výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

Tábor (16. 5. 2009)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.70
2 Tomáš NěmecTomáš Němec 94 TJ Spartak SoběslavTJ Spartak Soběslav 07.94
3 Marek OlejarčíkMarek Olejarčík 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 07.95
4 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.14
5 Martin KuraňMartin Kuraň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.48
6 Radek StudenýRadek Studený 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.49
7 Petr FrünbauerPetr Frünbauer 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.76
8 Marek KolářMarek Kolář 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.31
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.5.2009) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.54
2 Michal MáchaMichal Mácha 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.56
3 Ladislav HemerLadislav Hemer 96 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.16
4 Vlastimil NohejlVlastimil Nohejl 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.23
5 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.67
6 Aleš KrajčiAleš Krajči 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.5.2009) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.18
2 Filip HančlFilip Hančl 96 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.38
3 David BrothánekDavid Brothánek 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.46
4 Jan BrůžekJan Brůžek 97 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 09.92
5 Pavel KovalčukPavel Kovalčuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.95
6 Jan KaňkaJan Kaňka 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.5.2009) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav MikešMiroslav Mikeš 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.10
2 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.22
3 David PíšaDavid Píša 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.62
4 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.64
5 Pashk PrenajPashk Prenaj 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.08
6 Jiří AdeltJiří Adelt 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.5.2009) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.53
2 Jakub JíraJakub Jíra 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.14
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 16.5.2009) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.15
2 Filip HančlFilip Hančl 96 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.47
3 Filip HabrdaFilip Habrda 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.49
4 Michal MáchaMichal Mácha 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.84
5 Miroslav MikešMiroslav Mikeš 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.05
6 Ladislav HemerLadislav Hemer 96 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.32
7 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.37
8 Vlastimil NohejlVlastimil Nohejl 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.41
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.5.2009) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.45
2 Markéta HundsnurcherováMarkéta Hundsnurcherová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.56
3 Hana MakovcováHana Makovcová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.66
4 Marie FührerováMarie Führerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.73
5 Michaela HejlováMichaela Hejlová 95 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.94
6 Denisa PlitkováDenisa Plitková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.01
7 Barbora PlačkováBarbora Plačková 95 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.35
8 Klára SvatošováKlára Svatošová 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.54
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.5.2009) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.24
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.26
3 Nela VaňkováNela Vaňková 94 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.41
4 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.74
5 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.63
6 Kristýna KabelováKristýna Kabelová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.66
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.10
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.27
3 Nela VaňkováNela Vaňková 94 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.35
4 Markéta HundsnurcherováMarkéta Hundsnurcherová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.44
5 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.44
6 Hana MakovcováHana Makovcová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.68
7 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.71
8 Marie FührerováMarie Führerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.73
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.5.2009) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.67
2 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.25
3 Vendula VačkářováVendula Vačkářová 97 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.73
4 Nikola MíchalováNikola Míchalová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.99
5 Veronika BerounskáVeronika Berounská 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.72
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.5.2009) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.43
2 Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 09.05
3 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.27
4 Věra KošinováVěra Košinová 97 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 10.29
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.5.2009) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.74
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.86
3 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.35
