výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena Třebíče v běhu na 10000 m

Třebíč (31. 5. 2009)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 31.5.2009) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.64
2 Zdeněk BohutínskýZdeněk Bohutínský 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.68
3 Jiří ĎebnárJiří Ďebnár 93 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 12.24
4 Ondřej HloušekOndřej Hloušek 93 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 12.51
5 Martin KopuletýMartin Kopuletý 93 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 13.08
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 31.5.2009) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.41
2 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.42
3 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.49
4 Kateřina BoturováKateřina Boturová 95 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 14.16
5 Petra MandátováPetra Mandátová 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.55
6 Michaela HalováMichaela Halová 93 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 14.62
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 31.5.2009) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 28.11
2 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 28.55
3 Klára KovářováKlára Kovářová 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 28.64
Celkem 3 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 31.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Robin VohlídalRobin Vohlídal 82 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33:11.31
2 Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek 80 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 39:45.04
3 František BohuslavFrantišek Bohuslav 60 Atletic TřebíčAtletic Třebíč 41:38.47
Ondřej HloušekOndřej Hloušek 93 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova NF
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 31.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 David ŠuteraDavid Šutera
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 2.09
2 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 1.85
3 Josef BednářJosef Bednář
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 1.80
4 Martin KopuletýMartin Kopuletý
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
93 1.70
5 Jiří ĎebnárJiří Ďebnár
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
93 1.65
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 31.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Markéta DudováMarkéta Dudová
USK PrahaUSK Praha
86 1.65
2 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 1.45
3 Petra MandátováPetra Mandátová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 1.45
4 Michaela HalováMichaela Halová
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
93 1.45
5 Radka VášováRadka Vášová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 1.40
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 31.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ĎebnárJiří Ďebnár
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
93 5.69
2 Martin KopuletýMartin Kopuletý
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
93 5.69
3 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 5.52
4 Ondřej HloušekOndřej Hloušek
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
93 5.49
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 31.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára KovářováKlára Kovářová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 4.99
2 Kateřina BoturováKateřina Boturová
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
95 4.64
3 Michaela HalováMichaela Halová
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
93 4.61
4 Klára ChlubnováKlára Chlubnová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 4.59
5 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
90 4.42
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 31.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 42.03
2 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 34.81
3 Klára KovářováKlára Kovářová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 10.40
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 31.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan KabelkaMilan Kabelka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 40.07
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 31.5.2009) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 46.37
2 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 42.44
3 Josef BednářJosef Bednář
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 40.28
Celkem 3 závodníků