 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.17
Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.59
2 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.55
3 Petr HabáskoPetr Habásko 76 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.76
4 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.12
Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 AK KroměřížAK Kroměříž DNF
Celkem 5 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SvobodaDaniel Svoboda 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.85
2 Radek VondráčekRadek Vondráček 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.44
3 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.15
4 Stanislav ŠimečekStanislav Šimeček 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.80
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej RegálOndřej Regál 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 41.05
2 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.07
3 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 42.86
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka MaláŠárka Malá 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 48.53
2 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 49.47
3 Anna ZemánkováAnna Zemánková 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.33
4 Klára PytelováKlára Pytelová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.42
5 Anna Hubatová-VackováAnna Hubatová-Vacková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 55.26
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠourkováMarkéta Šourková 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 47.73
2 Veronika MikešováVeronika Mikešová 86 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.11
3 Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 49.33
4 Jarmila PeckováJarmila Pecková 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 50.59
5 Lucie TvrzníkováLucie Tvrzníková 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 50.72
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.09
2 Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 45.69
3 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.12
4 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.51
5 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.43
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži

(čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vladimír FraněkVladimír Franěk
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
76 1.83
2 David NováčekDavid Nováček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 1.80
3 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 1.80
4 Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 1.70
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ženy

(čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 1.55
2 Andrea HauerováAndrea Hauerová
USK PrahaUSK Praha
90 1.55
3 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
92 1.55
4 Jana KovarovičováJana Kovarovičová
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
87 1.50
5 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
93 1.50
6 Monika DlugošováMonika Dlugošová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
85 1.45
7 Karolína HebkáKarolína Hebká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 1.40
8 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 1.35
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof LeblKryštof Lebl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 10.64
2 Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla
ATU KošiceATU Košice
88 09.69
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
78 37.54
2 Adéla BeránkováAdéla Beránková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 32.04
3 Michaela KlečkováMichaela Klečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 30.08
4 Petra PodroužkováPetra Podroužková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 30.05
5 Marie KašováMarie Kašová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 20.10
6 Kateřina MarkováKateřina Marková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 18.33
7 Dana DenkováDana Denková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 17.83
8 Zuzana ČechováZuzana Čechová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 16.23
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš ŠkváraTomáš Škvára
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 44.76
2 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 40.48
3 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 36.54
4 Daniel SvobodaDaniel Svoboda
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 34.66
5 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 34.46
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(čt, 7.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KlečákJakub Klečák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 55.94
2 Jindřich OttlJindřich Ottl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 49.40
3 Kryštof LeblKryštof Lebl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 44.33
4 Martin KošťálMartin Košťál
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 42.88
5 Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla
ATU KošiceATU Košice
88 42.80
6 Sebastián FialaSebastián Fiala
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 41.32
7 Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 40.78
Celkem 7 závodníků