4 Aneta VokounováAneta Vokounová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.81
5 Anna SatoriováAnna Satoriová 98 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 10.54
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.5.2009) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.19
2 Monika TřeštíkováMonika Třeštíková 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.26
3 Kristýna KlejnováKristýna Klejnová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.57
4 Viktorie RačkováViktorie Račková 97 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.59
5 Adéla ŠímováAdéla Šímová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.67
6 Klára BenešováKlára Benešová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.75
7 Denisa HoudkováDenisa Houdková 98 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 10.35
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 16.5.2009) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.48
2 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.61
3 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.69
4 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.88
5 Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.97
6 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.17
7 Monika TřeštíkováMonika Třeštíková 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.27
8 Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.43
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 16.5.2009) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.23
2 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.45
3 Viktorie RačkováViktorie Račková 97 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.60
4 Kristýna KlejnováKristýna Klejnová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.64
5 Vendula VačkářováVendula Vačkářová 97 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.66
6 Aneta VokounováAneta Vokounová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.82
7 Adéla ŠímováAdéla Šímová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.84
8 Klára BenešováKlára Benešová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.88
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 18.63
2 Martin KuraňMartin Kuraň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.59
3 Petr FrünbauerPetr Frünbauer 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.51
4 Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.67
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2009) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.17
2 Filip HančlFilip Hančl 96 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 20.70
3 Jakub KrausJakub Kraus 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.76
4 Ladislav HemerLadislav Hemer 96 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 22.44
5 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 97 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 24.30
6 Pavel KovalčukPavel Kovalčuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.47
7 Jan KabíčekJan Kabíček 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 24.51
8 Pashk PrenajPashk Prenaj 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.78
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2009) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav MikešMiroslav Mikeš 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 22.34
2 Vlastimil NohejlVlastimil Nohejl 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 23.42
3 David BrothánekDavid Brothánek 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 23.90
4 Aleš KrajčiAleš Krajči 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.36
5 Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.77
6 David PíšaDavid Píša 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.06
7 Jiří AdeltJiří Adelt 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.14
8 Jan KaňkaJan Kaňka 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 32.84
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2009) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.94
2 Nela VaňkováNela Vaňková 94 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 20.62
3 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 20.84
4 Markéta HundsnurcherováMarkéta Hundsnurcherová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 20.91
5 Eva HladováEva Hladová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 21.36
6 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 21.39
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2009) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana MakovcováHana Makovcová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.40
2 Michaela HejlováMichaela Hejlová 95 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 21.70
3 Denisa PlitkováDenisa Plitková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.86
4 Sabina PíšováSabina Píšová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.42
5 Eliška KasperováEliška Kasperová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.45
6 Klára SvatošováKlára Svatošová 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 23.08
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2009) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.69
2 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.46
3 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.67
4 Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.77
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2009) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.37
2 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.69
3 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 23.07
4 Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 23.91
5 Eva VolfováEva Volfová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.07
6 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.17
7 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 24.29
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 16.5.2009) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KřížkováLucie Křížková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.94
2 Klára BenešováKlára Benešová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.38
3 Tereza KrálováTereza Králová 96 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 23.89
4 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.09
5 Vendula VačkářováVendula Vačkářová 97 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 24.62
6 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 97 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 24.92
7 Věra KošinováVěra Košinová 97 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 26.92
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 16.5.2009) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KůtováZuzana Kůtová 97 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 23.27
2 Viktorie RačkováViktorie Račková 97 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 23.33
3 Tereza FröhrováTereza Fröhrová 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 23.81
4 Klára MlíčkováKlára Mlíčková 96 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 24.44
5 Aneta VokounováAneta Vokounová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.73
6 Denisa HoudkováDenisa Houdková 98 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 25.58
7 Svatava SpěváčkováSvatava Spěváčková 97 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 26.54
8 Anna SatoriováAnna Satoriová 98 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 26.99
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 40.77
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 43.68
3 Martin KuraňMartin Kuraň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 44.07
4 Jiří KováčJiří Kováč 94 TJ ChyškyTJ Chyšky 44.72
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 43.74
2 Andrea VrbováAndrea Vrbová 95 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 44.87
3 Veronika VostřákováVeronika Vostřáková 95 TJ ChyškyTJ Chyšky 47.43
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David PuchernaDavid Pucherna 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:27.04
2 Lukáš TáchaLukáš Tácha 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:27.45
3 Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:27.97
4 Radim PfeiferRadim Pfeifer 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:37.58
5 Martin ŘežábMartin Řežáb 95 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:51.43
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KrausJakub Kraus 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:30.57
2 David VondryskaDavid Vondryska 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:31.96
3 Miroslav MikešMiroslav Mikeš 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:38.53
4 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2:42.26
5 Martin PodsclanMartin Podsclan 97 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:42.26
6 Štěpán PísaříkŠtěpán Písařík 96 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:43.48
7 Jan KabíčekJan Kabíček 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNF
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:33.62
2 Anna SchwarzováAnna Schwarzová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:37.59
3 Eva HladováEva Hladová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:49.74
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie KřížkováLucie Křížková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:30.92
2 Kristýna PříhodováKristýna Příhodová 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:39.74
3 Michaela KášováMichaela Kášová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:48.51
4 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:52.54
5 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:55.32
6 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:56.81
7 Vendula VačkářováVendula Vačkářová 97 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:59.89
8 Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3:01.79
9 Denisa HoudkováDenisa Houdková 98 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 3:02.44
10 Svatava SpěváčkováSvatava Spěváčková 97 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 3:04.28
11 Tereza KrálováTereza Králová 96 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3:05.70
12 Jana SvobodováJana Svobodová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:08.89
13 Anna SatoriováAnna Satoriová 98 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 3:15.85
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gustav HadGustav Had 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4:53.66
2 Radek BechyňskýRadek Bechyňský 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:00.08
3 Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič 95 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5:03.94
4 Jacob KordutchJacob Kordutch 94 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:03.97
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr TomášPetr Tomáš 98 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5:53.69
2 Martin MedekMartin Medek 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6:04.40
3 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 97 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6:23.10
Celkem 3 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5:58.29
2 Veronika VostřákováVeronika Vostřáková 95 TJ ChyškyTJ Chyšky 6:08.64
3 Simona BažantováSimona Bažantová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6:29.11
Celkem 3 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana KůtováZuzana Kůtová 97 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 5:59.30
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6:01.41
3 Kristýna HejnováKristýna Hejnová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6:07.27
4 Tereza FröhrováTereza Fröhrová 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6:18.01
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan StrouhalJan Strouhal 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.94
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.31
3 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 12.08
4 Václav KocourekVáclav Kocourek 96 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 12.50
5 Ondřej KorosOndřej Koros 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.95
6 Jan BrůžekJan Brůžek 97 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 13.26
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh A (so, 16.5.2009) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.64
2 Monika PetrželováMonika Petrželová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.31
3 Eva VolfováEva Volfová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.46
4 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.89
5 Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.24
Celkem 5 závodníků
Běh B (so, 16.5.2009) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 12.55
2 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 12.67
3 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.49
4 Markéta BartůškováMarkéta Bartůšková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 15.86
2 Lukáš TáchaLukáš Tácha 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 16.73
3 Jiří KováčJiří Kováč 94 TJ ChyškyTJ Chyšky 19.95
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 15.93
2 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 15.98
3 Dominika BártlováDominika Bártlová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 16.23
4 Pavla KohoutováPavla Kohoutová 94 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 20.54
5 Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 31.00
2 Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič 95 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 33.14
3 David PuchernaDavid Pucherna 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 33.73
4 Martin ŘežábMartin Řežáb 95 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 40.36
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BártlováDominika Bártlová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 32.40
2 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 32.86
3 Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 34.01
4 Marie FührerováMarie Führerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 35.31
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Kiss, Tácha, Pucherna, Olejarčík A - Kiss, Tácha, Pucherna, Olejarčík Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 31.79
2 A - Kuráň, Balogh, Wagner, Bechyňský A - Kuráň, Balogh, Wagner, Bechyňský TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.12
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Koros, Mareš, Blažek, Lešák A - Koros, Mareš, Blažek, Lešák TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 36.62
2 A - Kronka, Prenaj, Vondriska, Mácha A - Kronka, Prenaj, Vondriska, Mácha TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 36.64
3 A - Sýkora, Kocourek, Kubíček, Tomáš A - Sýkora, Kocourek, Kubíček, Tomáš SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 37.58
4 B - Vosátka, Píša, Jíra, Krajčík B - Vosátka, Píša, Jíra, Krajčík TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.79
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Šoukalová, Křemenová, Makovcová, Plitková A - Šoukalová, Křemenová, Makovcová, Plitková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.24
2 A - Hundsnurcherová, Führerová, Hladová, Hermanová A - Hundsnurcherová, Führerová, Hladová, Hermanová Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 32.42
3 A - Vaňková N., Vrbová, Hořavová,Mottlová A - Vaňková N., Vrbová, Hořavová,Mottlová TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 33.10
4 A - Vomáčková, Schwarcová, Bártlová, Šimerová A - Vomáčková, Schwarcová, Bártlová, Šimerová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 33.39
5 B - Sasková, Kubrová, Píšková, Kasperová B - Sasková, Kubrová, Píšková, Kasperová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.14
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Jelínková, Němcová, Vodičková, Laštovková A - Jelínková, Němcová, Vodičková, Laštovková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 34.18
2 A - Sebroňová, Kobernová, Švejdová, Burdová A - Sebroňová, Kobernová, Švejdová, Burdová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 36.14
3 B - Kršková, Šímová, Míchalová, Řežábková B - Kršková, Šímová, Míchalová, Řežábková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 36.77
4 A - Králová, Ševčíková, Krejčová, Zikešová A - Králová, Ševčíková, Krejčová, Zikešová SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 37.01
5 B - Svobodová, Růžičková, Volfová, Kleinová B - Svobodová, Růžičková, Volfová, Kleinová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 39.47
6 C - Mašková, Křížková, Hanslová, Ďurechová C - Mašková, Křížková, Hanslová, Ďurechová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 40.18
Celkem 6 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Gučík, Rizvanovič, Kovalčuk A - Gučík, Rizvanovič, Kovalčuk TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:17.41
2 A - Anděra, Frünbauer, Studený A - Anděra, Frünbauer, Studený TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:20.21
3 A - Kuráň, Kment, Pfeifer A - Kuráň, Kment, Pfeifer TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:24.98
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.401.501.551.601.651.701.74
1 Marek OlejarčíkMarek Olejarčík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 1.70 ---OOOXXOXXX
2 Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 1.70 --OOXXOOXXOXXX
3 Petr BarešPetr Bareš
TJ ChyškyTJ Chyšky
94 1.65 -OOOOXOXXX
4 Lukáš TáchaLukáš Tácha
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 1.65 -OOOOXXOXXX
5 Radek StudenýRadek Studený
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 1.50 OOXOXXX
6 Filip KmentFilip Kment
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.30 OXXX
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.48
1 Jan StrouhalJan Strouhal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 1.45 -O-XOXOOXOXXX
2 Štěpán PísaříkŠtěpán Písařík
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
96 1.35 OOOOOXXX
3 Václav KocourekVáclav Kocourek
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
96 1.30 OOOOXXX
5 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 1.30 OOXOXOXXX
6 Daniel JanušDaniel Januš
TJ ChyškyTJ Chyšky
96 1.30 XOXOXXOXXOXXX
7 Radek BurdaRadek Burda
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 1.25 OXXOXXOXXX
8= Ondřej BlažekOndřej Blažek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 1.15 OXXX
8= Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 1.15 OXXX
Filip HabrdaFilip Habrda
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
97 0 XXX
Jakub JíraJakub Jíra
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 0 XXX
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.441.481.51
1 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.48 --OOOXXOXXOXXX
2 Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 1.44 --OOOXXOXXX
3 Andrea VrbováAndrea Vrbová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
95 1.35 -OOXOXXX
4 Markéta HundsnurcherováMarkéta Hundsnurcherová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
94 1.30 --XOXXX
5 Kristýna KubrováKristýna Kubrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.30 XOXOXOXXX
6 Pavla VlčkováPavla Vlčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 1.30 XOOXXOXXX
7 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.20 XOXXX
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,101,151,201,251,301,351,411,431,46
1 Miloslava HanslováMiloslava Hanslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.43 --OOOXXOXOOXXX
2 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.25 --OOXXX
3 Monika PetrželováMonika Petrželová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 1.25 OXOOXOXXX
4 Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 1.25 OXXOOXOXXX
5 Lucie ČutkováLucie Čutková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 1.15 XOOXXX
6 Adéla ŠímováAdéla Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 1.10 XOXXX
7 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
97 1.10 XXOXXX
Eliška KonečnáEliška Konečná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 0 XXX
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.802.002.102.202.302.402.50
1 Filip KmentFilip Kment
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 2.40 OOOXOOOOXXX
2 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 2.40 OOOOOOXOXXX
3 Martin ŘežábMartin Řežáb
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
95 1.80 OOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr BarešPetr Bareš
TJ ChyškyTJ Chyšky
94 5.51 +1.3 m/s 4.88-0,65.131,15.0905.135.29-0,55.511,35.372.0
2 Tomáš NěmecTomáš Němec
TJ Spartak SoběslavTJ Spartak Soběslav
94 5.37 +1.1 m/s 4.9705.11-1,04.851,05.115.371,14.350,54.560,4
3 Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
95 5.34 +1.6 m/s 4.790,35.11-0,35.341,65.345.0405.202,44.95-0,5
4 David PuchernaDavid Pucherna
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 5.16 +0.3 m/s X-0,34.78-1,04.870,74.874.761,15.031,45.160,3
5 Lukáš HanslLukáš Hansl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.68 -0.9 m/s 4.68-0,9X-1,7--4.68------
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 4.72 +1.3 m/s 4.490,34.6104.620,54.624.39-0,84.721.34.620,5
2 Michal MáchaMichal Mácha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 4.62 -0.6 m/s 4.40-0,34.4504.62-0,64.624.120,54.29-0,14.530,8
3 Filip HančlFilip Hančl
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
96 4.57 -0.4 m/s 4.360,33.780X0.34.364.1804.57-0.44.560
4 David BrothánekDavid Brothánek
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
97 4.44 +1.0 m/s 3.641,04.441,03.890,54.443.600,43.6003.71-0,3
5 Vlastimil NohejlVlastimil Nohejl
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
97 4.08 -0.3 m/s --3.94-0,24.08-0,34.083.69-1,1X3.860
6 Dominik MarešDominik Mareš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 3.81 +1.1 m/s 3.441,33.4203.811,13.813.510,93.5103.53-0,3
7 Radek BurdaRadek Burda
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 3.74 +0.5 m/s 3.47-0,53.740,5X3.742.520,53.1003.110
8 Jan BrůžekJan Brůžek
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
97 3.72 +0.0 m/s 3.1003.601,43.7203.723.35-0,53.3303.591,2
9 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 3.59 +0.0 m/s 3.3003.5903.571,33.59
10 Daniel JanušDaniel Januš
TJ ChyškyTJ Chyšky
96 3.54 -0.5 m/s XX3.54-0,53.54
11 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 3.46 -0.4 m/s 3.2603.4303.46-0,43.46
12 Jan KaňkaJan Kaňka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 2.13 -1.0 m/s 2.020,62.13-1,0X2.13
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
94 5.29 +0.0 m/s 5.2905.13-0,65.1705.29-5.035.21
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.19 -0.6 m/s 5.19-0,65.1905.1805.194.99XX
3 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.74 -0.6 m/s X4.74-0,64.60-0,84.744.66-0,24.71-0,74.441,2
4 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.54 -0.2 m/s 4.38-0,34.4204.30-0,74.424.23-0,24.2604.54-0,2
5 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
94 4.53 -0.6 m/s 4.2604.48-0,44.30-0,54.484.4504.35-1,54.53-0,6
6 Denisa PlitkováDenisa Plitková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.43 +0.0 m/s 4.41-0,24.4204.34-0,94.424.07-0,84.4304.27-1,0
7 Pavla KohoutováPavla Kohoutová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
94 4.37 -0.3 m/s 4.3104.19-1,04.35-0,44.354.36-0,2X4.37-0,3
8 Barbora PlačkováBarbora Plačková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
95 4.30 -0.7 m/s X4.30-0,7X4.30
9 Klára SvatošováKlára Svatošová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 3.92 +1.4 m/s 3.921,43.36-1,23.5903.92
10 Lucie SaskováLucie Sasková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 3.38 -0.3 m/s X3.38-0,32.82-0,53.38
11 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 3.37 +0.0 m/s 2.63-0,63.3103.3703.3700,9-0,3
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.68 +0.0 m/s X04.6804.42-1,24.684.684.304.53
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 4.51 -0.3 m/s 4.51-0,34.41-0,34.38-0,74.514.31-0,64.39-0,8--1,4
3 Monika TřeštíkováMonika Třeštíková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
96 4.30 +0.0 m/s 4.040,8X04.3004.304.22-0,4X-0,84.06-1,1
4 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.15 +1.1 m/s 4.151,14.100,6X-0,74.15X-0,53.45-0,93.99-1,3
5 Lucie KobernováLucie Kobernová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 4.14 -0.5 m/s 4.14-0,54.0503.92-0,44.143.7803.850,43.96-0,9
6 Klára MlíčkováKlára Mlíčková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
96 3.94 -0.9 m/s X0X0,43.8803.88X-1,13.9103.94-0,9
7 Eva VolfováEva Volfová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.82 +0.4 m/s 3.820,43.4903.67-0,53.823.56-0,93.760,63.56-0,7
8 Eliška ZikešováEliška Zikešová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
98 3.81 +0.0 m/s 3.6103.8103.5703.813.7003.520,53.63-0,4
9 Tereza FröhrováTereza Fröhrová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
97 3.79 +0.0 m/s X03.7903.51-0,93.79
10 Lucie KřížkováLucie Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 3.77 +0.3 m/s 3.231,13.770,33.06-0,63.77
11 Žaneta PatyříkováŽaneta Patyříková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 3.69 +0.8 m/s 2.9503.690,83.3103.69
12= Kristýna KlejnováKristýna Klejnová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 3.60 -0.8 m/s X02.4503.60-0,83.60
12= Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 3.60 +0.0 m/s 3.531,93.530,93.6003.60
14 Svatava SpěváčkováSvatava Spěváčková
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
97 3.52 +0.4 m/s 3.520,43.1203.17-0,73.52
15 Zuzana KůtováZuzana Kůtová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
97 3.26 +0.0 m/s 3.2603.2503.06-0,33.26
16 Kristýna StupkováKristýna Stupková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 3.16 +0.0 m/s 3.1603.0403.04-0,63.16
17 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.10 +0.6 m/s 2.520,43.100,62.46-0,63.10
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít KratochvílVít Kratochvíl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 09.33 08.6009.32X09.3208.9908.8909.33
2 Filip LešákFilip Lešák
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 08.96 08.1708.9608.7908.9608.3008.0708.22
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 08.82 07.9608.0107.7108.0108.8208.4708.52
4 Ondřej BlažekOndřej Blažek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 07.77 X06.77X06.7706.7907.7707.12
5 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 07.58 06.6207.0907.5807.5807.4307.0706.26
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 10.02 09.5909.5409.7809.7809.8910.02X
2 Tereza HořavováTereza Hořavová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
95 09.83 09.1909.0809.0309.1909.7909.5209.83
3 Kristýna MottlováKristýna Mottlová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 09.77 08.9108.6209.7009.7008.4709.7708.61
4 Kristýna KubrováKristýna Kubrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 09.37 07.0307.1608.7708.7708.0008.5209.37
5 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 08.75 08.5408.0708.7508.7508.2508.1908.47
6 Hana MaškováHana Mašková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 08.66 07.2707.9207.5007.9207.7608.0808.66
7 Sabina PíšováSabina Píšová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 08.12 08.0107.8708.1208.1207.7907.7007.73
8 Eliška KasperováEliška Kasperová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 07.17 06.7907.0107.1707.1706.9707.0106.78
9 Aneta SlipkováAneta Slipková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 06.55 06.3206.4806.5506.55
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka SebroňováAnežka Sebroňová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 09.49 09.1809.1609.1809.1809.49X09.28
2 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 08.55 07.6008.4607.7008.4608.1008.3408.55
3 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 07.77 07.0907.7707.2707.7707.1807.4607.40
4 Nikola MíchalováNikola Míchalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 06.15 X05.7905.2905.7905.5305.8306.15
5 Veronika BerounskáVeronika Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 04.68 04.3604.1004.3704.3704.6804.6304.45
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek OlejarčíkMarek Olejarčík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 12.64 11.8312.6312.6412.64--11.77
2 Tomáš NěmecTomáš Němec
TJ Spartak SoběslavTJ Spartak Soběslav
94 11.88 11.1211.3211.2611.3211.8810.8511.26
3 Martin KissMartin Kiss
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 11.06 11.0610.2711.0211.0610.5610.4910.66
4 Petr BarešPetr Bareš
TJ ChyškyTJ Chyšky
94 11.02 09.64--09.64--11.02
5 Jan VeverkaJan Veverka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 10.88 10.3610.3610.8810.8810.6210.6010.75
6 Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 10.82 10.4609.5210.6110.6110.8210.6410.18
7 Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 09.62 08.47XX08.47X09.2609.62
8 Vojtěch MěšťanVojtěch Měšťan
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 09.07 08.9208.5609.0709.0708.85X08.67
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan VeverkaJan Veverka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 34.38 X29.66X29.6634.3828.3231.84
2 Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 33.40 26.4432.76X32.7627.7628.3433.40
3 Martin KissMartin Kiss
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 31.52 28.0431.5230.3431.5227.3026.16X
4 Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 21.78 XX20.2820.2821.7819.98X
5 Vojtěch MěšťanVojtěch Měšťan
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 21.40 XXX020.5821.4018.09
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna MottlováKristýna Mottlová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 20.84 18.70X20.0020.0020.8419.9920.64
2 Tereza HořavováTereza Hořavová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
95 20.78 16.3220.26X20.2618.9219.2720.78
3 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 19.08 XX16.8616.8615.6919.0818.00
4 Aneta SlipkováAneta Slipková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 16.98 15.2415.2216.1616.1616.9814.54X
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika BártlováDominika Bártlová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 27.48 26.6227.4824.9827.48X26.7127.44
2 Kristýna KubrováKristýna Kubrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 21.30 19.8621.3020.6921.30XXX
3 Hana MaškováHana Mašková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 20.93 XX17.0417.0418.1020.93X
4 Anna SchwarzováAnna Schwarzová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 19.73 18.1418.9818.1418.98X17.8119.73
5 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 18.21 15.4413.0815.4315.4417.5818.2116.86
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan VeverkaJan Veverka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 29.51 29.51X27.3729.5128.17X26.42
2 Vojtěch MěšťanVojtěch Měšťan
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 22.56 21.0621.3221.0521.3222.5622.36X
3 Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 21.93 X19.3321.9321.93X19.0818.04
4 Jiří KováčJiří Kováč
TJ ChyškyTJ Chyšky
94 21.10 18.0818.3420.4120.41XX21.10
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 40.99 40.9939.08X40.9939.9936.8040.85
2 Martin KissMartin Kiss
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 35.52 28.9831.8535.5235.52X29.53X
3 Radek StudenýRadek Studený
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 29.66 22.9920.8822.5422.9924.7229.66X
4 Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 27.64 19.1023.0423.2523.2527.6423.4724.80
5 Filip KmentFilip Kment
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 25.94 25.9424.53X25.94X23.2725.61
6 Petr BlažekPetr Blažek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 22.26 21.8021.2122.1922.1922.26XX
7 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 20.53 X18.9720.5320.53X17.35X
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna MottlováKristýna Mottlová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 29.81 29.81X27.1529.8127.11XX
2 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 24.24 22.1624.2421.8024.2420.9919.0720.72
3 Nela VaňkováNela Vaňková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 23.08 15.1316.9621.4621.4623.0821.56X
4 Tereza HořavováTereza Hořavová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
95 22.15 15.6317.8016.2017.8019.9722.1518.93
5 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 21.97 21.3720.2521.9721.9720.3021.4020.75
6 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 21.83 19.7218.1619.3919.7221.8320.7820.61
7 Hana MaškováHana Mašková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 19.91 18.2319.9119.7319.91XXX
8 Kristýna KabelováKristýna Kabelová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 18.09 17.3118.0917.6818.09
9 Aneta SlipkováAneta Slipková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 17.36 17.3615.4916.8917.36
MS Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 28.63
MS Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 23.45
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip LešákFilip Lešák
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 54.42 47.1254.4252.5354.4252.6651.6549.79
2 Lukáš KromkaLukáš Kromka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 53.32 49.5148.3353.3253.3253.2447.9343.80
3 Jan StrouhalJan Strouhal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 48.31 43.5648.3147.2048.3141.5738.4943.21
4 Aleš KrajčiAleš Krajči
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 44.87 41.0741.7344.8744.8738.9144.2440.72
5 Jakub LešákJakub Lešák
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 44.84 42.5940.0039.6442.5940.6444.8441.92
6 Radek BurdaRadek Burda
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 40.49 37.3740.4939.4940.4938.4637.4133.55
7 Daniel JanušDaniel Januš
TJ ChyškyTJ Chyšky
96 40.18 40.1837.5937.4340.1839.9727.7834.77
8 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 35.24 35.2432.8733.5235.2433.4530.75X
9 Jiří AdeltJiří Adelt
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 25.76 25.7620.8521.4325.76
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 48.25 44.2845.3048.2548.25XXX
2 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 46.54 46.5445.5841.5646.5436.9243.5939.64
3 Anežka SebroňováAnežka Sebroňová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 46.46 46.1840.71X46.1843.1340.6946.46
4 Monika PetrželováMonika Petrželová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 44.71 37.9939.0738.6539.0742.4838.5944.71
5 Kristýna KlejnováKristýna Klejnová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 36.24 31.5836.2434.0236.2434.50X31.55
6 Kristýna StupkováKristýna Stupková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 33.40 30.6026.3633.4033.4032.4430.6332.00
7 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 30.37 29.6427.9928.1429.6430.3730.1129.21
8 Žaneta PatyříkováŽaneta Patyříková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 30.02 30.02X25.9730.0225.9527.2725.98
Celkem 8 závodníků